Косметична глина володіє високими цілющими властивостями, незамінними для лікування шкірних проблем. Цей природний матеріал є справжнім подарунком природи і широко застосовується домашніх рецептах краси та здоров'я.
Способи лікування цим унікальним речовиною застосовуються з давніх часів. Уже тоді лікарям було відомо, що воно містить мінеральні солі, мікро- і макроелементи в оптимальних поєднаннях і пропорціях, необхідних для кращого засвоєння клітинами шкіри.
Корисні властивості глиняного порошку активно використовуються для поліпшення стану проблемного типу шкіри. Завдяки абсорбується дії, глиняні маски притягують важкі метали, шлаки, токсини, жир, ефективно виводячи їх з організму.
Крім цього під час сеансу відбувається процес очищення, знищуються бактерії, знімається запалення. Особливо актуально застосування глини для проблемної шкіри обличчя.
Кожен вид цінного речовини утворюється з певної породи, що визначає його колір і властивості. Найбільшого поширення в косметології отримали такі види глиняного продукції: біла, червона, чорна, зелена, блакитна і темно-коричнева.
Колір цього матеріалу залежить від присутності в ньому солей.
• Блакитна - домінує кадмій і кобальт;
• Червона - залізо і калій;
• Жовта - тривалентне залізо, натрій і сірка;
• Зелена - двовалентне залізо і мідь;
• Біла - також двовалентне залізо і цинк;
• Чорна і темно-коричнева - залізо і вуглець.
Дія косметичних процедур цього «природного дару» полягає в розгладженні зморшок, позбавлення від веснянок і пігментних плям, зволоження і живлення, лікуванні вугрової висипки.
блакитна
Цей вид має протизапальні, очисними та дезінфікуючі властивості. Його використання активізує кровообігу, посилює процес обміну в структурі шкірного покриву.
Користь глиняних умивань
Глиняний блакитний порошок - один з найдавніших видів, які є прекрасним косметичним засобом. Маски з нього допомагають вирівняти поверхню обличчя, поліпшити колір і позбутися від прищів.
Чорна
Славиться своїм тонізуючим і зволожуючу дію. Це ефективний спосіб відновлення функцій сухий і збезводненої поверхні. Вміст кальцію, кварцу, магнію і заліза обумовлює її здатність очищати, поглинати шкідливі токсини і значно звужувати розширені пори .
На практиці маски з цього виду допомагають позбутися від вугрової висипки, зробити обличчя більш свіжим, чистим і здоровим. Це найкращий вид глини для проблемної шкіри.
Біла
Біла або як її ще називають каолін. Її структура багато в чому схожа з вищепереліченими глиняними порошками, але мікроелементів в складі трохи більше. Властивості цього виду були описані ще в 4 столітті до н. е. Гіппократом.
Речовина має регенеруючу властивістю, і є цілющим антисептиком, завдяки чому ідеально підходить для лікування акне.
Червона
Має абсорбуючі властивості, але менш сильними, ніж зелений вигляд. Заспокійливий ефект використовується для зняття почервоніння, свербіння і зволоження пошкодженого епідермального шару.
У косметології глину застосовують для проблемної шкіри, як в чистому вигляді, так і в складі різних готових косметологічних засобів по догляду за обличчям.
жовта
Є одним з рідкісних видів. У поєднанні з яблучним оцтом , Лимонним соком і медом чудово насичує клітини шкірного покриву киснем і виводить шкідливі речовини.
Зелена
Її чудодійні властивості полягають в здатності очищати пори і усувати жирний блиск з особи. Вона виділяється наявністю стягивающего і подсушивающего ефекту. Регулярно використовуючи маски з даної речовини, можна швидко відновити водний баланс в клітинах дерми, поліпшити кровообіг і запобігти появі прищів.
Зелена глина для проблемної шкіри обличчя відмінно поєднується з іншими видами глиняних порошків і здатна регулювати роботу сальних залоз.
зберегти