- Це важливо! Пам'ятайте, що недобросовісні виробники частіше підробляють саме білий сорт глини
- Глиняні маски від плям після прищів
- Глиняні вмивання від плям після прищів
У більшості випадків прищ не проходить безслідно, він залишають після свого загоєння пляма або рубець. У тканинах відбувалося запалення, після нього застійні явища зберігаються не менше тижня. Відмінний помічник у цій ситуації - глина від плям після прищів , Що усуває застій крові і лімфи, оновлююча поверхневий шар шкіри. Народний засіб допомагає при невеликих плямах, але якщо поразка сильне, то слід звернутися в салон або клініку косметології.
Сліди після загоєння елементів вугрової висипки проходять з плином часу, але якщо процес можна прискорити, то навіщо чекати? Глиняні порошки - відмінний засіб для поліпшення стану і оздоровлення шкіри. Застосування умивань і масок з природними мінералами допоможе вирішити такі проблеми, як вугри і підвищена сальність.
Корисні властивості глини залежать від місця її утворення, складу і добавок. Колір буває білим, рожевим, червоним, жовтим, блакитним, зеленим і чорним. Склад блакитний і зеленої різновидів практичний ідентичний. Біла глина від плям після прищів вважається ідеальним варіантом для перших процедур, завдяки слабокислого рН. Без всіх цих чудових порошків вже важко уявити народну медицину і домашню косметологію.
Це важливо!
Пам'ятайте, що недобросовісні виробники частіше підробляють саме білий сорт глини
Абсорбуючі якості натурального речовини виручають людини не тільки безпосередньо під час лікування. Глина в земній корі поглинає забруднення з природних вод, цим теж допомагає людям. Точно так же порошок з аптеки або прямо з кар'єру очищає пори, м'яко усуває відмерлі клітини епідермісу.
Глиняні маски від плям після прищів
Які треба проводити домашні процедури при гіперпігментації, щоб шкіра посветлела і відновилася вже через тиждень? Глина багатьом здається занадто простим косметологічних засобом, насправді це надзвичайне природне речовина - чудовий антисептик, гарне пом'якшувальну і відлущуючий засіб.
Позбавлення від вугрів, прочищення пір і омолодження - це лише частина корисних властивостей. Для багатьох важливіше те, як глина допомагає позбутися від плям після прищів. Дві процедури врятують від вади зовнішності - умивання кожен день і маски тричі на тиждень (при сильному ураженні шкіри). Підсилюють відбілюючий ефект добавки - лимонний сік, яблучний оцет , Масла (виноградних кісточок, мигдалю).
Універсальна маска від плям після прищів
Що потрібно.
- Косметична глина - 1 ст. л.
- Мінеральна вода без газу або відвар петрушки - 1 ст. л.
- Масло розмарину (бергамоту, лаванди) - 2-3 краплі.
Як застосовувати.
- Однією ложки рідини може виявитися мало, тому слід додати стільки води або відвару, щоб отримати в результаті однорідну пасту.
- Глиняну маску наносять рівномірним шаром на обличчя, уникаючи області навколо очей.
- Щоб уникнути швидкого висихання глини роблять в серветці з тканини прорізи для очей, змочують її в воді або відварі трав.
- Покривають обличчя цієї вологою тканиною, залишають маску на 15-20 хвилин.
- Змивають маску під душем або обережно знімають ватним диском (якщо склад наносили тільки на прищі).
Глиняні вмивання від плям після прищів
Природне засіб допомагає усунути сухість і активізувати мікроциркуляцію, тонізує шкіру. Протипоказань для глиняних умивань налічується мало - лише попередження про можливу підвищеної чутливості до окремих мінеральних речовин. Процедури слід виконувати регулярно, а не від випадку до випадку. Тоді глина дійсно зменшить гиперпигментацию, заспокоїть роздратовану шкіру, освіжить і омолодить обличчя, зону декольте і шию.
Глиняне умивання.
Що потрібно.
- М'яка відстояна звичайна вода (можна замінити рожевою водою, розчином яблучного оцту, молоком) - ½ склянки.
- Відповідна по типу шкіри різновид глини - від 4 до 5 ч. Л.
- Лавандова, бергамотовое або інше ефірне масло - 2-3 краплі обраної Фітоессенціі.
Як застосовувати.
- Зелена глина від плям після прищів відмінно поєднується з яблучним оцтом, томатним соком, молоком. Змішують порошок з обраної рідиною пластиковою або дерев'яною ложкою.
- Наносять отриману суспензію на обличчя легкими круговими рухами пальців. Поки глина та інші компоненти діють, можна почистити зуби.
- Вмитися м'якою водою або відваром ромашки.
- Завершенням процедури послужить обробка шкіри лосьйоном або кубиком льоду для звуження пор.
- На сильно уражені ділянки слід нанести лікувальний крем, наприклад, «Клірвін».
Ще один спосіб застосування - вмиватися глиною з меленими вівсяними пластівцями (інгредієнти беруться порівну). Можна додати масло виноградних кісточок, яблучний або винний оцет. Таку суміш готують на тиждень вперед і зберігають в холодильнику в поліетиленовому пакетику зіп-лок (із застібкою).
Умивання з глиною практикують не тільки дівчата і жінки. Все більше знаходиться прихильників серед сильної статі у цій простій і ефективної процедури.
Аміна Пірманова/ автор статті
Лікар дерматовенеролог, косметолог, трихолог.
канал на YouTube
профіль Інстаграм