Целюліт досить легко придбати: підкрадається він непомітно рік за роком. Але, виявивши на своїх сідницях і інших місцях таке нещастя, від нього не так легко позбутися.
Рецептів, звичайно, існує безліч: від дієт і спорту до антицелюлітних масажів і ефірних масел . Але краще почати з використання простих і нешкідливих. Одним з таких можна назвати косметичну глину.
Існує ціле різнобарв'я таких глин і всі вони здатні допомогти позбавитися від так званої «апельсинової корочки». І рецептів існує безліч, щоб був вибір підібрати щось своє.
Глину чорного кольору вважають кращим борцем з непотрібними корочками. Вона здатна спалювати жирові відкладення, покращувати циркуляцію крові і нормалізувати обмін речовин.
З неї роблять компреси, обгортання, маски і ванни.
Так, для антицелюлітної ванни 100-200 грам глини розводять в теплій воді і лежать в цій суміші близько півгодини.
Для обгортання глину розводять теплою водою до стану сметани, яку і наносять на проблемні зони. Потім обертають плівкою і теплою тканиною на 30 хвилин. Після змивання теплою водою наносять антицелюлітний крем. Таких процедур потрібно зробити не менше 10, бажано через день.
Ще одне обгортання передбачає використання морських водоростей - ламінаніі. Дві столові ложки сухих водоростей мелють на кавомолці, змішують з глиною і водою. Туди ж додають масло апельсина і наносять на потрібні місця. Потім традиційно обертаються.
Блакитна глина проти целюліту
До основних рис блакитної глини в боротьбі з целюлітом полягають в тому, що її застосування підсилює процес обміну в клітинах шкіри і активізує кровообіг, а також дезінфікує шкіру.
Тому її можна активно використовувати для боротьби з невірно розподіленими під шкірою жиром і рідиною.
Масажний крем можна зробити, змішавши глину з вершками, яєчним жовтком і крихтами хліба. Цією масою потрібно як слід розім'яти проблемні місця.
- Для маски глину розводять водою кімнатної температури
- Додають кави грубого помелу (не спиться)
- Додають ефірні масла
- Потім все це втирається протягом 10 хвилин
- Після ополіскування можна прийняти ванну з морською сіллю
Є рецепт обгортання, в якому до трьох ложок глини додають по ложці меду і вершків і трохи розбавляють водою. У цю суміш можна додати кілька крапель ефірного масла. Цю маску наносять на тіло і утеплюються плівкою і ковдрою. Через годину її можна змити теплою водою. Таких процедур потрібно провести від 10 до 15 через день.
Біла глина проти целюліту
Цей тип глини здатний з пор шкіри витягати надлишок жиру, глибоко очищаючи шкіру. Вона прискорює в шкірі обмінні процеси, підтягує її і тонізує, робить пружною і гладенькою.
Дієво обгортання з білою глиною і корицею. На пачку глини додають три столові ложки меленої кориці і ефірне апельсинове масло з глиною. У цю суміш додається трохи теплої води, і наносять її на «зони целюліту», а після обертають плівкою і загортають в теплу ковдру на годину.
Після змивання можна нанести будь-який крем для тіла або антицелюлітний. Таке обгортання варто робити через день не менше п'яти сеансів.
Рожева глина проти целюліту
Головними властивостями рожевої глини є: насичення шкіри киснем, поліпшення кровопостачання, видалення надлишків жиру.
антицелюлітний компрес має на увазі суміш рожевої глини і меду. Для цього потрібно змішати 100 грам глини з 50 грамами меду, нанести суміш на місця з «корочкою» і укутати рушником. Змити потрібно через півгодини теплою водою. Кожні 3-4 дні цю процедуру можна повторювати.
Ще один рецепт компресу передбачає суміш з 10 грамів порошку рожевої глини, в яку додані пара крапель ефірного масла жасмину, ялини або іланг-ілангу, а також половина чайної ложки оливкової або кунжутного масла. Ця суміш розводиться водою до консистенції сметани і наноситься на проблемні місця. Під рушником її тримають 20хв, після чого змивають.