Яку косметичну глину вибрати

  1. Блакитна глина
  2. Біла глина
  3. Черня глина


Привіт, друзі Привіт, друзі. В минулій статті я розповів вам про таку чудову штуковини як косметична глина. Сьогодні ж ми детальніше розберемося в її варіаціях, і в тому, який саме її вид буде оптимальним варіантом для шкіри схильної до вугрового висипу. Почнемо.

І так, як я вже говорив, в наших аптеках можна знайти кілька різновидів косметичної глини, відрізняються вони, перш за все кольором, хоча однаковий вид від різних виробників також може істотно відрізнятися один від одного. Існують наступні кольори: біла, блакитна, чорна, червона, зелена і рожева. Можливо їх більше, проте з іншими видами я не мав справу, і про них говорити не буду.

Особисто я віддаю переваги блакитний і білій глині, на мою шкіру вони надають найкраще вплив. Та й в цілому, блакитна, мабуть, є найбільш оптимальним варіантом для всіх, хто має жирну проблемну шкіру.

Розберемося детальніше з різними видами:

Блакитна глина

Мій фаворит. Вона володіє прекрасним впливом, до того ж, з усіх випробуваних мною варіантів, саме блакитна найпростіша у використанні, вона просто наноситися, не обсипається при висиханні і досить таки просто змивається, відмінно очищає шкіру від надлишків секреції сальних залоз, звужує пори і вирівнює колір особи. При висиханні вона береться скоринкою, яку необхідно змити теплою водою.

У блакитної глини один з найбільш дрібних помолов, дрібніше, мабуть, тільки в білій, так що вона дуже ніжно і делікатно діє на шкіру. Саме в маски з блакитної глини найкраще додавати морську сіль . Про те, як це робити я детально розписав в минулій статті.

За роки використання різних видів глини я прийшов до висновку, що блакитна є найкращим варіантом для проблемної шкіри. Особисто я користуюся маркою МедікоМед, у неї оптимальний помел і вельми зручна упаковка, однак, в аптеках можна знайти дане косметичний засіб і від безлічі інших виробників.

Блакитна є найкращим видом косметичної глини для жирного і комбінованого типу шкіри.

Біла глина

Мабуть, це найбільш поширений і популярний варіант косметичної глини. Вона також є непоганим варіантом для проблемної шкіри: добре очищає і вибілює, звужує пори, а також непогано підсушує прищі, що скорочує термін життя вже існуючих висипань.



Саме Біла глина , Каолін входить до складу всіляких як косметичних, так і аптечних засобів для догляду за шкірою. Втім, чи варто витрачати гроші на промислові маски, основою яких є каолін, які і коштують не так вже й дешево, та й чорт знає, що туди додають, коли можна скористатися натуральним природним продуктом? Я схиляюся до другого варіанту.

Однак, особисто я, останнім часом рідко вдаюся до її використання з кількох причин: перша - каолін має найменший помел, з одного боку це добре, але висихаючи, він не береться кіркою, а при найменших мімічних рухах починає обсипатися з особи немов мука, що не дуже зручно. Та й змивати її куди складніше, ніж блакитну. Хоча, можливо, для когось це не становить особливих проблем.

Каолін підійде для всіх типів, в тому числі і для чутливої ​​шкіри.

Черня глина

Саме чорну часто підносять як спеціалізовану глину, призначену для боротьби з прищами.

Вона досить проста в застосуванні, добре розлучається, без утворення грудочок, а також не обсипається з лиця при висиханні. Однак щоб її якісно змити, необхідно докласти певних зусиль.

Чорна глина досить агресивно впливає на шкіру, вона може викликати печіння, свербіж, і подальше подразнення при невмілому використанні, або при дуже чутливій шкірі. З усіх випробуваних мною видів косметичної глини саме чорна найбільше сушить і стягує шкіру, так що якісне зволоження після такої маски просто необхідно. Рекомендую з обережністю ставитися до її застосування.

До її складу входить магній, залізо і кварц, вплив яких призводить до нормалізації клітинного обміну, що сприяє поліпшенню стану проблемної шкіри . Чорна є хорошим варіантом для володарів проблемної жирної, схильної до вугрового висипу, а також для комбінованої шкіри, але власникам сухої і чутливої ​​шкіри краще зупинитися на інших видах глини.

Я розповів вам про три найбільш ефективних і найбільш підходящих, саме для схильної до вугрового висипу шкіри, видах косметичної глини. Не бачу сенсу детально розповідати про інших, так як при всіх обіцяних виробниками відмінності, якийсь істотної різниці між ними я не помітив, та й ефект від них видався мені куди більш слабким ніж від трьох перерахованих вище видів.

Косметична глина є відмінним помічником в боротьбі з висипом вугрів, та й в догляді за шкірою взагалі. Рекомендую до застосування.