Червона глина для обличчя. Властивості і застосування в масці

  1. Рекомендуємо почитати: Як правильно вищипнути брови? З чого почати і як не нашкодити
  2. Рецепти з виготовлення косметологічних масок
  3. Червона глина для нормальної шкіри обличчя
  4. Очищаюча маска з червоною глиною
  5. Рекомендуємо почитати: Як зробити красиві брови в домашніх умовах
  6. Червона глина для шкіри, схильної до подразнення
  7. Рекомендуємо почитати: Олівець для брів: підбираємо під колір волосся

Ще з давніх часів відомо, що даний вид глини має унікальні лікувальні та омолоджують властивостями . Такий ефект досягається за рахунок її унікального мінерально-хімічного складу. У нього входять наступні елементи: оксид заліза і міді, мінеральні солі, марганець, алюмінієвий силікат, магній, кальцій, кремній і залізо. Вони поглинають зайвий шкірний жир, бруд і токсини, а також сприяють видаленню відмерлих клітин шкіри і поліпшенню кровообігу.

Останнім часом стало дуже популярним застосування червоної глини в косметологічних клініках. Процедури, в основному, пов'язані з приготуванням і використанням різних масок для обличчя . Найкраще глина підходить для шкіри, схильної до алергічних реакцій, схильною до вугрової висипки, надмірної сухості або пітливості. Також косметологічні процедури допоможуть позбутися від шрамів, варикозного розширення вен, вивести токсини і зняти подразнення.

Рекомендуємо почитати: Як правильно вищипнути брови? З чого почати і як не нашкодити

Поради щодо використання унікального засобу

Перед тим як наносити маску, необхідно видалити з лиця макіяж і гарненько вмитися теплою водою. Шкіру насухо витирати не потрібно. Волога поверхня тільки посприяють досягненню ефекту. Після того як маска протримається близько півгодини і підсохне, її можна змивати.

Рецепти з виготовлення косметологічних масок

Рецепти з виготовлення косметологічних масок

Існує досить багато різних способів приготування лицьових масок з червоної глини. Ймовірно, читачів цікавить, де можна придбати всі необхідні інгредієнти? Відповідь очевидна - купити червону глину можна в аптеці, а також замовити в інтернет-магазині. Для продажу масовому споживачеві червоний порошок закуповують переважно в Марокко. Тамтешня глина придбала загальне визнання за рахунок своєї м'якості і в'язкою структури. Що стосується інших інгредієнтів (це може бути оливкова олія, мед, яєчний жовток ), То більшість з них цілком можуть виявитися на полиці у вас дома.Определіться з вибором рецепта маски вам допоможе власний організм. Спробуйте проаналізувати стан своєї шкіри, зрозуміти її особливості та проблеми. Якщо дане питання викликає утруднення, слід звернутися до професійного косметолога. Він підкаже, який склад маски підійде для вашої шкіри найкраще.

Червона глина для нормальної шкіри обличчя

Найпоширеніший варіант - застосування червоної глини в профілактичних цілях Найпоширеніший варіант - застосування червоної глини в профілактичних цілях. Тому першим буде розглянуто рецепт маски для нормальної шкіри. Щоб виготовити суміш, знадобиться одна столова ложка меду, пів-ложки ефірних масел, трохи води і стільки ж порошку червоної глини. Отримані інгредієнти змішати і дати настоятися протягом семи-десяти хвилин. Усе. Тепер суміш можна наносити на чисту суху шкіру. Маску тримати близько двадцяти хвилин, потім змити теплою чистою водою.

Очищаюча маска з червоною глиною

Для очищення шкіри обличчя від шлаків і токсинів (детоксикації) застосовуються різні маски з червоної і білої глини . Найчастіше їх використовують в поєднанні один з одним - кожну в кількості однієї столової ложки. При змішуванні з водою речовини, що містяться в глині, стають негативно зарядженими, що сприяє очищенню шкіри від важких металів. До того ж червона глина має антисептичні властивості, а, значить, корисна при вугрової висипки і лікуванні акне. До суміші додають настоянку з лікарських трав і трав'яних масел. Все це витримують півтори - дві години. Після наносять готову маску на обличчя і через двадцять хвилин змивають підігрітою водою.

Рекомендуємо почитати: Як зробити красиві брови в домашніх умовах

Підтягує маска з червоною глиною

Щоб надати шкірі пружність і зробити її гладкою і шовковистою, вам знадобиться маска з підтягуючим ефектом. Червона глина спочатку володіє омолоджують властивостями за рахунок вмісту в ній кремнезему. для посилення ліфтинг-ефекту до суміші глини і води додають рослинне масло, а також лимонний сік, пару крапель оливкової олії і яєчний жовток. Все це добре перемішують. Через деякий час на обличчя наносять маску і залишають на кілька хвилин. Як тільки вона підсохне, маску потрібно змити прохолодною чистою водою, але витирати шкіру насухо не слід, також можна нанести спеціальний пом'якшувальний і зволожуючий крем.

Крім того, посиленим ліфтинг - ефект має маска з червоної глини з додаванням сметани. Столову ложку глиняного порошку змішують з парою чайних ложок сметани. Для отримання готової суміші потрібно додати обліпихової олії і розбавити все ефірними маслами. Наполягати нічого не треба, відразу ж нанести маску на обличчя і тримати близько двадцяти хвилин, після чого змити водою.

Червона глина для шкіри, схильної до подразнення

Примхливу шкіру вам допоможе заспокоїти червона глина в поєднанні з соком алое . Для посилення пом'якшувального ефекту можна додати трохи молочних вершків. Косметологи рекомендують змішувати інгредієнти в рівних кількостях. Тримати маску на обличчі слід до моменту, поки вона не підсохне, після чого змити теплою водою.

для зволоження сухий і схильною до подразнення шкіри застосовують також маску з червоної глини в поєднанні з великою кількістю води (в пропорції два до трьох). В отриману суміш можна додати одну маленьку ложку трав'яного масла. Зробіть маску, змийте через п'ятнадцять-двадцять хвилин і нанесіть на шкіру легкий зволожуючий крем.

Зробіть маску, змийте через п'ятнадцять-двадцять хвилин і нанесіть на шкіру легкий   зволожуючий   крем

Рекомендуємо почитати: Олівець для брів: підбираємо під колір волосся

Протипоказання

Що стосується побічних ефектів, червона глина - природний матеріал, тому ніяких небезпек в собі не таїть. Єдиним винятком може стати індивідуальна непереносимість. Тому перед безпосереднім застосуванням слід нанести трохи глини на невелику ділянку шкіри і перевірити реакцію.

На закінчення слід підкреслити, що саме завдяки ось таким косметологічних процедур із застосуванням масок з червоної глини шкіра обличчя поступово очищається, набуває еластичність і підтягнутість, а зовнішній вигляд завжди сяє свіжістю і здоров'ям.

Рекомендуємо почитати: Як правильно вищипнути брови?
Рекомендуємо почитати: Як правильно вищипнути брови?