Рівний тон шкіри - це основа будь-якого макіяжу. У цій статті ми розповімо про наших маленьких помічників, які допомагають сховати все недосконалості.
Для маскування різних проблем існує 2 типу продуктів: консілери та коректори. Функція у цих коштів одна: допомогти створити ідеальну рівну шкіри, але різниця між ними все ж є.
Коректори мають щільну текстуру і велика кількість пігменту. Використовуються, коли необхідно приховати сліди акне, пігментацію, судини. Коректори підбираються в тон шкіри або кольорові (зелені, фіолетові і ін.) Для нейтралізації небажаних відтінків.
Консилери володіють більш легкої формулою і часто містять світловідбиваючі частинки. Підходять для усунення темних кіл під очима, висвітлення потрібних зон на обличчі і для підсвічування. Як правило, консілери випускаються в світлих відтінках і часто мають пігменти рожевого або персикового кольорів, які допомагають ефективніше приховати синці під очима і надати шкірі свіжий відпочив вигляд.
Цей поділ умовний, консілери та коректори можуть бути взаємозамінними, тому ми об'єднали їх в одну статтю.
Іра ( Iriska )
Консилер-крем NARS не покидає мій косметички вже п'ять років, якщо мені не зраджує пам'ять. Вперше я його придбала, коли корнер NARS тільки почав з'являтися в магазинах Летуаль.
З тих пір розлучитися у нас не вийшло, хоч я періодично намагалася щось інше (що дуже хвалили блогери), незважаючи на те, що він мене повністю влаштовував. Така складна жіноча натура. Але в підсумку завжди поверталася до нього і вже не знаю, який за рахунком придбала в останній раз.
Засіб чудово справляється зі своїм завданням, їм зручно користуватися. Консилер досить щільний, щоб перекрити синці і великі висипання, але недостатньо, щоб лежати маскою. М'яко наноситься, легко ніяковіє, але потім швидко "сідає" на шкіру з матовим фінішем. Ідеальна для мене консистенція. Він прекрасно поводиться протягом дня на шкірі, добре тримається, не змінює колір. А одного флакона вистачає надовго.
Відтінок 02 Vanilla.
Обсяг 6 мл.
Ціна 2350 рублів без знижок в Летуаль .
Надя ( Murrchetta )
Раніше я вважала, що знайти ідеальний (ну або хоча б просто дуже хороший) консилер / коректор - завдання з розряду нездійсненних. Але чи то косметична індустрія зробила крок далеко вперед, то мені так щастило, багато хто з тих коштів, що я купувала останнім часом, виявлялися дуже непогані.
Я чітко розмежовую поняття консилеров і коректорів і не вважаю їх взаємозамінними, так що в моїй косметичці завжди є як мінімум по одному флакончику кожного. Перший повинен комфортно лежати в області під очима (а ще краще зволожувати її) і приховувати наслідки мого недосипу, другий - мати щільне, і що не менш важливо, стійке покриття.
Відразу скажу, що мої улюблені на даний момент кошти не без недоліків (для мене не надто критичних), але, тим не менше, я користуюся ними із задоволенням, і на даний момент вони у мене в розряді маст-хевов.
Почну, мабуть, з коректора, так як купую його вже не в перший раз, що, дійсно, підтверджує мою любов до нього. Це The Saem Cover Perfection Tip Concealer у відтінку 01 Light Beige. Я вже згадувала про нього в своїй статті як про один з улюблених засобів бренду The Saem, і з тих пір мало що змінилося.
Він шикарно перекриває будь-які недоліки шкіри, будь то прищики, цятки або почервоніння, тримається на обличчі як прибитий протягом дня (так, і на жирній шкірі теж), не збирається в складках, як деякі щільні коректори, зручно наноситься і економно витрачається. Недолік для мене один - колір. Він досить темний для самого світлого відтінку з наявних, і на моїй досить блідій шкірі помітний. Але це легко коригується тим, що я спершу приховую недосконалості і вже потім наношу тональний або бб-крем - так різниця в кольорі непомітна, і недолік для мене автоматично стає не таким істотним. вартість - 400 рублів .
Улюблений консилер у мене зараз - це справжній хіт Арт-Візаж Miracle Touch. З трьох відтінків найбільш підходящим для мене виявився 102 (дивно, що найсвітліше - це не 101, плутанина якась), але, як і в випадку з коректором, недолік тут стосується саме кольору - при нанесенні на шкіру консилер швидко окислюється і досить сильно темніє .. Але знову ж бб-крем на обличчі у мене зазвичай і сам темніше мого природного тону шкіри, так що контраст не помітний.
