Як часто можна робити маски для обличчя?

Здається, що натуральними продуктами особа не зіпсуєш, але немає, ви не праві!
Давайте розберемо, як часто можна робити маски для обличчя в домашніх умовах.

По-перше, натуральні маски відрізняються за способом дії:

  • Очищаючі - покликані «витягнути» з шкірних пір бруд і жир. Однією з їх різновидів є маски отшелушивающие - очищають шкіру від ороговілого, відмерлого шару шкіри. наприклад, ягідні маски робляться 1 раз в тиждень, не частіше. Якщо робити очищаючі маски часто, через день, то шкіра стає тонкою, стає роздратованою, почервонілий. Але ж це зовсім не той ефект, що ми хотіли!
  • Живильні маски - деякі з них можна робити хоч кожен день. Перед нанесення маски шкіру очищають тоніком для обличчя краще без спирту. Такі маски для обличчя, як вівсяні, на картопляному крохмалі, зі сметаною, з петрушкою, з яєчним жовтком можна робити часто, щодня. Тому, що слизові речовини і м'які компоненти в цих продуктах живлять і зволожують, але ніяким чином не ушкоджують шкірний покрив. Іншими словами, будь-який продукт не містить агресивних компонентів, таких як кислоти, підійде для частого використання.
  • Решта домашні маски робляться зазвичай 1-3 рази на тиждень. І частота їх використання залежить від вашого типу шкіри, а також від наявності вільного часу. Якщо ви не можете викроїти для себе 30 хвилин, то краще зовсім відмовитися від процедури.

Якщо ви не можете викроїти для себе 30 хвилин, то краще зовсім відмовитися від процедури

По-друге, враховуйте ваш тип шкіри:

  • Суха шкіра вимагає харчування і зволоження, але кожен день маски робити не варто. Їй підійдуть маски з відварних компонентів, наприклад гарбузова маска , маска з вівсяних пластівців . А також маска з жовтка і масла . Їх можна робити через день. Інші маски краще робити 1-2 рази в місяць, щоб не порушити і без того тонку структуру шкіри.
  • Для нормальної і жирної шкіри маски живильні і зволожуючі можна робити хоч кожен день.
  • Нормальну шкіру частими застосуваннями масок легко перетворити в суху або жирну, тому дивіться уважно компоненти. Якщо в складі маски лимонний сік, який сушить шкіру, кефір, сирі овочі і фрукти, то такі процедури проводите 1-2 рази в тиждень. А наступного разу зробіть маску з жирними компонентами: сметана, оливкова олія.
  • Жирна шкіра схильна до таких неприємностей як прищі, тому перед будь-маскою її потрібно ретельно очищати. Відмінною процедурою буде парова ванночка для обличчя , Що очищає від надлишків жиру. Маски з компонентами підсушуючими шкіру робляться чергуючись з зволожуючими масками. Регулярність процедур через день.

Таким чином, чим жирніше шкіра, тим частіше можна робити домашні маски.

а

По-третє, є дуже популярні маски, відповімо коротко:

Як часто можна робити маски для обличчя з медом
Мед дуже цілющий, але багато що залежить від інших інгредієнтів маски. Медові маски можна робити через день і щодня, якщо в складі м'які компоненти, і 2-3 разів на тиждень, якщо в складі підсушують, очищають пори продукти.

Як часто можна робити маски для обличчя з желатином
1 раз в тиждень достатньо

Як часто можна робити маски для обличчя з глини
Це швидше лікувальна маска, робити її не частіше, ніж 1 раз в тиждень. Великий вміст мікроелементів в глині ​​корисно при одноразовому застосуванні. А часте накладення цинку, срібла, міді і тим більше важких металів, які теж містяться в глині, будуть зовсім не корисні для краси. Крім того, глина адсорбує (вбирає в себе) жир, і застосовуючи її часто, ви зробите шкіру тонкою і сухою.

Як часто можна робити маски для обличчя з лимоном
Лимон зазвичай не є провідним інгредієнтом, а додається до складу маски у вигляді декількох крапель. Тому все залежить від основного призначення даної процедури. Так, якщо маска очищає, то робіть її 1 раз в тиждень, якщо тонізуюча, то 2-3 рази в тиждень. Взагалі такі процедури зазвичай роблять курсами по 10-14 днів, а потім потрібно зробити на місяць перерву і в цей період користуватися іншими продуктами.

Як часто можна робити маски для обличчя з вівсяних пластівців
щодня

Як часто можна робити маски для обличчя з масел
Масла забивають шкірні пори і часте з застосування може призвести до закупорки залоз і запальним прищикам, тому робіть 1 раз в тиждень.

Якщо ви вибрали якусь одну маску для досягнення певних результатів, не бійтеся робити її часто. Уважно стежте за станом шкіри обличчя. Як тільки помітите зміни не в кращу сторону, значить все, трохи перестаралися. Замініть її на 1-2 процедури протилежної за дією маскою, а потім можете знову продовжувати використовувати. Це принцип рівноваги.