Яка глина для обличчя для сухої шкіри краще

  1. Глина зволожує шкіру - як домогтися подібного ефекту?
  2. Маска з глини для сухої шкіри - яку вибрати?
  3. Глина для сухої шкіри - як використовувати?
  4. Рецепти масок для сухої шкіри обличчя з глини

У наш час технології активно розвиваються, але вчені досі не винайшли ефективний засіб для збереження свіжості і краси особи. Не варто відразу кидатися на рекламовані препарати різних косметологічних компаній. У боротьбі з негативними змінами і для збереження молодості особи сама природа створила безліч натуральних засобів. Одним з них є лікувальна глина для обличчя із сухою шкірою, яка має гіперчутливість. У наш час технології активно розвиваються, але вчені досі не винайшли ефективний засіб для збереження свіжості і краси особи

зміст сторінки

Глина зволожує шкіру - як домогтися подібного ефекту?

Шкіра щодня піддається серйозним впливам негативних факторів зовнішнього середовища: вітру, сонця, коливань температур. Постійні стреси на роботі, вік також мають вплив на її стан. З плином років в епітелії сповільнюється ділення клітин, порушується робота залоз. В результаті втрачається звична краса, еластичність. Крім кремів для сухої шкіри рекомендується використовувати глину.

Як зберегти молодість і свіжість? Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя, а від використання будь краще утриматися?

Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя, а від використання будь краще утриматися

З давніх-давен це засіб використовується при сухій і жирній шкірі, прекрасно підходить для збереження молодості і пружності на довгі роки.

Це пов'язано з особливими властивостями глини:

  • Очищує.
  • Поживним.
  • Тонізуючим.
  • Протизапальну.
  • Пом'якшувальною.

Для сухої шкіри і її зволоження рекомендується в маску додавати спеціальні ефірні масла, соки фруктів або овочів, ягід, екстракти рослин, що поліпшують структуру епітелію. Такі добавки тільки збільшують корисні властивості цілющої глини.

Найбільш часто в маски додають:

  • Мед.
  • Яйця.
  • Молочні продукти (вершки, кисле молоко, сметану).
  • Пюре з ягід, овочів або фруктів.
  • Трав'яні відвари.
  • Ефірні масла.

Маски для сухої шкіри обличчя з глини з додаванням таких компонентів будуть не тільки ефективними, але і повністю безпечними.

Маска з глини для сухої шкіри - яку вибрати?

Маска з глини для сухої шкіри - яку вибрати

Слід пам'ятати, що в природі існує безліч видів глини, які розрізняються за кольорами, а також властивостями. Деякі з них можуть мати негативний вплив на епідерміс, оскільки прибирають зайвий жир з поверхні. Вони ще більше знижують захисні властивості. Подібні маски підходять для схильного до жирності типу шкіри. А при сухості краще такі не застосовувати або комбінувати їх з іншими видами.

Біла

Містить величезну кількість каоліну і алюмінію, через що і отримала свій колір. Вона покращує обмінні процеси в поверхневих шарах епідермісу, очищає пори, виводить шлаки і токсини, стимулює капілярне кровопостачання, володіє сильним відбілюючим ефектом. Біла глина для сухої шкіри обличчя не підходить.

блакитна

В її складі багато особливих мікроелементів і мінеральних речовин. Допомагає при нерівному кольорі особи, зменшує вираженість зморшок, пігментації, виліковує запальні процеси (прищі, вугрі). Зверніть увагу, для сухої шкіри в чистому вигляді її краще не застосовувати, а комбінувати з відварами, маслами або простий джерельною водою.

Червона

Склад багатий залізом, а також міддю, що є важливою складовою для нормальної життєдіяльності всього організму. Він чудово знімає роздратування, має заспокійливу властивість, усуває навіть виражений свербіж, лущення.

Він чудово знімає роздратування, має заспокійливу властивість, усуває навіть виражений свербіж, лущення

Зелена

Завдяки великому вмісту оксидів заліза, добре очищає. Це дозволяє її використовувати в якості лікарського засобу для чутливої ​​шкіри, схильної до надмірного лущення або роздратування.

Одночасно відбувається відновлення епітелію, підвищується пружність тканин.

рожева

Є комбінацією двох видів, в природі вільно не зустрічається. Поєднуючи в собі їх корисні властивості, вона володіє антивіковим ефектом (зменшує вираженість зморшок, підтягує, прийде пружність). Володіючи хорошим омолоджуючий властивістю, вона робить обличчя здоровим, пружним, неймовірно м'яким.

жовта

Для сухого типу цей вид не рекомендується до використання, оскільки він досить сушить. Однак в комбінації з іншими засобами її використовують при втраченої пружності.

сіра

Чудово підійде для сухої або гіперчутливої ​​шкіри. Вона помітно тонізує, зволожує поверхневі шари, забезпечує виведення шлаків і токсинів.

