Так хочеться бути красивою - завжди, в будь-яких умовах, за будь-яких доходи і вже звичайно, в будь-якому віці.
Моїй бабусі це вдається з якоїсь неймовірною легкістю. У всякому разі, мені так здавалося раніше. З віком я стала розуміти, скільки зусиль і часу вона витрачає на те, щоб виглядати набагато молодше за свої роки. Адже вона і зараз, в свої 88, прекрасно виглядає. Продовжує вести активний спосіб життя, любить ходити в гості (рідні у нас - хоч греблю гати, і бабусю часто запрошують на різні родинні заходи, починаючи від хрестин і закінчуючи загальноприйнятими святами), кожен вихідний вона відправляється на ринок за сільської їжею, а вечорами, по давно заведеною традицією, гуляє навколо будинку з сусідками. Але це ще не все. Вона все так само, як і в молодості, любить подорож. Але якщо раніше вона любила їздити на потягах, то зараз здоров'я не дозволяє. Добре, у всіх онуків-правнуків є машини і вони із задоволенням приїжджають за нею, щоб відвести її в гості за 600, а часом і 1000 км.
І куди б вона не ходила, куди б вона не їздила, вона завжди прекрасно виглядає! Найдивовижніше, що і шкіра у бабусі в прекрасному стані і їй ніхто і ніколи не дає її вік!
Бабуся завжди, навіть в далеке подорожі, бере з собою саквояж, в якому перевозить все необхідне для догляду за собою. У валізі присутні не тільки крему, але і різні масочку для особи! Ось така дивовижна у мене бабуся.
у статті «Маски для обличчя в домашніх умовах» я вже ділилася деякими рецептами масок, які дізналася саме від своєї бабусі. Цю статтю я хочу присвятити маскам для обличчя з глини в домашніх умовах. Адже саме маски з глини так улюблені моєю бабусею.
Перш ніж перейти до класифікації самої глини, хочу поділитися першим секретом про маски для обличчя з глини в домашніх умовах, який розповіла мені улюблена бабуся.
Секрет перший. Будь-яка глина (блакитна, біла, сіра, червона і т.д.) сильно сушить шкіру обличчя. Тому обов'язково після застосування маски для обличчя з глини шкіру необхідно зволожити кремом!
Секрет другий. Марно робити маски для обличчя з глини в домашніх умовах епізодично, раз в два-три місяці. Ефекту при цьому не буде ніякого! Необхідно проробляти маски з глини курсами, як і будь-які маски. Тобто один-два місяці, по 1-2 рази на тиждень. Після цього робите перерву, міняєте масочку на будь-яку іншу (рецепт масок для обличчя можете вибрати за посиланням http://www.sun-hands.ru/7krasotamaskidlyaliza.html ). Потім знову можете повернутися до маски з глини.
Секрет третій. Тримати маску для обличчя з глини потрібно не менше 10-15 хвилин.
Секрет четвертий, він же найголовніший. Після того, як нанесли маску з глини на обличчя, необхідно лягти і розслабитися. І ні в якому разі не розмовляти! Маска з глини фіксує вашу міміку.
Секрет п'ятий. Змивайте масочку з глини спочатку теплою водою, потім вже прохолодною.
Секрет шостий. Якщо у вас суха шкіра, маску для обличчя з глини в домашніх умовах розведіть не водою, а молоком, краще домашнім, жирним. Якщо шкіра жирна - розведіть глину яєчним жовтком. Якщо тип шкіри змішаний, зробіть відвар з ромашки чи м'яти і розводите відварами.
Розводити глину потрібно до консистенції густої сметани, щоб легко мастилася на шкіру обличчя.
Як доглядати за сухою шкірою, дивіться ТУТ .
Секрет сьомий. Як я вже говорила, маски з глини дуже сушать шкіру, тому після вмивання, завжди зволожуйте шкіру кремом.
Зараз я розповім вам трохи про кожен тип глини, для якої шкіри вона підходить і який ефект дає після застосування. Мені, наприклад, раніше було незрозуміло, яку глину (білу або блакитну, наприклад), купувати в аптеці, щоб робити собі масочку з глини для обличчя. А потім моя бабуся мені все докладно пояснила. Так що ділюся з вами інформацією, яку я дізналася від неї.
Біла глина.
Цей тип глини найкраще підходить для жирної шкіри, так як прекрасно вбирає надлишки жиру (як доглядати за жирною шкірою обличчя дізнайтеся за посиланням http://www.sun-hands.ru/7uhod_za_zhirnoj_kozhej_lica.html )
Так само можете застосовувати і для змішаного типу шкіри (догляд за комбінованою шкірою обличчя можете знайти ТУТ ).
