Глина для особи - яка краще (від прищів, від зморшок, для сухої, жирної шкіри)

  1. Косметична глина для обличчя - яка краще, види, яку вибрати
  2. глина чорна
  3. глина біла
  4. Блакитна глина
  5. жовта глина
  6. Зелена глина
  7. Червона глина
  8. рожева глина
  9. синя глина
  10. Яка глина краще від прищів на обличчі і ефективніше
  11. Основні рецепти масок
  12. Глина для обличчя від зморшок - яка все-таки краще
  13. Ось відмінні масочку, основний компонент яких глина
  14. Суха шкіра обличчя, який вид глини застосувати
  15. Яка глина краще для жирної шкіри обличчя, для проблемної і при розширених порах?
  16. Поради та рекомендації
  17. Запобіжні заходи і протипоказання

Привіт, дорогі читачі. Всі жінки дбають про свою шкіру. У підлітковому віці ведуть боротьбу з вугрові висипання і жирною шкірою. Потім - шукають засоби для живлення і зволоження. А в зрілому віці стає актуальна боротьба з першими зморшками. І як би було чудово мати єдиний універсальний засіб для всіх етапів. Щоб воно було недорогим, перевіреним часом і природним. І такий варіант існує - це глина. Глина - це дрібнозернистий гірська порода. Вона утворюється в процесі руйнування скельної породи і, змішуючись з водою, формує тістоподібну масу. Саме своїм насиченим мінеральним складом глина і заслужила популярність в косметології. І переважання тих чи інших компонентів - головна відмінність різних сортів. Найбільшого поширення мають 2 види глини - біла і блакитна.

Косметична глина для обличчя - яка краще, види, яку вибрати

Розглянемо всі різновиди глини, яка застосовується в косметології.

глина чорна

Вкрай багата Sr, K, Mg, і Fe. Відмінний вибір для очищення і зменшення часу. Також, сприяє налагодженню нормальної роботи клітинок епідермісу.

Чорна глина використовується не тільки як маска для обличчя, але і для боротьби з жировими відкладеннями, і, звичайно, основною проблемою - целюлітом, так як вона запускає процеси спалювання жиру і покращує лімфообіг. Так що це - прекрасний спосіб побороти зайві обсяги.

глина біла

Має порошкоподібну консистенцію, склад, який здається на дотик жірновато. Колір, як не чисто білий, а з сірим або жовтим відливами.

Прекрасно підійде для обробки шкіри обличчя жирного типу або шкіри комбінованого типу. Глина вбирає в себе зайву кількість утвореного шкірного захисного сала, зменшує і чистить пори.

Вона має не тільки підсушує, але і ефективно підтягує шкіру. Але важливо знати, що даний тип глини не рекомендується застосовувати при наявності захворювання розацеа.

При виборі сконцентруйте вашу увагу на колір глини, вважається, що чим вона темніше, тим якісніше очистить вашу шкіру від надлишку жиру. А ще, вона здатна вилікувати лупу і зробити вашу шевелюру гущі і міцніше.

Блакитна глина

Не тільки чистить, а й служить дезинфікуючим засобом для епідермісу. Глина багата K, Mg, Ra, фосфатами, Fe і N. Використання глини на окремій ділянці покращує обмінні процеси, а також - покращує циркуляцію крові.

Пружність шкірних покривів і їх колір залежать саме від якості циркуляції крові. глина блакитна відрізняється загоює ефектом, а також - допомагає зняти запалення епідермісу. За допомогою білої глини, ви зможете запобігти появі прищиків, частково усунути небажану пігментацію і запобігти появі «мімічних зморшок».

І ще вона застосовується для активізації волосяних цибулин, що призводить до зростання волосся. І добре допоможе для лікування різних грибкових захворювань.

жовта глина

Жовта глина - це ваш помічник для знищення вугрів. Після застосування масок з даного виду глини, епідерміс очищається від зашлакованості і організм виводить накопичені токсини.