В іншому він мені подобається: має середню щільність покриття, якої досить, щоб освіжити погляд і замаскувати темні кола під очима (НЕ наглухо, але прийнятно). За рахунок кремовою текстури дуже приємно лягає на шкіру, не сушить її, не підкреслює зморшки. За його копійчану вартість (близько 180 рублів ) Він просто шикарний. Впевнена, куплю ще не раз.
Лена ( Ligea )
Кілька років тому я подивилася знамените відео Лізи Елдрідж про маскування проблемної шкіри, і воно справило на мене велике враження. Виявляється, до цього моменту багато років я все робила не так. Товстий шар тонального крему, щільна пудра, бажано з серйозним матуванням ...
Але після цього туторіал я змінила свій підхід і роблю так, як радить Ліза: легкий шар тонального засобу, який просто створює загальний рівний фон, і усунення всіх проблем точково, за допомогою коректора. Так дійсно виходить більш природний вигляд.
Завжди досить складно знайти правильний відтінок коректора, щоб він зливався з шкірою і був максимально непомітний. Я, як правило, намагаюся підбирати коректор в тій же лінійці, що і тональний крем, пігменти там зазвичай схожі і більше шансів отримати рівний тон. Тональна основа у мене вже досить довгий час одна і та ж - Urban Decay Naked Skin Complexion, і коректор Naked Skin Weightless Complete Coverage Concealer з цієї серії теж виявився відмінним, особливо добре вони працюють в парі.
Оскільки цей бренд все ще досить важко купити офф-лайн і правильно підібрати кольори, я зробила Свотч з тональними основами, у мене 3.0 (тепла) і 3.25 (нейтральна), коректор у відтінку Light Neutral підходить до обох.
Чим хороший цей коректор: він дуже пігментований і при цьому невагомий. Для маскування досить маленької крапельки і її за допомогою кисті або спонжа можна розтягнути на велику площу. Я завжди наношу тонкий шар і потім ще зверху проходжу бьютіблендером, щоб прибрати надлишки і згладити переходи. У нього дуже легка водна основа і ніякого помітного шару на обличчі не залишається, можна нашаровувати стільки, скільки потрібно.
У відео Urban Decay цими консілера зафарбовують яскраві татуювання, і я думаю, це цілком їм під силу, якщо використовувати разом з фіксують спреями і пудрами.
Я використовую цей коректор як мультифункціональний засіб: для маскування слідів акне, пігментації, вирівнюю великі ділянки шкіри в районі носогубних складок. Якщо під очима серйозні синці і світловідбиваючі консілери безсилі, то теж він приходить на допомогу. До речі, на коробці вказані відразу 2 назви: concealer і corrector, так що він дійсно підходить для будь-яких завдань.
В пори і складочки не забивав, при нанесенні на область під очима треба добре його розтушувати і відразу закріпити пудрою, тоді не буде ніякого зайвого підкреслення. І ще великий плюс - цей коректор нікуди не пропадає, спокійно протримається весь день і не змаститься при використанні пудри або матирующих серветок.
Єдина проблема - він може окислюватися на чистій шкірі. Але при нанесенні на базу або на тональну основу таких неприємностей не трапляється.
Ціна: 1850 рублів на оф.сайті .
Ніка ( Nostalgia )
Artdeco Perfect Teint Illuminator - хороший варіант для тих, хто шукає легкий консилер, який не буде забиватися в складочки. Виробник пише, що засіб прибирає зморшки і усуває всі недосконалості. Звичайно ж, це не так. Цей консилер практично не зволожує шкіру, звідки ж тоді тут взятися боротьбі із зморшками? Шкіру він не розгладжує, не має, чи не зволожує, тому якщо у вас є зморшки, то краще перед макіяжем скористатися патчами або зробити маску для повік. Та й консилер краще вибирати антивікової, який-небудь спеціальний. Цей все ж більше підійде молодий шкірі.
Пара слів про особливості упаковки. Викручуючи ручку консілера, ви видавлюєте трохи продукту на пензлик. Потрібно повільно прокрутити, так як поки крем дійде до кисті проходить якийсь час, і кілька швидких рухів витиснуть занадто багато. Крім того, непрозорість флакона не дає розуміння того, скільки там ще залишилося консілера. Закінчується він завжди різко і в самий невідповідний момент.
Легка текстура консілера робить його зовсім непомітним на шкірі. Також він, через свою легкості, не може похвалитися повним перекриттям недосконалостей. Припустимо, пігментацію замазують добре, але ось сильну червоність і прищі - так собі. Тобто, спочатку-то забруднить, а потім по-зрадницькому сповзе.
У мене немає виражених темних кіл під очима або регулярних прищів, тому мені від консілера треба, щоб замаскував веснянки, вирівняв тон шкіри століття з тоном шкіри щік, прибрав у пазух носа почервоніння і не заповнював собою все складки шкіри. А ще дуже важливо, щоб відтінок не йшов в жовтизну. Все це є у Artdeco Perfect Teint Illuminator - рожевий відтінок 01 вже пару років як мій улюблений.
