Маски з косметичної глини за типами шкіри обличчя

  1. Передісторія
  2. Як зробити маску?
  3. структура статті
  4. Сухий тип шкіри
  5. Комбінований тип шкіри
  6. Нормальний тип шкіри
  7. Жирний тип шкіри

Спрагу поділитися з вами черговим секретом краси - косметичної глиною. Видів величезна кількість, тому я класифікують глину для особи за типами шкіри.

Видів величезна кількість, тому я класифікують глину для особи за типами шкіри

Чому так? Тому що ми хочемо досягти максимально можливого результату, спочатку використовуючи правильне засіб. спочатку ми визначаємо свій тип шкіри , Виявляємо причину появи тієї чи іншої неприємності (вугри, висипання) і тільки потім призначаємо собі відповідний догляд. Саме так і надходять професійні косметологи. Напевно, варто до них прислухатися, а не використовувати перше, що попадається під руку.

Зміст статті

Передісторія

Раніше я використовувала вже готові глиняні маски. Тобто, в тюбику або баночці перебувала суміш вже готова до нанесення. До того ж, до складу входили ефірні масла або інші компоненти, які робили маску більш цінною та корисною.

Ефект від таких масок, звичайно, був, але не «вау!». Одного разу в роздягальні перед йогою одна дівчинка, щоб дістатися до лосин в спортивній сумці, вивалила практично весь вміст на лавку, і я помітила серед її речей упаковку з білою глиною. У той же вечір я «залізла» в Інтернет і дізналася багато цікаво про порошочке в загадковій упаковці. З тих самих пір для мене відкрився цей продукт, від якого ефект вийшов саме «вау!».

»

Як зробити маску?

Перед вами пакетик з глиною. За консистенцією - це порошок. Візьміть певну кількість сухої суміші, змішайте її з теплою водою.

Розмішуйте до однорідної маси. Вона не повинна бути занадто рідкою або занадто щільної. Якщо з консистенцією щось не так, додайте води або порошочка.

Маска готова! Наноситься вона або спеціальної пензлем, або пальчиком. Область навколо очей - це табу! Приділіть увагу своїй шиї і зоні декольте. Ви ж в курсі, що ці місця видають вік жінки?

PS Маніпуляції з глиною потрібно завжди проводити в керамічному посуді, але не залізною. Компонент натуральний, активний і відразу починає взаємодію з металом.

Чи не зупиняємося на досягнутому!

Отже, маска готова. Вона корисна, нам підходить, що ж ще потрібно? Нам можна і потрібно її поліпшити!

Робиться це дуже просто: необхідно в процесі приготування суміші додати якийсь компонент, який посилить її ефект і додасть додаткові властивості. Можна додати: молоко, ефірну олію, сік фруктів і т.д. Далі я буду розповідати про те, до якої глині ​​підходить якийсь інгредієнт і якого результату він допомагає досягти.

структура статті

Хочу сказати вам про те, що слід чекати від статті. Я не буду описувати властивості глини, які і так докладно розписані на кожній упаковці. Я надам рецепти масок, які підходять для кожного типу по-окремо. На початку обов'язково буде написано про те, для чого ця маска і які проблеми вирішить.

Чому я хочу так піднести вам інформацію? Тому що вам не доведеться губитися в лісі зі слів «омолоджуючий», «проти сухості», «пружність» і т.д. Кожна жінка знає, які в неї є очікування і переваги, що її турбує і яким типом шкіри володіє. Тому набагато простіше відразу виділити для себе потрібне.

Саме такий підхід я люблю і, сподіваюся, вам він теж сподобається.

Пора переходити до найцікавішого, а то вам, напевно, вже не терпиться дізнатися, якого кольору глину придбати завтра в аптеці для себе коханої?

Сухий тип шкіри

Основні проблеми: лущення, відчуття стягнутості, ранні зморшки, чутливість.

  • Маска проти ранніх зморшок

Маска вкрай ніжна і легка. Володіє ліфтинг-ефектом, живить, заспокоює.

Візьміть непримітну, на перший погляд, сіру глину, влийте 2 столові ложки молочка і ложку сметани (15%). Додайте воду.

Тримати потрібно не більше 15 хвилин, а повторювати один раз в три-чотири дні.

  • Заспокійлива маска з рожевої глини або маска-баловство

Ваша чутлива шкіра , Яка так схильна до подразнення, буквально кричить про те, щоб їй зробили цю маску. Крім заспокійливого ефекту, вона забезпечить шкіру тривалим зволоженням.

Увага! Зараз від одного тільки складу стане класно: рожева глина, рожева або звичайна вода, чайна ложка масла жожоба і по краплі ефірних масел троянди і ромашки.

Змити через чверть години. «Балуватися» так можна два рази в тиждень за кілька годин до сну.

  • Маска з червоної глини проти сухості

Цей червоний порошок і без добавок повноцінний, навіть якщо його ні з чим більше не змішувати, він чудово вирішить всі проблеми сухості. Але, я вам хочу все-таки уявити маску, яка зробить шкіру подвійно пружною і максимально добре і ніжно позбавить вас від відмерлих клітин епідермісу.

Вам знадобиться червона глина, молоко і один білок. Якщо вдасться замінити звичайний білок на перепелячий - буде круто.

Тривалість процедури не повинна перевищувати 10 хвилин і повторювати коштує не більше чотирьох разів на місяць.

Комбінований тип шкіри

Основні проблеми: жирний блиск Т-зони і сухість щік.

  • Маска на основі білої глини для Т-зони

Ця маска призначена виключно для Т-зони - вона її підсушує. Вона наноситься на чоло, ніс, підборіддя. Якщо ви не хочете обійти стороною щоки, вилиці, тоді протріть їх молоком або нанесіть о-дуже тонкий шар маски (в тому випадку, якщо вони не дуже страждають від сухості).

