Біла глина для обличчя: ефективність, поради щодо застосування, рецепти

  1. Користь білої глини для шкіри
  2. Інструкція по застосуванню каоліну
  3. Маски з білої глини для обличчя: рецепти

Юлія Мороз

Красива жінка, як сонце, - вона хоче світити всім

calendar_today 20 серпня 2014

visibility 43046 переглядів

comment 3 коментарі

Дізнайтеся, як в домашніх умовах використовується каолін, косметична біла глина для обличчя: вона корисна, коли потрібно зупинити запальну реакцію на шкірі, вилікувати дерматит, екзему, усунути прищі і вугровий висип, поліпшити стан жирної шкіри. Рецепти домашніх масок вам допоможуть.

У науці білу глину називають каоліном, в народі - порцелянової. У косметології їй немає ціни, тому що вона володіє унікальними здібностями: відбілює обличчя від пігментації, усуває будь-які вогнища запалень і покращує стан жирної шкіри.

Маски на її основі можна легко зробити в домашніх умовах, вони продаються і в готовому вигляді в аптеках і в косметологічних магазинах. Дуже м'які по своїй дії, що володіють широким спектром показань при мінімумі заборон, ці маски прекрасно підходять для догляду за найбільш проблемною шкірою.

У косметичній промисловості біла глина для обличчя є матеріалом для оздоровлення та лікування шкіри, додання їй еластичності і пружності. Це дуже своєрідний, але надзвичайно корисний будівельний матеріал для коригування та створення краси власної шкіри.

Юлія Мороз   Красива жінка, як сонце, - вона хоче світити всім   calendar_today 20 серпня 2014   visibility 43046 переглядів   comment 3 коментарі   Дізнайтеся, як в домашніх умовах використовується каолін, косметична біла глина для обличчя: вона корисна, коли потрібно зупинити запальну реакцію на шкірі, вилікувати дерматит, екзему, усунути прищі і вугровий висип, поліпшити стан жирної шкіри

Шукаєте нові стильні жіночий годинник в якості аксесуару? Хочете отримати оригінал, а не жалюгідну підробку? Знайти ви їх зможете на сайті novobrands.kz

Користь білої глини для шкіри

Очищаючу, відбілюючий і протизапальну дію білої глини на шкіру обумовлено її небагатим, але концентрованим мінеральним складом.

Що міститься в ній кремній омолоджує і підтягує обличчя, так як має відновлювальні властивості і сприяє посиленому утворенню колагену в тканинах, робить кровоносні судини гнучкими, що покращує колір обличчя.

Алюміній в складі каоліну володіє підсушують властивостями, що робить дане косметичний речовина таким цінним для догляду за жирною шкірою .

Марганець - відомий дезінфікуючий мінеральний елемент, який активно і дуже ефективно застосовується при будь-яких запальних реакціях. В результаті маски з білої глини для особи надають на шкіру просто чарівну дію, перетворюючи її до невпізнання:

  • відбілювання: роблять практично непомітними пігментні плями різного походження;
  • мають заспокійливу дію на роздратовану і запалену шкіру;
  • протизапальні: усувають прищі і вугрі, діють на шкіру як дезінфектор і антисептик;
  • підсушують: прибирають сальний блиск, звужують розширені пори , Покращують стан жирної шкіри, підсушують її;
  • омолоджуючі: розгладжують зморшки, вікові складки, вирівнюючи текстуру шкіри, роблять її еластичною і пружною, відновлюючи кількість виробленого в клітинах колагену;
  • ліфтінгові (підтягують): можуть зробити контур обличчя більш чітким, допомогти в усуненні другого підборіддя і брилів;
  • покращують колір обличчя;
  • нормалізують підшкірне кровообіг, що забезпечує шкірі необхідне живлення і дихання (поліпшується доступ до тканин кисню і корисних елементів);
  • захищають її від ультрафіолетового опромінення та інших негативних факторів атмосферного впливу;
  • очищаючі: поглинають токсини, усувають з поверхні епідермісу всілякий шкірний «сміття» - мертві клітини, сальні відкладення, атмосферні забруднення;
  • використовуються для догляду за чутливою шкірою, так як це одне з тих небагатьох речовин, які володіють фактором рН5 для шкіри.

Многокомплексное, практично універсальне дію косметичних масок з білої глини для особи дозволяє використовувати їх для вирішення найрізноманітніших проблем зі шкірою.