Маски допомагають збагатити клітинки епідермісу киснем. Колір шкірних покривів набуває здорового відтінок. Також, ефективно для боротьби з апельсиновою кіркою. Особливо рекомендується при нездоровому кольорі особи, а також - власницям жирної шкіри, і при перших ознаках старіння.

Зелена глина

Відрізняється дуже багатим мінеральним складом. В тому числі, в неї входить і срібло. Це дуже ефективне рішення для проблеми жирної шкіри, особливо - в комплексі з білою і блакитною глиною.

Зелена глина відрізняється бактерицидними властивостями, також - допомагає усунути сальний блиск, зменшити пори, відновлює баланс води в клітинах епідермісу і сприяє поліпшенню циркуляції крові. Також володіє підтягуючим ефектом і підсушує проблемні ділянки.

Червона глина

Її склад відрізняється багатством оксидів заліза і міді. Чудово підходить людям, які відчувають дефіцит заліза. Це підходяще засіб для того, щоб заспокоїти проблемну шкіру, зняти свербіж, лущення. Підійде для сухих типів шкіри.

Допоможе поліпшити циркуляцію крові і наситить клітинки епідермісу киснем. А також, це непоганий засіб для боротьби з жирною себореєю.

рожева глина

Рожева глина - універсальний засіб. Після її застосування шкіра стає більш підтягнутою, очищається, отримує додаткове харчування. Це високоефективний засіб для перемоги над дрібними зморшками. Також, підійде бажаючим підтягнути шкіру обличчя.

синя глина

Універсальний засіб для всіх типів шкіри. Стимулює обмін речовин в клітинах епідермісу. Вона відбілює шкіру, омолоджує і зменшує розмір пор.

Яка глина краще від прищів на обличчі і ефективніше

Лікування прищів, який вид глини вибрати?

Найкращі помічники для позбавлення від прищів - це поєднання білої та блакитної глини. Також відмінно допоможе і чорна глина. Шкіра отримує очищення, а це - основна профілактика.

Дані види глини сушать жирну шкіру, що допоможе зняти запалення з прищика. І звичайно - нормалізує обмінні процеси шкірного покриву.

Після видалення прищиків, може залишитися невелика плямочка, і відбілюючий ефект глини і тут прийде на допомогу. Дані види підійдуть і для шкіри в старшому віці, так як живлять шкіру мікроелементами і позбавляють від дрібних зморшок.

Вибираючи між двома варіантами, розглядаючи, яка глина для обличчя краще від прищів, зверніть увагу на вид прищів. Якщо вони занадто великі, то варто віддати перевагу глині ​​блакитний.

Але, будь-яку маску слід готувати і застосовувати правильно. Важливо: як можна більш ретельно просівати глину.

Важливо: як можна більш ретельно просівати глину

Особа, перед нанесенням маски, потрібно очистити. Бажано - застосувати м'який скраб. Масочку наносите на 20 хвилин, і протягом цього часу уникайте мімічного руху. Змивати маску краще не вдаючись до допомоги мила. Використовуйте вологі серветки.

Основні рецепти масок

1. Змішайте 15 грам блакитної глини і 5 грам бодяги. Перемішайте разом з 15 мілілітрами води. Консистенція повинна бути однорідною.

2. Тут вам знадобиться вичавити сік з одного огірочка. Змішайте ложечку води і ложечку огіркового соку. Додайте 30 грам блакитної глини і пару крапель соку лимона. Ретельно перемішайте.

3. Змішайте білу глину з соком винограду і додайте трохи меду.

4. Змішайте 15 грам білої і 15 грам блакитної глини. А замість води використовуйте відвар ромашки, календули, кропиви, або звіробою.

5. Змішайте збитий білок одного яйця з 30 грамами чорної глини і додайте чистої води до утворення пасти.

