- Результат від використання маски з білої глини
- Підрозділ глини за кольорами
- Маски з білої глини
- Маски за програмними цілями використання
Дівчата мріють мати красою не тільки в 20 і 30 років. Всі ми намагаємося підтримувати відмінний стан волосся і шкіри протягом десятиліть. Одні звертаються в салони краси, де їм надають професійний догляд, інші обмежуються домашніми процедурами. Самостійно можна проводити різні масажі шкіри голови, скраби або маски. На сьогодні більшою популярністю користуються маска для волосся з глини. Що це таке, правила їх проведення, яку вибрати - ви дізнаєтеся далі.
Людина, необізнана в домашній догляд за локонами, не може навіть уявити, що СПА-процедуру цілком можна провести з підручних засобів у звичайній квартирі. Маска з глини для волосся вдає із себе саме це. Це матеріал, який на 100% натуральний. Крім своєї корисності процедура дуже приємна для шкіри голови.
Результат від використання маски з білої глини
- живлення шкіри голови і пасом;
- поява блиску;
- створення додаткового обсягу;
- зниження діяльності сальних залоз (незамінна для власниць жирного волосся);
- зміцнення коренів;
- зростання локонів прискорюється в рази;
- лупа зникає;
- роздратування шкіри голови припиняється.
Переваги використання білої глини: вам немає необхідності шукати її в віддаленому магазині або замовляти через інтернет. Це дуже доступний продукт, що продається в кожній аптеці. Ціна варіюється від 15р до 50р. Це дуже бюджетно, в порівнянні з масками.
Підрозділ глини за кольорами
- Зелена. Для локонів це засіб найбільш ефективно. Вона ідеально підійде для жирного волосся і тих, на яких часто виникає лупа. Вона краще за всіх справляється з очищенням шкіри голови і зняттям сверблячки від дратівливих факторів зовнішнього середовища. До складу речовини входить срібло, цинк і магній. Крім названих вище переваг, додатково зміцнює волосяні цибулини і зменшує саловиділення.
- Блакитна. Чомусь саме цей вид користується у дівчат найбільшою популярністю. Для бажаючих відростити локони нижче попереку безсумнівно коштувати вдатися до блакитний. Вона запобігає випаданню волосся і активізує сплячі цибулини. Додатково при частому використанні фена або прасування пасма стають ламкими і млявими - мінеральний елемент відновить колишній блиск і стане на заваді ламкості. До складу речовини входить залізо, алюміній, кремній та інші елементи.
- Сіра. На відміну від зеленої, яка підходить для жирного волосся, цю слід використовувати на шевелюрі, схильної до сухості з підвищеною крихкістю. Хочете відновити пасма після спекотного сонця і солоної води - зробіть маску із сірою глиною. Шевелюра порадує вас блиском і колишньою силою. Додатково речовина зволожить всю довжину волоска і вилікує посічені кінчики.
- Рожева і червона. Хочете надати волоссю об'єм і зробити більш «сильними» ваші тонкі пасма - вибирайте даний вид. Для тих, у кого висока чутливість шкіри, в маски слід додавати червону. Наприклад, після опіку після застосування маски з гірчицею або настоянкою червоного перцю, хімічної завивки або від використання неякісної фарби для волосся. Рожева відновлює рН-баланс і покращує кровопостачання.
- Жовта. Підійде для ефективного очищення шкіри голови і усуває лупу, перешкоджаючи новому появі.
- Біла. Сприяє відновленню пошкодженої структури волосся, створює додатковий обсяг, надає блиск, зволожує, активізує сплячі цибулини і перешкоджає випаданню. Це не дивно, так як в її склад входить багато «будівельних» речовин. Далі в нашій статті наведені маски з використанням саме цього виду.
Маски з білої глини
Кількість корисної речовини безпосередньо залежить від довжини і об'єму вашої шевелюри. Тому наведені цифри варто збільшити, якщо ваша довжина нижче лопаток, або зменшити при довжині 10-20см.
В основному всі маски зводяться до того, що необхідний обсяг сухої глини розводять рідиною. Консистенція повинна бути схожа по густоті на сметану. Окремо варто звернути увагу на рідину, яку ви додаєте. Це може бути як звичайна вода з під крана, так і кип'ячена. Останній варіант більш прийнятний. Можна змішати з реп'яхову олію. Ефект від маски подвоїться. Масло також буває з різними добавками, які вибираються в залежності від вашої проблеми. Також можна приготувати відвар з трав (кропива, м'ята, кульбаба та ін.) Додайте в маску кілька крапель ефірних масел для зміцнення і блиску волосся. Бонусом виступатимуть приємний аромат навіть після миття локонів.
Час проведення процедури не повинно перевищувати 60 хвилин. У багатьох джерелах пишуть, що більша кількість часу дозволяє поліпшити структуру пасом. Це не так. Корисні речовини не проникнуть ще глибше. Ви можете отримати тільки роздратування шкіри.
Після нанесення обов'язково накрийте волосся пакетом. Зверху обмотайте голову рушником або одягніть теплу шапочку для тепла. Це дозволить корисним елементам глибше проникнути всередину локона і підвищити результат.
