Маска для волосся з блакитної глини: рецепти, відгуки

  1. У чому її користь
  2. застосування
  3. рецепти
  4. класика
  5. З реп'яхову олію
  6. Відгуки

На місці колишніх морів, річок і озер з часом утворюються нові пласти порід і покладів, і велике місце серед них займають глини. Є велика різноманітність глинистих утворень, але велике місце в косметології зайняла дуже незвичайна за своїми властивостями глина - блакитна.

Чому її так назвали? А все тому, що в її складі можна знайти частинки найдавніших організмів, колись існували на Землі, а від впливу зовнішніх факторів, таких як, вітер або під час повені, вони перетворилися, тобто змінився їх хімічний склад, і в підсумку колір глини став блакитним.

В її складі присутній маса корисних для всього організму мінералів, полімерних сполук - настільки унікальних, що іншого подібності просто не існує.

У чому її користь

На вигляд глина кам'яниста, і може легко пиліть при невеликому вітрі. Її структура - кристалічна, але при попаданні вологи її структура змінюється, вона перетворюється в пластичний і еластичний мінерал. Тому її визнають найкращим абсорбентом, який може увібрати безліч хвороботворних бактерій, шкідливих газоутворення, токсичних речовин.

Уже багато оцінили блакитну глину як кращий антисептичний натуральний мінерал, оскільки кремній, що входить до її складу, володіє м'якою магнітної зарядженість. Вона не здатна змінити своїх природних властивостей ні в лужному, ні кислому середовищі - вона залишається незмінною.

Хімічний і мінеральний склад унікальний, в ній знаходяться частинки кремнію, заліза, міді, магнію, калію, майже весь загальновідомий складу мінералів.

Завдяки насиченості глини практично всіма корисними мінералами і хімічними сполуками, вона благотворно впливає на профілактику шкірних захворювань голови, відновлює природний баланс органічних речовин у волосяному покриві.

На відео-маска для волосся з блакитної глини:

Для лікування хворих, неживих волосся використовують особливу, косметичну глину, яка здатна:

  • Надати блискучий і шовковистий вид неживим волоссю;
  • Зміцнити волосяну цибулину;
  • Усунути подразнюють шкіру симптоми, зняти свербіж;
  • Глина виступає відмінним засобом від лупи - її склад пригнічує хвороботворні грибки;
  • Це відмінне очищуючий засіб - жир, сальний ефект зникає після першого ж використання оздоравлівающе маски з блакитної глини.

Її застосовують як самостійний косметичний засіб, так і з додатковими ефектними засобами.

застосування

Придбати цілющу глину можна практично в будь-якій аптеці, вона продається без обмежень. Наносити на волосся можна тільки свіжоприготований склад, залишки для подальшого використання не застосовують.

Якщо ви купили порошковообразную глину, то її слід розвести відповідно до прикладеної інструкцією, маса повинна бути схожим на густу сметану. Після приготування її відразу ж наносять на голову, втираючи в шкіру.

Потім на голову одягають утеплюючий поліетиленовий пакет і загортають махровим рушником.

Рекомендовано проводити процедуру близько 20 - 40 хвилин, після чого голову споліскують щадним шампунем і гарячою водою, нанести відновлюючу косметичний засіб, інакше шкіра може пересушити від впливу глини, а волосся будуть жорсткими.

На відео - рецепт маски для волосся з блакитною глиною:

Блондинкам рекомендується використовувати після закінчення процедури відтінків - оскільки від впливу глини волосся жовтіють або сереют, але це не небезпечно.

Що з себе являє   маска для волосся з вівсом numero   , Можна дізнатися з цієї статті Що з себе являє маска для волосся з вівсом numero , Можна дізнатися з цієї статті.

Прочитати відгуки про маску для волосся з мигдальним маслом, можна в даній статті.

Як робиться маска для волосся проти лупи, можна дізнатися тут: https://soinpeau.ru/maski/dlya-volos/protiv-perxoti.html

Прочитати відгуки про маску для волосся, яка складається з кави, коньяку і яйця можна тут у статті.

рецепти

Існує маса способів приготування масок з блакитної глини - одні дійшли до нас ще від єгипетських цариць, інші - прийшли до нас з сучасності.

Але косметологи стверджують, що потрібно чергувати різні рецепти масок - ефективність впливу від цього тільки підвищується.

класика

При жирному волоссі

  • Взяти 4 ст. ложки сухого порошку глини, розвести її в теплій воді;
  • У готову суміш додати 2 подрібнених зубчики часнику;
  • 1 ч. Ложку лимонного соку;
  • 2 ст. ложки готового 9% оцту.

Все ретельно вимісити і наносити на вологе волосся. Голову укутати і залишити для впливу на 2 години. Такий спосіб підійде для тих, у кого волосся сальні, методика додасть їм об'ємистим, відновить посічені кінчики. Все ретельно вимісити і наносити на вологе волосся

З реп'яхову олію

Все ретельно розтерти, консистенція повинна бути сметаноподібної, і наносити, починаючи з коренів, поступово переходячи до кінчиків. Найкраще наносити лікувальну суміш спеціальної пензлем, яка використовується при фарбуванні волосся.

Можливо вам так само буде цікаво дізнатися про маску для волосся з нікотиновою кислотою.

Що собою являє маска для волосся нумеро, можна дізнатися прочитавши зміст даної статті.

А ось як робиться маска для волосся з коньяком і яйцем , Докладно розповідається тут в статті.

Як здійснюється ламінування маски для волосся з желатину, зазначено тут у статті.

Так само буде цікаво дізнатися, як робиться маска для волосся зі сметани.

Тривалість процедури близько 40 хвилин, потім все змити в теплій воді. В результаті такої маски шкірний покрив очиститися від мертвого епідермісу, волосся будуть блищати, і виглядати дуже привабливими.

Відгуки

  • Олена, 27 років, Одинцово: «Я вже давно користуюся глиняними масками - волосся від агресивних косметичних засобів потьмяніли, стали сіктися. Але я її розводжу не водою, а теплим настоєм лікувальної ромашки! Від цього вона стає ще краще, а волосся отримують додаткові вітаміни і амінокислоти. У таку суміш можна додати і мед, і лимонний сік - все це тільки покращує лікувальний ефект. »
  • Наталя, 35 років, Рязань: «У свою блакитну глину після набухання протягом чверті години я додаю ефірні масла (всього кілька крапель) жажоба, потім чергую з маслом чайного дерева, і обов'язково масляний розчин вітаміну Е, який купую в аптеці. Моя голова з лупою, а ефірні масла спільно з глиною вдало борються з моєї застарілої проблемою. »

Чому її так назвали?