Ціна: 629 рублів в подружці .
Даша ( mrs_serejkina )
У мене, на жаль, дуже виражені синці під очима, тому без консілера не обходиться практично жоден мій макіяж. У пошуках ідеалу я перепробувала добру частину мас-маркету, і, хоч пошук все ще триває, деяких фаворитів вже змогла виділити.
Перший - знаменитий хіт вітчизняного бренду Арт-Візаж - Miracle Touch Concealer у відтінку 102. В моєму місті чомусь Арт-Візаж днем з вогнем не знайдеш, тому мені довелося побігати, щоб знайти цей консилер. Але, в принципі, співвідношення ціна-якість того варте.
Art-Visage Miracle Touch Concealer непогано маскує темні кола, добре поводиться протягом дня: чи не окислюється, не скачується, не сповзає в зморшки - за умови розумного дозування, звичайно. Так само він не зникає з лиця і тримається «до переможного». Якщо наносити зовсім тонким шаром, можна не фіксувати пудрою, в іншому ж випадку є ризик підкреслити зморшки. Сам по собі не сушить, але сухість шкіри може підкреслити, лущення - підкреслить так точно. Єдине, мені не дуже подобається в цьому консілера кисть, але це легко вирішується будь-якій зручній пензлем, наприклад, 142 з набору Zoeva Rose Golden brushes.
Ціна: близько 180 рублів .
Другий консилер з мого списку не менше популярний і знаменитий - Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer у відтінку 010 Porcellain. Купую його вже не в перший раз, тому з упевненістю можу сказати, що він, так само, як і попередній: добре маскує і перекриває темні кола (і навіть невеликі недосконалості шкіри обличчя), що не окислюється, не скачується, не сповзає, відрізняється хорошою стійкістю, до того ж має приємну отдушку і стійкий до води. Загалом, дуже схожий на вищепоказане Арт-Візаж, вони навіть на Свотч майже однакові.
Ціна: 277 рублів .
І, нарешті, третій консилер - Seventeen Ideal Cover Liquid Concealer 03 Ivory. Він не став моїм мастхев, але я точно знаю, кому він сподобається, тому вирішила його тут показати. Білосніжки, якщо ви замучились шукати ідеальний консилер, то зверніть увагу на цей! Мало того, що це непоганий продукт, який працює за призначенням, він ще й дуже, ДУЖЕ світлий. Те, що лікар прописав. Правда, у нього є один нюанс: невеликий сріблястий шіммер, який, мабуть, покликаний виконувати светоотражающую функцію. Маючи звичку вибирати в лінійці найсвітліший консилер, в цей раз я вибрала аж третій номер, і, все одно - навіть для мене це занадто світлий. Тому знайомим дівчатам з порцелянової шкірою я завжди раджу доглянути собі відтінок серед Seventeen Ideal Cover.
Ціна: 530 рублів .
Оля ( Olya )
Консилер Catrice Liquid Camouflage один з найпопулярніших на ринку. Існує два види цього кошти: кремовий і рідкий консилер. Я пробувала обидва. І якщо кремовий підходить тільки для маскування прищиків, оскільки підсушує, то рідка формула ідеальна у всьому. У нього висока пігментація, яка легко перекриває не тільки синці під очима, а й прищики і червоні плями після них. Мою шкіру він не сушить.
Оскільки шкіра в мене комбінована, схильна до жирності, то я завжди закріп рідкі засоби для особи пудрою. Щоб і блиск проявився швидко, і щоб стійкість макіяжу збільшити. Liquid Camouflage тримається на шкірі весь день, не окислюється і нікуди не скочується. Він стійко витримує і сльози, і снігопад, нікуди не зникаючи.
Але є один нюанс у використанні цього консілера: він швидко схоплюється. Через будову своїх очей, рідкі засоби, поки вони не застигли, провалюються в складки. З цим консілером у мене є близько 30 секунд, щоб прибрати скататися надлишки і закріпити його пудрою. Після цього консилер в складки не забивали. Але якщо я не встигла вчасно прибрати скататися засіб, то зробити це буде вкрай проблематично, оскільки воно застигне. Але до цього нюансу я вже пристосувалася, тому за мінус вважати не можу. А то, що рідкий Liquid Camouflage я купила повторно, каже, особисто для мене, багато про що, адже я дуже рідко повторюю покупки декоративної косметики.
Ціна: 277 рублів в "Подрузі".
А які у вас улюблені коректори і консілери?
Цей консилер практично не зволожує шкіру, звідки ж тоді тут взятися боротьбі із зморшками?А які у вас улюблені коректори і консілери?