Порада: перед нанесенням маски нагрійте її на водяній бані.
Отже, маска нанесена і час минув. Змивайте її кілька разів. Для цього краще закупити недорогий шампунь. Перший раз добре вспеньте шампунь, змиваючи основну масу глини. Змийте. Другий раз нанесіть шампунь і помасажуйте шкіру голови. Це активізує розігріті волосяні цибулини. Ваша шевелюра віддячить вам прискореним ростом. Для впевненості, що пасма повністю промиті, краще і в третій раз нанести шампунь. Після змивки скористайтеся бальзамом для вашого типу волосся.
Порада: не наносите бальзам на корені. Якщо ви це зробите, велика ймовірність появи жирного блиску вже до вечора наступного дня. Вам адже це не треба.
Потримайте 5-10 хвилин і змивайте. В ідеалі для блиску і зміцнення локонів обполосніть відваром з трав.
Рекомендується робити курс масок з 10 процедур. Можна здійснювати перед кожним миттям голови. Також підійде варіант 2-3 рази в тиждень. Кожен день робити небажано.
Увага: щоденне нанесення маски призведе до частого миття волосся. Відповідно, шевелюра звикне. І вже через деякий час, вам доведеться мити голову щодня.
Порада: дозвольте після маски висохнути пасмам самостійно, не використовуючи фен або праска.
Маски за програмними цілями використання
- Для жирного волосся:
- щодо 2: 1 глина і оцет + вода (до стану сметани)
- щодо 2: 1 глина + лимонний сік + 1-2зуб.ізмельченного часнику + вода.
Увага: часник обдарує ваші локони непередаваним ароматом. Щоб його уникнути нанесіть після змивання маски на волосся безбарвну хну. Це нейтралізує запах.
- щодо 2: 2: 1 глина + мед + оливкова олія
- 1ст.теплого пива + 100г глини
- Для сухого волосся:
в співвідношенні 1: 1: 1 глина + мед + оливкова олія + стиглий авокадо (розім'яту в кашу)
- Від випадіння волосся:
щодо 2: 1: 1 глина + лимонний сік + мед + 1 яєчний жовток
- Для прискорення зростання:
1 подрібнений перець (овоч) + у відношенні 1: 2 глина + кефір
- Для позбавлення від лупи:
щодо 2: 1 глина + яблучний оцет + 1 яєчний жовток
- Для реанімування пошкоджених:
- в співвідношенні 1: 1 глина + масло касторове / реп'яхову + 1ч.л.меда + 1ч.л. лимонний сік
- в співвідношенні 1: 1 глина + кокосове масло (заздалегідь розтоплене)
- Для додання блиску:
- в співвідношенні 1: 1: 1 глина + мед + касторове / оливкова олія
- 1 стакан теплого молока + 2 ст.л.меда + ½ пакетика глини (використовуйте як маску або нанесіть після миття голови як бальзам)
- 2ст чорний / зелений чай (заздалегідь заварений в склянці і охолоджений до кімнатної температури) + 100г глини
Увага: маска з додаванням чорного чаю не підійде блондинкам. Це може привести до затемнення кольору. Брюнеткам - навпаки, посилить фарбувальний пігмент.
Порада: кокосове або реп'яхову олію гарантує вам шовковисте локони, сяйво, харчування та відновлення структури. При бажанні, можна самостійно змішувати елементи, не додаючи глину.
Отже, підіб'ємо підсумки щодо застосування маски для волосся з білої глини:
- кількість сухої глини безпосередньо залежить від довжини і об'єму вашого волосся;
- розмішайте з відваром з трав, реп'яхову олію, води (бажано кип'яченою) і з додаванням ефірних масел - ефект буде в кілька разів краще;
- температура суміші повинна досягати температури тіла або трохи вище (підігрійте на водяній бані);
- після нанесення, одягніть шапочку або замотайте голову рушником;
- час проведення процедури не повинно перевищувати 60 хвилин;
- змивайте 3 рази, нанесіть бальзам і обполосніть відваром з трав;
- частота процедур 2-3 в тиждень, можна кожні 2 дні (НЕ ЧАСТІШЕ).
Білу глину можна використовувати не тільки в масках, але використовувати при митті голови і обполіскувати з додаванням у воду глини.
Для ополіскування білою глиною:
в ємність налийте 2 ст. води (бажано кип'яченою) + 1ст.л.гліни. Промийте волосся. Залиште на 20-30 хвилин. Промийте шампунем.
Миття волосся з додаванням білої глини:
в співвідношенні 1: 1: 1 глина + вода + яблучний оцет. Постарайтеся втирати маску в шкіру на голові. Тривалість масажу до 10 хвилин (по можливості). Змити теплою / прохолодною водою. Обполіскуйте відваром з трав, при бажанні на вологе волосся нанесіть бальзам.
Ми розглянули яка буває глина. Ви визначилися, який вид підходить для вас в залежності від мети використання масок (відновлення, очищення, надання блиску). Дізналися, що глина підходить не тільки для додавання в маску, але для ополіскування і миття волосся.
♦ Рубрика: маски .
♥ Мітки: жовток > кефір > маска > маски > мед > лупа