Для приготування потрібен крохмаль, біла глина і молоко.

Сеанс не може перевищувати 15-хвилинний поріг і робити можна раз в тиждень.

  • Заспокійлива маска із зеленої глини

Цим чудовим засобом можна домогтися наступного: очищення, живлення, заспокоєння. Заспокоює не тільки маска, але і приготування: адже знадобиться всього два інгредієнти!

І це настій ромашки із зеленою глиною. Суміш наноситься на все обличчя і знаходиться там протягом 15-20 хвилин. Вторити слід 1-2 рази в тиждень.

  • Універсальна маска з чорної і зеленої глини

Робіть маску, якщо хочете очистити, омолодити, зволожити шкіру обличчя. Крім перерахованих класних впливів, вона прибирає сальний блиск, відновлює гідробаланс. Після застосування ви себе не впізнаєте!

Візьміть в рівних пропорціях чорну і зелену глини, змішайте з 6-ю краплями персикових кісточок і водою.

Змити маску потрібно через 10 хвилин і повторювати кожні п'ять днів.

Нормальний тип шкіри

Основні проблеми: їх, власне, немає. Головне - це грамотний догляд і підтримка здорового вигляду шляхом харчування і зволоження.

  • Поживна маска з медом і блакитною глиною

Маски на основі даного компонента прекрасні. Замість води можна додати молоко - і ось вам засіб від вугрів, прищів, почервоніння; для зволоження, харчування, тонізації.

Але, я тут ніби як намагаюся ділитися чимось надкорисну, тому надам супер-варіант. Він підійде для щотижневого живильного «компресу», щоб підтримувати здоровий вигляд і перешкоджати втрати пружності.

Візьміть глину, жовток, чайну ложку меду і оливкового масла. Все змішайте і нанесіть на обличчя на 20 хвилин. Робити маску досить один раз в тиждень.

  • Маска з рожевої глини з додаванням ефірної олії виноградних кісточок

Рожева глина створена для нормальної шкіри. Також добре підходить власникам сухого і комбінованого типу . М'яка, ніжна за своєю структурою, вона позитивно впливає на шкіру обличчя: живить, очищає, делікатно відлущує омертвілі клітини, підтягує, перешкоджає появі ранніх зморшок.

Візьміть чарівний рожевий порошок, розбавте його декількома краплями масла виноградних кісточок, а водою доведіть до потрібної консистенції.

Змити маску слід через 15-20 хвилин і наносити двічі на тиждень.

  • Зволожуюча маска з білої глини з банановим пюре

Ви ж знаєте, що зволоження та живлення - це дві головні складові краси вашої шкіри? Так ось, візьміть собі наступний рецепт на озброєння і можете забути про тоннах зволожуючих кремів.

Розімніть трохи банана. Повинна вийде столова ложка бананового пюре. У нього додайте по чайній ложці сметани і оливкового масла. Останній штрих - вода.

Релаксуйте так два рази на тиждень по 15 хвилин.

Жирний тип шкіри

Основні проблеми: запалення, прищі, комедони, вугри, акне, жирний блиск.

  • Маска від прищів

Біла глина ідеально очищає, виводить токсини, має антибактеріальну властивість. У поєднанні з антиоксидантом - виноградним соком, - це справжня «бомба» проти прищів.

Щоб отримати таку «бомбу» знадобляться: глина, виноградний сік замість води і чайна ложка меду.

Робити маску потрібно два рази в тиждень протягом півгодини.

  • Очищаюча маска з блакитної глини

Блакитна глина ідеально підходить для очищення шкіри, також вона широко застосовується для боротьби з висипом хворобою. Якщо регулярно наносити на обличчя наступний засіб, то про чорних точках можна буде сміливо забути.

Береться блакитна глина і рисове борошно в рівній кількості, змішується з водою. Даний варіант маски потрібно робити регулярно кожні шість днів. Тривалість - 15 хвилин.

  • Маска з м'ятою і чорною глиною для проблемної шкіри

Цей варіант допоможе вам не тільки позбутися від прищів, висипань і чорних крапок, але добре зволожить і підтягне шкіру.

Для початку вам потрібні листя сухої м'яти. Їх дуже легко знайти в аптеці або продуктовому магазині у відділі спецій і прянощів.

Змішайте одну ложку м'ятних листя з глиною, водою і лимонним соком. Через 20 хвилин вмийтеся теплою водою.

Проводити процедуру можна до трьох разів на тиждень.

  • Зелена глина для живлення шкіри

Зелена глина покращує роботу сальних залоз, підсушує, тонізує. Наступний рецепт не тільки допоможе позбутися від сального блиску і побічних явищ жирної шкіри, але і подарує вам багато корисних речей.

Зелений порошок змішуємо з маслом жожоба. Воно тут виступає в ролі води. В отриману суміш додаємо пару крапель олії бергамоту.

Тривалість становить 10-15 хвилин, робити можна не частіше разу на тиждень.

Власне, ось вам, дорогі читачки, огляд на тему косметичної глини. Мені буде дуже цікаво дізнатися про те, наскільки вам сподобалося і які маски для себе ви вибрали? Що дало потрібний результат?

До зустрічі!

Чому так?
Як зробити маску?
Ви ж в курсі, що ці місця видають вік жінки?
Вона корисна, нам підходить, що ж ще потрібно?
Чому я хочу так піднести вам інформацію?
Пора переходити до найцікавішого, а то вам, напевно, вже не терпиться дізнатися, якого кольору глину придбати завтра в аптеці для себе коханої?
Мені буде дуже цікаво дізнатися про те, наскільки вам сподобалося і які маски для себе ви вибрали?
Що дало потрібний результат?