Існує велика кількість різних аксесуарів для прикраси нігтів, це стрази, наклейки, бісер та ін., І весь час з'являється щось новеньке. Однак перед тим, як купити який-небудь аксесуар, дізнайтеся, чи потрібно придбати додатково спеціальні інструменти. Якщо ви вже освоїли техніку водного манікюру , І хочеться чогось в корені від нього відрізняється, спробуйте ліплення.
Розглянемо елемент декору нігтів - фимо дизайн. Це спеціальна трубочка-рол товщиною 3-5 міліметра і довжиною 5 сантиметрів, різних кольорів, і з різноманітними зображеннями від рослин і тварин до всіляких абстракцій. Найпопулярнішими є, напевно, фрукти.
Роли виготовлені з полімерної глини, яка застосовується при ліпленні прикрас, з додаванням фарбників для отримання більш яскравого малюнка. Перед наклейкою трубку тонко нарізають лезом, якщо це зробити важко, то можна купити фимо для нігтів в готової нарізці. Нарізані кружечки можна розрізати на частини, в залежності від вашої задумки.
Вперше бренд Fimo з'явився в Німеччині в 60-х роках, а нинішнім лідером з випуску фимо, прославленим неперевершеною якістю, є німецька компанія Eberhard Faber. Відрізняється полімерна глина фімо від різних виробників своїм складом, більш м'яким або більш твердим, а також поверхнею - матової або глянсової.
Перед нанесенням фимо на нігті, пройдіть тест на чутливість до її компонентів. Виконуйте фимо-манікюр в салонах і тільки з якісного матеріалу, так як потрібно дотримуватися правил безпеки через який виділяється отруйної речовини хлористого водню.
Найчастіше пластика фімо застосовується при дизайні нарощених нігтів, так як вона кріпиться за допомогою акрилу і гелю, і при виконанні акваріумного дизайну.
Розглянемо техніку виконання фимо для дизайну нігтів і дізнаємося, як використовувати фимо правильно при манікюрі з гелем.
Помістіть на перший тонкий шар гелю фимо, за допомогою пінцета або пензлика. Закріплюється фимо гелем, фігурки не повинні виступати за контур нігтя. Для більшого ефекту можна розбавити фимо блискітками або стразами, в тому ж кольорі.
Можна красиво поєднувати з пластинками глини інші види манікюру, наприклад, манікюр скотчем , Використовуючи при цьому різні кольори лаку для нігтів і створюючи неповторний дизайн. Після наноситься ще один шар гелю, щоб фимо не виступав і ніготь був ідеально гладким, можна підкоригувати пилою і нанести фініш-гель.
У домашніх умовах можна працювати з фимо, використовуючи спеціальний клей для нігтів. Також вам знадобиться пінцет. Пропонуємо невеликий і дуже простий урок.
1. Нанесіть на нігті базовий шар лаку і дайте йому висохнути.
2. Візьміть платівку фимо пінцетом за самий кінчик і змастіть дуже тонким шаром клею.
3. Помістіть її на вбрання заздалегідь місце на нігті і з зусиллям притисніть пінцетом, щоб вся поверхня фимо приклеїлася. Інакше платівка може згорнутися. Можна використовувати поліетиленову плівку і притискати її пальцем, щоб не забруднитися клеєм.
4. Почекайте деякий час і нанесіть на ніготь верхнє прозоре покриття.
5. Якщо ви навчилися користуватися полімерною глиною для нігтів самостійно, то у вас в майбутньому виникне питання, як зняти фимо. Робиться це за аналогією зі зняттям шелаку (В Орєхово-Зуєво це виконується в будь-якому салоні краси, де роблять манікюр), рідиною з ацетоном, після чого платівка підчіплює пінцетом і віддаляється. Далі очистіть ніготь від залишків лаку і клею.
А в цьому навчальному відео можна обійтися навіть без клею.
Свіжість нігтям додадуть фігурки фруктів. Виконувати такий манікюр краще навесні або влітку. Всі фігурки фимо відмінно виглядають на нігтях не тільки рук, а й ніг, і тому так популярні серед дівчат.
Не відмовляйте собі в задоволенні зробити манікюр з фимо, адже тільки експериментуючи, ви знайдете свій неповторний манікюр.