Маски з чорної глини

  1. Застосування масок з чорної глини
  2. Ефективні рецепти масок з чорної глини
  3. Проста маска з чорної глини
  4. Маска з чорної глини для нормальної і сухої шкіри
  5. Маска з чорної глини, що рятує від висипу на обличчі
  6. Маска з чорної глини для проблемної та жирної шкіри
  7. Маска з чорної глини, що рятує шкіру від чорних крапок
  8. Поживна маска з чорної глини

Як не дивно, але гнітючий колір цієї глини ніяк не впливає на її корисність. маски з чорної глини широко застосовуються при догляді за шкірою обличчя. Природа щедро обдарувала чорну глину корисними якостями, необхідними в косметології. У ній міститься велика кількість магнію, кальцію, стронцію, заліза і кварцу.

Маски, основу яких становить чорна глина, стоять на сторожі старіння, тобто вони перешкоджають утворенню зморшок і в'янення шкірного покриву обличчя. За допомогою чорної глини нормалізуються процеси обміну і кровообіг в шкірі.

Маски, до складу яких входить чорна глина, сприяють якісному очищенню шкіри обличчя від всіляких забруднень і шкідливих токсинів. Результатом застосування цих масок є здорова шкіра з красивим відтінком, пори значно звужуються, зникають чорні точки, вугрі і надмірна сальність.

Застосування масок з чорної глини

Маски з глини чорного кольору підходять для будь-якого типу шкіри, але найбільше користі вони приносять жирної, комбінованої, а так же нормальній шкірі.

Варто пам'ятати про те, що застосування масок з глини суто індивідуально для кожного окремого типу шкіри. Перш ніж зробити таку процедуру, слід протестувати свою шкіру на сприйняття чорної глини.

Приступаючи до приготування маски з чорної глини, варто скористатися ще кількома порадами, які убезпечать вашу шкіру від небажаних реакцій:

  • якщо маска призначається для сухої і нормальної шкіри, тоді до чорної глині ​​краще додавати молочні та кисломолочні продукти, а так само свіжий жовток курячого яйця.
  • для жирної, проблемної та комбінованої шкіри в якості додаткових компонентів, краще додавати фруктово-ягідну м'якоть, сік лимона і яєчний білок.

Ефективні рецепти масок з чорної глини

Ми постаралися зібрати невелику колекцію самих еффетківних масок для обличчя, головним компонентом яких є чорна глина. Отже, -

Проста маска з чорної глини

Чорну глину - 1 ст. ложка розводимо невеликою кількістю води до стану густої сметани. Приготовану масу накладаємо на шкіру всього лише на 10-15 хвилин. Змивати таку маску слід тільки теплою водою. Після процедури шкіра протирається лосьйоном або ж наноситься живильний крем.

* * * * *

Маска з чорної глини для нормальної і сухої шкіри

Одну чайну ложку чорної глини розводимо водою і додаємо 1 чайну ложку сметани. Ретельно вимішуємо масу і наносимо її на 15 хвилин на обличчя. Змиваємо маску водою кімнатної температури, а потім наносимо живильний крем.

Щоб домогтися значного результату і поліпшити стан такої шкіри, глиняно-сметанним маску потрібно застосовувати досить тривалий час.

* * * * *

Маска з чорної глини, що рятує від висипу на обличчі

Розводимо чорну глину відваром шипшини, потім додаємо масло жожоба і м'якоть авокадо, по одній чайній ложці, ефірну олію герані, лаванди і гвоздики по одній краплі. Суміш вимішуємо і наносимо на очищену особу. Для такої процедури відводиться 20 хвилин, після чого маска змивається водою.

* * * * *

Маска з чорної глини для проблемної та жирної шкіри

Спочатку розводимо чорну глину простою водою або ж мінеральною водою, але тільки без газу. Глиняна маса повинна бути, як густа сметана. Далі додаємо ½ ст. ложки настоянки м'яти і 2 ст. ложки настою череди. Склад наноситься на обличчя щільним і товстим шаром, залишаючи тільки відкритим область біля очей. Тримати цю маску треба приблизно 15-20 хвилин. Для змивання застосовуємо теплу воду. Завершуємо процедуру ніжним протиранием шкіри обличчя кубиком льоду.

* * * * *

Маска з чорної глини, що рятує шкіру від чорних крапок

Справитися з чорними точками на обличчі допоможе маска, приготовлена ​​з чорної глини і теплої води. Змішуємо зазначені компоненти в рівних пропорціях. Готову масу наносимо на обличчя і чекаємо приблизно 5-7 хвилин, а потім вологими пальцями робимо легкий масаж. Після масажу змиваємо склад водою, а на шкіру наносимо крем.

* * * * *

Поживна маска з чорної глини

Змішуємо 1 столову ложку чорної глини з касторовою або мигдальним маслом - 1 ч. Ложка, одним свіжим яєчним жовтком, масляним розчином вітаміну «А» або «Е» - ½ ч. Ложки. Консистенція маски повинна бути, як густа сметана.

Якщо ви хочете не тільки підживити вашу шкіру, а ще й відбілити, тоді до вищевказаного складу додайте 2-3 краплі ефірного масла лимона. Якщо мета маски розслабити і заспокоїти шкіру - додаємо 1-2 краплі м'ятного масла або олії чайного дерева. Шкіра роздратована, збуджена, з прищами - додаємо кілька крапель лавандового масла.

Це цікаво: Маски з сірої глини

Автор публікації: Марія Никоненко -

Відео плюшка на сьогодні:



Коментарі