Чорна

Через що міститься стронцію, калію і заліза, володіє неймовірними якостями, очищаючи, тонізуючи шкіру, чудово регулюючи обмін жирів.

Максимально ефективними при сухості стануть сіра, рожева, червона глина. Завдяки їх протизапальним властивостям, відновлюється тон особи, поліпшується пружність.

А ось білу, зелену і блакитну краще не використовувати. Вони сприяють зниженню вироблення жиру, а при подразненні це згубно. Якщо все-таки необхідно їх застосувати, то слід робити маски з добавками зі сметани, кислого молока, ефірних масел.

Глина для сухої шкіри - як використовувати?

Глина для сухої шкіри - як використовувати

Перед безпосереднім використанням зволожуючою маски для обличчя з глини, важливо дотримуватися кількох правил:

  1. Для замішування використовуйте тільки скляну, керамічну або пластикову ємність. Посуд з металу буде сприяти тому, що маска ще на етапі приготування прийде в непридатність, втратить свої цілющі властивості.
  2. Структура отриманого засобу повинна бути однорідною, кремоподібній. Для розведення можна використовувати чисту воду.
  3. Перед нанесенням вимийте шкіру водою з використанням очищувальних засобів або мила. Це необхідно для видалення зайвого жиру, розкриття пір.
  4. Волосся потрібно прибрати, зв'язавши або заправивши під косинку.
  5. Наносити бажано твердої плоскою кистю (в її відсутність можна і руками).
  6. Маска наноситься на абсолютно чисту, що не зволожену поверхню.
  7. Якщо в складі присутній яєчний білок, то слід пошарово накладати (нанесли шар - чекаємо, поки він підсохне - наносимо наступний).
  8. Важливо стежити, щоб маска не потрапила на область навколо очей.
  9. Перед видаленням необхідно розм'якшити її допомогою прикладання вологої тканини (рушники).
  10. При сухому типі шкіри - змивають не пізніше 5-7 хвилин. При нормальній або схильної до подразнень - через 7-15. А при жирній - через 20.
  11. Після змивання застосовують зволожуючий живильний крем.

Дотримання таких рекомендацій дозволить у декілька разів підвищити ефективність масок.

Рецепти масок для сухої шкіри обличчя з глини

Рецепти масок для сухої шкіри обличчя з глини

Існують перевірені багатьма людьми рецепти, які ідеально підходять для шкіри, схильної до сухості і подразнення. Нижче перераховані лише деякі, найбільш дієві з них:

  1. 1 ст.л. порошку з натуральної глини розчиняють у воді кімнатної температури. Потім додають білок курячого або перепелиного яйця, 1 ч.л. свіжовичавленого лимонного соку. Наносять на поверхню шкіри. Через чверть години змивають маску теплою водою. Бажано після процедур нанести живильний крем.
  2. Замісити в мисці в рівній пропорції глину, кисле молоко (краще домашню), томатний сік. Нанести отриману масу, залишити на чверть години. Змити теплою водою.
  3. Змішують глину і мед в рівному співвідношенні, додають 20-30 крапель соку цитрусів (лимона). Для отримання більш рідкої консистенції додають холодної води. Наносять на півгодини. Змивають. Після роблять холодний компрес на обличчя.
  4. 5 ст.л. порошку з червоної глини з'єднують з 1 ст.л. ефірної олії кісточок персика. Додають чверть чайної ложки меду. Воду ллють до отримання сметаноподібної консистенції. Наносять на 5-7 хвилин. Змивають водою або відваром трав.
  5. Глину, виноградне масло, відвари ромашки і липи змішують в однакових пропорціях. Наносять, залишають на 10-15 хвилин. Змивають.
  6. Глину (бажано блакитну) змішують в рівній пропорції з вершками або кислим молоком. Наносять на обличчя і залишають до повного висихання. Змивають водою.
  7. У будь-яку з перерахованих вище масок можна додати ароматичні масла. Їх досить багато і кожне має особливу властивість, поліпшує стан шкірних покривів. Для цього додають не більше 5 крапель (наприклад, персикового, оливкового масел). Наносять. Залишають не більше ніж на 10 хвилин. Після підсихання змивають ледь теплою водою.

Незважаючи на те, що на сучасному ринку присутня безліч засобів по догляду за чутливою і сухою шкірою, варто звернути увагу на таке цінне природне засіб як натуральна глина. Вона відрізняється за складом і кольором, але при правильному використанні стане справжнім порятунком в боротьбі з неприємними шкірними проявами.

При регулярному використанні подібних масок вдається домогтися по-справжньому хороших результатів, а глина стає справжнім порятунком для сухої шкіри обличчя.

Глина зволожує шкіру - як домогтися подібного ефекту?
Маска з глини для сухої шкіри - яку вибрати?
Глина для сухої шкіри - як використовувати?
Як зберегти молодість і свіжість?
Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя, а від використання будь краще утриматися?
Маска з глини для сухої шкіри - яку вибрати?
Глина для сухої шкіри - як використовувати?