6. Розчиніть кам'яну сіль в чистій воді. Досить кілька кристалів. Додайте білу, блакитну, чи зелену глину до стану пасти.

7. Для усунення плям після прищиків. Змішайте блакитну глину з водою до консистенції крему. Додайте щіпку кориці.

Робити подібні маски слід не частіше 2 разів на 6-7 днів для жирного типу шкіри. І не частіше разу на 7 днів, для комбінованої і схильної до сухості шкіри.

Якщо після застосування маски у вас з'явилася негативна реакція у вигляді почервоніння, лущення, свербіння, або загального почуття сухості шкіри, то слід додати трохи натурального масла до складу маски, а всю процедуру завершити нанесенням живильного крему.

Глина для обличчя від зморшок - яка все-таки краще

Що потрібно для того, щоб зберегти молодість шкіри? Використовуйте глину для особи від зморшок, яка допомагає.

1. Виводити токсини і шлаки.

2. Забезпечити нормальне харчування шкіри мікроелементами.

3. Забезпечити хорошу циркуляцію крові.

4. Забезпечити клітинки киснем.

5. Нормалізувати обмінні процеси в клітинах.

Всі зазначені вище завдання вирішують маски з глини. Також глина більше ніж на половину складається з окису кремнію, який стимулює вироблення колагену, що підвищує тонус шкіри.

У більшості видів міститься магній, який просто необхідний для запобігання старіння. А мідь, що міститься в глині, потрібна для вироблення кератину, який відповідає за формування генового шару.

За рахунок багатого хімічного складу, найкраще підійдуть від Мощіность: біла, блакитна, зелена і червона глина. Всі види мають багатий мінеральний склад. Для поліпшення ефекту можна поєднувати кілька видів.

Ось відмінні масочку, основний компонент яких глина

1. Розведіть теплим молочком 30 грам червоної глини до стану пасти. Також, до складу необхідно додати 5 мілілітрів соку алое і один збитий курячий жовток. Ретельно все змішайте. Нанесіть на 20 хвилин. Після - змийте і обполосніть обличчя прохолодною водицею. І найкраще - поєднувати в комплексі з іншими масками та кремами проти старіння.

2. Візьміть квашену капусту, подрібніть. Злийте отриманий сік в окремий посуд. Перемішайте білу глину з жовтком з курячого яйця і додайте 15 мілілітрів соку.

3. Натріть половину яблучка на дрібній тертці. Додайте рожеву глину, перемішану з жовтком. Якщо у вас жирний тип шкіри, то цих компонентів цілком достатньо. Але, якщо шкіра відрізняється сухістю, то слід додати пару крапель олії оливи.

4. Змішайте тепле молочко і рожеву глину до стану сметани. Також для омолодження можна використовувати маску номер 4 з попереднього розділу.

Суха шкіра обличчя, який вид глини застосувати

Для сухої і чутливої ​​шкіри обличчя зробіть акцент на масках з червоною і рожевої глини, а також зеленої.

1. Маска для пом'якшення. Розмішайте 30 грам білої або рожевої глини з вершками до сметаноподібної маси. Нанесіть тоненьким шаром на обличчя і почекайте 10 хвилин. Для того, щоб поліпшити харчування, можна додати до маски 5 мілілітрів масла оливи. Також підійде мед.

2. Для зволоження. Змішайте один яєчний жовток з 30 грамами рожевої глини, додайте пару крапель ефірного масла сандалу або іланг-ілангу.

3. Змішайте 5 мілілітрів меду з 35 крапельками соку лимона і 15 грамами білої глини. Повинна сформуватися біла каша, якщо вологи недостатньо, то можна додати воду. Накладіть маску на півгодини. Після - змийте прохладненько водичкою і протріть шкіру часточкою лимона. Прекрасне завершення сеансу - холодний компрес. Маску варто робити не частіше пари раз у 7 днів.

4. Харчування шкіри. Перемішайте 30 грам зеленої глини з 15 грамами вівсяного борошна. Додайте 45 мілілітрів води.