Володіючи не тільки косметичними властивостями, але ще й лікувальними, каолін вимагає вмілого з собою звернення, т. Е. Дотримання певної інструкції.

Інструкція по застосуванню каоліну

Через явно вираженого лікувального ефекту білу глину для особи можна знайти в продажу в аптеках. Зазвичай до неї додається інструкція, в якій детально описано, як використовувати каолін в косметичних цілях. Якщо вміло і грамотно використовувати даний природний матеріал, він не забариться надати потрібну дію на шкіру і перетворити її.

  1. Показання. Біла глина зазвичай застосовується зовнішньо при шкірних захворюваннях і як косметологічного отбеливающего, що очищає, омолоджує, подсушивающего кошти.
  2. Фармакологія. Завдяки своїй унікальній здатності утворювати в тканинах колоїди, каолін має потужний обволакивающим, водовбирним, легким терпким, адсорбційним дією, перешкоджає розвитку процесів запалення і гниття, що дозволяє його використовувати в домашніх умовах як відмінний засіб проти прищів.
  3. Форма випуску. Білий порошок в упаковках різного фасування.
  4. Препарати. В аптеках можна придбати засоби на основі білої глини для приготування домашніх косметичних масок. Болюсал (Bolusal) - поєднання стерилізованої білої глини і гідрату алюмінію. Болюфен (Boluphen) - суміш білої глини з фенолом і формаліном. Карболюсал (Carbolusal) - препарат з білої глини і активованого вугілля .
  5. Властивості. Каолін є кремнекислих алюміній (його водний силікат) з домішкою кальцію і магнію. Це пухкий, досить жирний на дотик білий порошок з сіруватим або жовтуватим відтінком. Він не розчиняється ні у воді, ні в розведених кислотах. Для приготування домашніх масок каолін розбавляється теплою водою, утворюючи при цьому колоїдну суспензію, яка на обличчі підсихає і перетворюється в пластичну масу, відмінно коригувальну контури особи.
  6. Виробництво. Чистий косметичний каолін отримують шляхом прочищення білої глини, яка застосовується у виробництві фаянсу. Її відділяють від піску шляхом промивання розчином соляної кислоти, яка легко видаляє сліди вапна. Каолін, який продається в аптеках, попередньо ще проходить стерилізацію в сушильній шафі при температурі 160 ° C.
  7. Спосіб приготування. Білу глину потрібно розбавляти теплою кип'яченою (фільтрованої або мінеральної) водою. Не виключаються також наявність інших рідин в рецептах - молока, лікарських відварів і настоїв з корисних для шкіри трав (календули, ромашки, м'яти, лаванди та ін.). Пропорції при цьому суто індивідуальні і підбираються в кожному випадку окремо. Комусь подобаються напіврідкі маски, кому-то - густі. Тому співвідношення каоліну і води в масках залишається на розсуд домашніх сам-собі-косметологів.
  8. Побічні ефекти. Навряд чи ви знайдете в інструкції до каоліну протипоказання. Цей мінеральний порошок рідко викликає алергічні реакції. Проте, щоб уникнути прикрих непорозумінь варто все-таки перевірити, як поставиться до цієї глині ​​ваша шкіра. Приготовленої маскою змажте невелику ділянку шкіри на зап'ясток: вона там найбільш тонка і чутлива. Якщо з'являться почервоніння, висип, печіння, свербіж, від каоліну як косметичний засіб доведеться відмовитися.
  9. Поєднання з іншими компонентами. Спочатку доведеться в точності слідувати рекомендаціям, вказаним в рецептах. Згодом, коли каолінові процедури з омолоджування обличчя стануть регулярними, ви зрозумієте, що саме потрібно вашій шкірі і навчитеся комбінувати білу глину з іншими компонентами.
  10. Тепловий ефект. Каолін нормально реагує на тепло, так що для приготування косметичних масок не бійтеся підігрівати на водяній бані кефір, мед і масла.
  11. Спосіб нанесення. Перед тим, як нанести маску на шкіру, її потрібно розпарити над парової ванночкою і очистити за допомогою скрабу. Маска наноситься по масажних лініях.
  12. Час дії. 10-15 хвилин.
  13. Змивка. Видаляється біла глина з особи без проблем, за допомогою пінки або гелю для вмивання.
  14. Частота використання: 1-2 рази на тиждень.
  15. Курс лікування. 10-12 масок з перервою на 1 місяць.

