- Біла глина для обличчя
- Блакитна глина для обличчя
- Зелена глина для обличчя
- Червона глина для обличчя
- Рожева глина для обличчя
- Жовта глина для обличчя
- Чорна глина для обличчя
- Як готувати маски для обличчя з глини
- Маски для обличчя з глини
- Для сухої шкіри
- Для нормальної шкіри
- Глина проти прищів
Глина як косметичний засіб використовувалася ще в стародавні часи. Завдяки вмісту в ній активним речовинам, мінералів, мікроелементів вона до сих пір займає одне з провідних положень в косметології. Особливо популярні маски з глини для обличчя, в основному за рахунок зволожуючих, отшелушивающих, підтягують, тонізуючих і антисептичних властивостей.
Для ефективного вирішення тієї чи іншої проблеми шкіри можна використовувати маску з глини певного кольору, який надає їй мінеральний склад.
Ми вже з вами говорили про маски для обличчя з глини , Сьогодні ми розберемо цю тему розширено.
Біла глина для обличчя
Ефективний засіб в боротьбі з різними висипаннями (тому часто вводиться в маски від прищів ), Оскільки має унікальну властивість поглинати мікроби і оновлювати епідерміс. Часто зустрічається в складі дитячої косметики.
Мінерал каолинит, що входить в неї, впливає на вироблення лецитину, що підсилює регенераційні і очищаючі властивості шкіри. Ідеальна для чутливої шкіри, оскільки від природи володіє рівнем кислотності рН5.
Блакитна глина для обличчя
Срібло, що входить до складу блакитної глини і додає їй такий відтінок, дезінфікує шкіру. Крім цього, блакитна глина володіє унікальною здатністю стягувати пори, тонізувати і пом'якшувати шкіру. Відома вона і своїми антицелюлітними властивостями і часто використовується в різних обгортаннях. Добре підходить як лікувальний засіб при вугрової висипки. Маски для обличчя з глини блакитного кольору підходять для нормальної, комбінованої шкіри.
Зелена глина для обличчя
Цей вид глини - справжнє джерело різних елементів. До її складу входять оксид заліза, який і надає їй такий колір, а також цинк, мідь, магній, кальцій, кобальт, марганець, фосфор, алюміній і т.д.
Глина зеленого кольору володіє очисними, дезінфікуючими та підсушуючими властивостями. Однак її не рекомендується використовувати при рожевих вуграх. Маски із зеленою глиною також використовуються для волосся, усуваючи лупа.
Червона глина для обличчя
Зміст в глині оксиду заліза і міді не тільки дає їй цей колір, але і наділяє тонізуючим впливом на епідерміс, підсилює кровотік в тканинах. Посилюючи еластичність кровоносних судин, знижує почервоніння на шкірі. Адсорбуючі властивості червоної глини дещо гірше, ніж у інших видів.
Рекомендується для шкіри, схильної до частих подразнень.
Рожева глина для обличчя
Різні поєднання червоної і білої глини дають глину рожевого кольору, в якій поєдналися всі найкращі властивості обох видів глин. Підходить для ніжного, дбайливого догляду за шкірою, входить до складу шампунів для нормального типу волосся.
Жовта глина для обличчя
За рахунок високого вмісту в складі жовтої глини калію і заліза застосовується для позбавлення шкіри від токсинів і шлаків, ефективно насичує втомлену шкіру киснем.
Рекомендується для в'янучої, схильної до утворення зморшок шкіри.
Чорна глина для обличчя
Високий вміст в цій глині мікроелементів і мінеральних речовин дозволяє використовувати її в масках, спрямованих на максимальне живлення шкіри.
Рекомендується для втомленою шкіри.
Як готувати маски для обличчя з глини
Стандартний рецепт для приготування масок з глини - 2-3 ст.л. порошку глини на 3-4 ст. л. мінеральної води без газу. При приготуванні маски потрібно користуватися тільки неметаллическими предметами.
Порошок необхідно залити водою, і почекати, поки вона не вбереться, і тільки потім розмішати. По густоті маска повинна нагадувати в'язку пасту, наноситься на чисто вимиту шкіру обличчя на 10-15 хвилин, змивається після підсихання значної частини.
Досить застосовувати маски з глини 1-2 рази в тиждень.
Маски для обличчя з глини
Для жирної шкіри
1. Порошок білої глини - 3 ч.л., крохмаль - 1 ч.л., окис цинку - 0,5 ч.л., магнезія - 2 ч.л., тальк або зубний порошок - 2 ч.л., галун - щіпка, розвести негазованою водою, нанести на обличчя і, почекавши 15 хвилин, змити.
2. Порошок білої глини - 1 ч.л., магнезія вуглекисла -? ч.л., тальк - 0,5 ч.л., бура? ч.л. Влити 3% -ю перекис водню і все розмішати до кашкоподібного стану. Нанести на обличчя і, почекавши 15 хвилин, зняти ватяним диском.
Для сухої шкіри
Порошок білої глини - 1 ст.л., рідкий квітковий мед - 1 ч.л., лимонний сік - 30 крапель. Розмішати до кашкоподібного стану (можна підлити трохи води), нанести на обличчя на півгодини, потім змити.
Для нормальної шкіри
Розвести негазованою водою: порошок білої глини - 3 ч.л., крохмаль - 1,5 ч.л., тальк (або толокно) - 1,5 ч.л., галун - щіпка. Нанести маску на 20 хвилин.
Глина проти прищів
Маски від прищів в домашніх умовах на основі глини відмінно обнавляю епідерміс.
1. Порошок білої глини - 20 частин, тальк - 10 частин, галун - 1 частина, гліцерин - 5 г, спирт - 5 г, вода - 30 г. Маску нанести на обличчя на 15 хвилин, потім зняти сухим ватним диском.
2. Розвести порошок білої глини (100 г) гліцерином - 5 г, спиртом - 5 г, водою - 30 г. Суміш тримати 20 хвилин.
3. Тальк - 1ч.л., порошок глини білої - 1 ч.л. розвести молоком - 1 ст.л. Маску тримати 20 хвилин.
4. Порошок білої глини - 10 г, окис цинку - 2 г, тальк - 25 г, розвести водою до консистенції сметани, тримати 20 хвилин.
Спеціально для сайту Подружка
Магнезія вуглекисла -?Бура?