5. Перетріть огірок на дрібній тертці. Змішайте 30 грам отриманої огіркової маси з 30 грамами білої глини. огіркові маски надають позитивний ефект зволожуючи і освіжаючи шкіру.

Яка глина краще для жирної шкіри обличчя, для проблемної і при розширених порах?

Глина для усунення комедонов і догляду за жирним типом шкіри.

Доглядаючи за шкірою жирного типу, важливо регулярно проводити її очищення. До застосування маски постарайтеся розширити пори. І не переборщіть з масками, які сушать шкіру. Так ви просто перетворите одну проблеми в іншу.

Тому, грамотно і помірно поєднуйте очищаючі, підсушують і живильні маски для обличчя. Чудово підійдуть для лікування вугрового висипу біла глина, блакитна і жовта.

1. Очищення і свіжість. Розмішайте 30 грам білої або зеленої глини з мінералкою без газу. Повинна утворитися кашоподібна маса. Додайте 5 мілілітрів соку лимона і пару крапель олії чайного дерева. Нанесіть на 15 хвилиночок.

Нанесіть на 15 хвилиночок

2. Змішайте 15 грам білої глини, 5 грам крохмалю, 2 щіпки окису цинку, 10 грам магнезії, 10 грам тальку, щіпку порошку квасцов. Накласти на 10-15 хвилин.

3. Змішайте 15 грам тальку, 20 грам рисового крохмалю, 20 грам білої глини, щіпку борної кислоти в порошкової формі, два пучки квасцов. На 10 грам цієї суміші додайте розчин перекису. Консистенція маски повинна вийти за густотою, як сметана. Нанесіть маску, залиште на 15 хвилин. Потім - видаліть, спершу сухим ватним диском, а потім - вологим.

4. Глибоке очищення. Змішайте 5 мілілітрів соку лимона з 5 мілілітрів настою календули. Додайте чорну глину, щоб суміш придбала консистенцію кашки.

5. Для нормалізації виділення шкірного сала. Перемішайте 45 грам зеленої глини з 15 мілілітрами масла фундука та 5 мілілітрах води. Ретельно перемішайте.

Поради та рекомендації

Для шкіри дуже корисна глина. Якщо шкіра обличчя не володіє підвищеною чутливістю, то ви можете використовувати практично будь-який вид для підживлення шкірного покриву. Для очищення зупиніть ваш вибір на зеленого, блакитного і білій глині.

Якщо шкіра обличчя дуже ніжна і чутлива, то користуйтеся рожевою або червоною глиною. Червона глина особливо хороша для блідої шкіри.

При застосуванні будь-якого засобу, важливий регулярний підхід. Тому, робіть масочку, як мінімум, раз на сім днів.

При турботі про будь-якому типі шкіри, не варто обмежуватися тільки нанесенням маски, також - використовуйте правильно підібрані крему.

Також перегляньте ваше харчування, можливо вашому організму не вистачає вітамінів. Не варто зловживати отбеливающими масками і засобами, які сушать шкіру.

Запобіжні заходи і протипоказання

Застосовуючи їх частіше 2 разів на сім днів, ви ризикуєте завдати шкоди шкірі. І, звичайно, існує ряд протипоказань.

1. Не застосовуйте маску, якщо у вас є алергія на будь-який з компонентів.

2. Не наносите маску на область навколо очей і губи.

3. При видаленні маски, не повинно бути больових відчуттів. Тому, не намагайтеся просто зняти її, якщо вона засохла.

4. Під час процедури, найкраще, лежати.

Ви можете додавати в маски і інші компоненти, в залежності від їх властивостей. Відмінна можливість скласти свою унікальну маску, використовуючи замість води - відвар трави. Тому, вивчайте корисні властивості рослин і експериментуйте.

Яка глина краще для жирної шкіри обличчя, для проблемної і при розширених порах?