Біла глина є простим у застосуванні косметичним засобом і одночасно з тим одним з найефективніших.

Обов'язково скористайтеся будь-яким з численних рецептів масок з білою глиною для особи, щоб насолодитися їх відбілюючим і омолоджуючий ефект.

Маски з білої глини для обличчя: рецепти

Щоб приготувати косметичну маску з білої глини в домашніх умовах, не потрібно відкривати велосипед і експериментувати. Існує маса вже готових рецептів, в яких до каоліну підібрані інші компоненти, що гармонійно поєднуються з ним в рамках косметичного впливу на шкіру. У них розписані рекомендовані дозування і пропорції. З ними досить легко приготувати саме ту маску, яка надасть потрібну дію на шкіру обличчя і не розчарує своїми результатами.

  • Класична маска для будь-якого типу шкіри

Білу глину розбавте теплою водою (відваром з трав, молоком) до потрібної консистенції.

  • Томатна маска для жирної шкіри

Каолін (2 столових ложки) розбавте підігрітим томатним соком.

  • Кефірна маска для жирної шкіри

Білу глину (1 столову ложку) змішайте зі знежиреним кефіром, бажано свіжим (3 столовими ложками), порубаний зеленню петрушки, соком лимона (по 1 чайній ложечці).

  • Протизапальна маска з алое

Каолін (2 столових ложки) розведіть соком алое , Попередньо витриманим у холодильнику від 3 до 14 днів (1 столовою ложкою), мінеральної негазованої водою (1 чайною ложечкою).

  • Спиртова маска проти прищів

Білу глину (1 столову ложку) розведіть в розбавленому водою медичному спирті (2 столових ложках), додайте сік алое, попередньо витриманий в холодильнику від 3 до 14 днів (1 столову ложку).

Каолін (2 столових ложки) розбавте огірковим соком, свіжим (1 столовою ложкою).

  • Поживна медова маска

Білу глину (1 столову ложку) розбавте теплим молоком середньої жирності (2 столовими ложками), додайте попередньо підігрітий мед (1 чайну ложечку.

  • Зволожуюча молочна маска

Каолін змішайте з жирним сиром, густою сметаною (по 1 столовій ложці), розведіть теплим молоком до потрібної консистенції.

  • Трав'яна маска проти зморшок

Зберіть сухі трави: липу, лаванду, ромашку, шавлія. Подрібніть, щоб вийшло по 1 чайній ложечці сухого порошку кожної з цих трав. Перемішайте їх, залийте склянкою крутого окропу. Під кришкою наполягайте цілющий відвар півгодини, потім процідіть. Каолін розбавте даними еліксиром з трав до потрібної консистенції.

  • Маска для сухої шкіри

Розведіть білу глину (2 столових ложки) теплою водою до потрібної вам консистенції. Після вимішування безпосередньо перед нанесенням на обличчя додайте 1 столову ложку нерафінованої оливкової олії.

  • Маска для м'якості шкіри

Каолін (2 столових ложки) розбавте свіжим персиковим соком (1 столовою ложкою).

Переконайтеся на власному досвіді, що біла глина - унікальне і разом з тим традиційне сировину для виготовлення найрізноманітніших косметичних препаратів - починаючи з домашніх масок і закінчуючи включаючи дитячої косметикою.

Її природна чистота, білизна, відсутність абразивних частинок в складі роблять каолін цінних препаратом в косметології. Недарма вона так активно використовується для лікування шкірних захворювань у вигляді мазей, присипок, паст.

Зробіть білу глину обов'язковим компонентом в складі своїх домашніх масок - і вона очистить особа від вугрової висипки і жирного блиску, надасть антисептичну і регенеруючу поверхневу дію, виконає захисну функцію, захистивши епідерміс від шкідливого впливу забруднень навколишнього середовища, наситить шкіру мінералами, поглине токсини, полегшить клітинну регенерацію.

Неважко переконатися в цих перевагах білої глини, приготувавши з нього в домашніх умовах високоефективні косметичні маски для обличчя.

Шукаєте нові стильні жіночий годинник в якості аксесуару?
Хочете отримати оригінал, а не жалюгідну підробку?