Маски для обличчя з білої глини володіють прекрасним підтягуючим ефектом.
Після тривалого застосування шкіра стає еластичною і поліпшується колір обличчя!
Ще біла глина чудово підходить і для масок для волосся, особливо якщо є проблема лупи.
Протипоказання. Не можна користуватися маскою для обличчя з білої глини якщо шкіра суха і якщо є прищі. Про те, як позбутися від прищів, дивіться ТУТ .
Блакитна глина.
style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px»
data-ad-client = "ca-pub-3484341608423655"
data-ad-slot = "8579041340">
Маски для обличчя з блакитної глини прекрасно омолоджують, і так само ідеально підходять для жирної шкіри обличчя.
Так само, як і біла глина, блакитна глина підходить і для масок для волосся. Позбавляє від лупи. Інші маски для волосся в домашніх умовах можете знайти за посиланням http://www.sun-hands.ru/7krasotavolosi.htm
Протипоказання. Небажано використовувати часто блакитну глину з сухою шкірою обличчя.
Жовта глина.
Маски для обличчя з жовтої глини в домашніх умовах - це майже панацея для жирної, змішаної шкіри, що в'яне (напевно, тому масочку з жовтої глини так любить моя бабушкаJ! Ця маска дає прекрасний ефект, що підтягує).
Так само маску з жовтої глини рекомендують застосовувати при вугрової висипки. Адже жовта глина виводить зі шкіри всі токсини.
Зелена глина.
Маска із зеленої глини в домашніх умовах відновлює водний баланс шкіри, усуває запалення і подразнення, пом'якшує і очищає шкіру, розгладжує зморшки.
Має омолоджуючий ефект. А то актуально тим, кому за 30. До речі про те, як піклуватися про шкіру після 30 років читайте в статті «Догляд за шкірою обличчя після 30» .
Щоб досягти більшого ефекту від застосування цього типу глини, можете змішувати її з іншими видами глини.
Протипоказання. Не можна використовувати, якщо на шкіри є ранки і вугрі.
Сіра глина.
Маска з сірої глини прекрасно зволожує, пом'якшує і живить суху шкіру. Так само звужує пори, є чудовим засобом в боротьбі з вуграми і фурункулами. Допомагає в боротьбі з дрібними мімічними зморшками.
Червона глина.
Якщо ваша шкіра схильна до алергії, чутлива і зневоднена, маски з червоної глини вам чудово підійдуть.
Маска з червоної глини пом'якшує і зволожує шкіру, знімає роздратування і почервоніння.
Відмінний засіб догляду за в'янучої глиною. А якщо ви хочете отримати рожеву глину, то змішайте червону з білою глиною і у вас вийде відмінна маска для обличчя.
Чорна глина.
Підходить для жирної, нормальної та комбінованої шкіри. Масочку з чорної глини відмінно зволожують і тонізують шкіру.
І ще кілька рецептів масок для обличчя з глини в домашніх умовах:
Маска з глини в домашніх умовах для сухої шкіри.
Візьміть 1 ч. Л. меду, підігрійте на водяній бані, додайте 30-40 крапель лимонного соку і змішайте з 1 ст.л. білої глини в порошку. Додайте зовсім трохи води і все ретельно перемішайте.
Нанесіть на обличчя на 5-8 хвилин, після чого змийте теплою води і зволожите шкіру кремом.
Маска з глини від чорних крапок.
Змішайте 50 мл горілки з соком половинки лимона і додайте в суміш приблизно 2 ст.л. блакитної глини (суміш повинна бути по консистенції як густа сметана).
Нанесіть на проблемні зони (лоб, ніс і підборіддя) на предворительно розпарене обличчя на 10 хвилин. Змийте теплою водою. Про те, як позбутися чорних крапок, читайте за посиланням http://www.sun-hands.ru/7kak_izbavitsya_ot_zernix_toshek.html
Після маски з глини добре протерти шкіру шматочком льоду з якихось трав. Але про це я напишу в окремій статті.
Я поділилася з вами деякими секретами догляду за собою. Якщо ви будете планомірно, кожного тижня робити маски і доглядати за своєю шкірою, так само стежити за харчуванням і вести активний спосіб життя, то і ви до 80 років залишитеся в прекрасній формі!
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!
Краси вам і здоров'я, Олена Морська!