Косметична глина для обличчя-основні види і властивості

  1. Рецепти масок з глини

Косметична глина для обличчя здавна застосовувалася нашими предками для підтримки краси і здоров'я шкіри.

Ще давньоєгипетські красуні використовували її для збереження молодості і свіжості обличчя і тіла. Вважалося, що глина здатна не тільки очистити тіло людини, а й душу.

Сьогодні глина широко застосовується в косметології, вона сприяє очищенню обличчя і тіла і зміцненню волосся.

Косметична глина є порошкоподібною продуктом вулканічного походження. При змішуванні з водою утворює масу, здатну щільно прилягати до шкіри.

Існує кілька видів глини, і всі вони відомі благотворним впливом на стан шкіри людини. Всі види глини служать ефективним і безпечним засобом усунення дерматологічних проблем. Головне призначення глини - це ретельне очищення шкіри.

Головне призначення глини - це ретельне очищення шкіри

Косметична глина не тільки прибирає шкірний жир з поверхні особи, але і виводить всі забруднення з закупорених пір, в результаті цього ліквідуються чорні точки і вугри. Ще однією перевагою глини є її дезінфікуючі властивості. Нанесення глини на обличчя вбиває бактерії, тому вона особливо необхідна власникам жирної шкіри.

У природі зустрічається кілька видів глини, по-різному впливають на шкіру людини. Кожен вид має свій унікальний склад, в який часто входить залізо, мідь, кремній та інші мінерали.

Біла глина

Білу глину, або каолін, дуже часто застосовують для догляду за комбінованою і жирною шкірою. Цей вид глини очищає і підсушує шкіру, звужує пори, видаляючи надлишки жиру і токсини. Підтягаючий ефект білої глини здатний трохи вирівняти овал обличчя. Крім того, вона має антисептичні властивості і входить до складу багатьох відбілюючих масок.

Блакитна глина

Як і біла глина, блакитна косметична глина для обличчя буде ефективним засобом у боротьбі із запаленнями. Вона застосовується для запобігання висипань і загоєння невеликих ранок на обличчі. Блакитна глина не тільки очищає шкіру і покращує колір обличчя, але і має омолоджуючий ефект.

Маски з цього виду глини відбілюють шкіру, роблять її більш пружною і еластичною і розгладжують зморшки. Блакитна глина найкраще підійде для нормальної і жирної шкіри.

Червона глина

Яскравим і насиченим червоним кольором цей вид глини зобов'язаний входять до її складу міді та залізу. Червона глина має Противоалергенні властивостями і застосовується для догляду за сухою чутливою шкірою.

Вона відмінно знімає почервоніння, справляється з лущенням і свербежем і допомагає боротися з наслідками старіння шкіри.

рожева глина

Рожева глина була отримана в результаті змішування білої і червоної глини. Головним її перевагою є здатність підтягувати контур обличчя і омолоджувати шкіру за рахунок інтенсивного живлення клітин.

Чорна глина

Вона є ідеальним очищувачем шкіри обличчя, за рахунок того, що ефективно виштовхує з неї все шлаки і токсини. За рахунок великого вмісту кварцу і стронцію чорна глина дуже добре бореться з висипом вугрів. Маски з неї здатні врегулювати діяльність сальних залоз їм запобігти висипання на шкірі.

Зелена глина

Зелена глина, як і будь-яка косметична глина, добре підсушує шкіру, усуваючи жирний блиск, але в той же час зберігає в клітинах необхідний рівень вологи. У більшості салонів краси цей вид глини застосовується при омолоджуючих процедурах.

Рецепти масок з глини

Маска для жирної шкіри призначена для попередження запалень, усунення жирного блиску, очищення і стягування пор. Для її приготування 2 ложки блакитної глини розводять в мінеральній воді або в чайній заварці і додають 1 ложечку лимонного соку. Суміш потрібно ретельно перемішати, щоб не було грудочок. Маска накладається на обличчя на 12-15 хвилин, потім змивається водою.

Маска для сухої шкіри допоможе очистити пори, наситить клітини поживними речовинами, зробить шкіру пружною і сяючою. Щоб приготувати суміш змішують 50 грам зеленої, білої або рожевої глини з ромашковим відваром, додають ложку оливкової олії і добре перемішують.

Нанесіть маску товстим шаром на обличчя, зону декольте і шию і залиште приблизно на 10 хвилин, необхідно встигнути змити маску до моменту її повного висихання. Через кілька хвилин після зняття маски обов'язково намажте шкіру живильним кремом.

Косметична глина для обличчя дійсно є дуже ефективним засобом підтримки краси і молодості шкіри. Однак для появи результату недостатньо однієї або двох масок, необхідно провести місячний курс з 13-15 процедур.

Таким чином, маски необхідно робити кожен другий день, для цього вам буде потрібно сила волі і дисципліна. Але ефект від такого курсу масок не зможе вас не порадувати - шкіра буде виглядати підтягнуто, пружно, свіжо, підуть зайві мімічні зморшки і запалення.