Як намалювати стрілки для різних типів очей: поради та інструкції

  1. Як намалювати стрілки для різних типів очей і з чого почати
  2. Різні варіанти стрілок
  3. Який колір стрілки вибрати
  4. Як намалювати стрілки для різних типів очей: покрокова інструкція
  5. Як намалювати стрілки для різних типів очей, уникнувши помилок

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • Які бувають стрілки
  • Чим намалювати стрілки для різних типів очей
  • Яким кольором намалювати стрілки для очей
  • Як намалювати стрілки для різних типів очей
  • Яких помилок уникати в процесі

Дівчата, які вміють користуватися косметикою, знають, як вигідно підкреслити природну красу. Правильно вибраний тон для обличчя, потрібний відтінок помади, якісна туш - і вже готовий образ, який, безсумнівно, приверне увагу. Але головне в будь-якій жінці - її очі, і їх макіяж грає ключову роль. Саме тому тисячі жінок перш за все вчаться малювати ідеальні стрілки - адже саме ця деталь макіяжу притягує до нього особливу увагу. Багато хто хотів би дізнатися, як намалювати стрілки для різних типів очей, і в нашій статті ми розповімо про техніку їх нанесення.

Як намалювати стрілки для різних типів очей і з чого почати

Різний розріз очей вимагає застосування різних типів нанесення стрілок - їх форму, довжину і колір жінка повинна вибрати, виходячи з особливостей своєї зовнішності. Уважно розгляньте себе в дзеркалі, щоб визначити форму очного розрізу. При цьому орієнтуйтеся на зображення на схемі.


  • невеликі очі

  • при такому типі буде помилкою намалювати стрілки всередині століття, інакше і без того маленька форма очного розрізу стане ще менше;
  • уникайте широких контурів - легка витончена форма буде оптимальним варіантом;
  • замість насиченого чорного краще використовувати різні м'які тони (золотисто-коричневий, димчасто-сірий), він «розкриє» погляд, зробить його глибше;
  • додати очам мигдалеподібні, витягнутість допоможуть лінії, промальовані за зовнішній край;
  • для створення ефекту «розкритого» погляду використовуйте різні світлі кольори стрілок - білі, сірі, сріблясті;
  • щоб зробити красиву верхню підводку, треба намалювати її приблизно з середини рухомого століття. Потім виведіть за межі зовнішнього кута, при цьому злегка підніміть кінчики до брови;
  • завдаючи контури на нижню повіку, не поводьтеся їх з внутрішнього кута - так форма подібного типу буде здаватися ще менше. Умовно розділіть нижню повіку на три частини і постарайтеся намалювати стрілки, починаючи з третього сектора. Необов'язково, щоб верхня і нижня лінії з'єднувалися між собою, так очі будуть здаватися більше.
  • Круглі і великі очі

  • візуально надати їм подовжену форму можна за допомогою лінії, промальовані за кордону зовнішнього століття;
  • не слід використовувати різні типи тонких стрілок, набагато ефектніше намалювати широку розтушувати лінію в стилі «смокі»;
  • добре буде виглядати чорний колір підводки як на верхньому, так і на нижньому столітті;
  • піднятий зовнішній край стрілки - спосіб «витягнути» форму очей подібного типу. Він малюється на 2-3 мм вище рівня лінії верхньої повіки. При цьому на нижній повіці підводку необхідно провести або над лінією вій, або прямо під нею, ретельно фарбувати корінці вій.
  • Витягнуті, вузькі очі

  • широка стрілка на верхньому столітті - прекрасне рішення для власниць подібного типу очей. Тільки не виводьте її за зовнішній кордон століття, інакше ефект може виявитися прямо протилежним;
  • підберіть олівець в тон райдужної оболонки, вибравши з палітри кольорів різні м'які відтінки: шоколадні, димчасто-сірі, сріблясті, з ефектом бронзи і т. п .;
  • візуально «розкрити» погляд допоможе збільшення стрілки в її середині, при цьому зберігайте ширину у зовнішнього і внутрішнього куточків;
  • якщо ви хочете зробити підводку тінями або олівцем, використовуйте різні димчасто-темні тони та м'які фактури.
  • Азіатські очі (вузькі, з піднятими зовнішніми краями)

  • красу східного погляду підкреслять стрілки певного типу, що починаються трохи попереду внутрішнього краю століття;
  • в даному випадку для досягнення більш природною форми краще намалювати контури підведенням, а не олівцем або тінями. Лінію необхідно трохи підняти, починаючи з середини верхньої повіки і до його зовнішнього краю, а ресничную область - ретельно фарбувати.
  • «Сумні» очі (з опущеними куточками)

  • З огляду на даний тип, тут просто необхідно «розгорнути» погляд. Для цього потрібно вести лінію не по ресничной лінії, а розташовуючи її трохи вище, «піднімаючи» таким чином повіку;
  • слід намалювати контур від центру очі, щоб відвернути увагу від його опущеного зовнішнього куточка;
  • для такого типу добре виглядає тоненька лінія на нижньому столітті: малюйте її з невеликим відступом від ресничной лінії.
  • мигдалеподібні очі

  • щасливим власницям подібного типу очей йдуть різні стрілки будь-якого типу;
  • особливо ефектно виглядає підводка в стилі 60-х: почніть малювати контур від внутрішнього краю верхньої повіки і розширюйте його, рухаючись у напрямку до зовнішнього. Також можна намалювати нижній контур, з'єднавши його зовнішній кінчик з верхньої стрілкою, в результаті чого утворюється кокетливий «хвостик».

Рекомендуємо до прочитання:


Різні варіанти стрілок


  1. Тоненькі. Подібний тип промальовування вважається класичним варіантом для денного макіяжу, але в тандемі з різними тінями вона прекрасно підійде і для створення вечірнього образу. Лінію слід намалювати по всій довжині століття, трохи піднявши до краю.
  2. Єгипетські. На верхньому і нижньому століттях проводяться стандартні стрілки, нижня - ближче до краю опускається вниз. Таким чином, лінії контурів розходяться в різні боки.
  3. Подвійні. При подібному типі техніки передбачається намалювати контури, що дублюють один одного, на нижню і верхню повіку.
  4. Растушёванние. В даному випадку лінія наноситься м'яким олівцем або тінями, потім пензлем його розтушовують, роблячи розмитим.
  5. Котячі очі. При цьому типі техніки обводять обидва століття, потім лінії зводять у зовнішнього краю ока в одному місці, з якого у напрямку до скроні малюється витончений «хвостик».
  6. Широкі. Тут малюється класична стрілка, але використовується більш густий і насичений колір.
  7. Лінії-крила. По всій лінії верхньої повіки малюється широкий контур, поступово піднімають при виведенні його до краю століття. На нижньому столітті стрілка ведеться від центру очі чітко уздовж ресничной лінії, з'єднуючись потім у краю з верхнім контуром.

Чим намалювати стрілки для різних типів очей

  • рідка підводка

Подібним лайнером можна намалювати дійсно ефектні рівні стрілки, що довго зберігають форму. Наносите подібний контур на базу, тоді шкіра не стягуватиметься, і потім дайте текстурі висохнути.

Карандашная фактура забезпечує зручність в нанесенні різних контурів. Головне - як слід заточити грифель, щоб впевнено намалювати потрібний тип лінії. Крім того, не забувайте грунтовно фарбувати межреснічного простір, щоб створити ефект густих вій.

При підведенні тінями потрібно буде потренуватися, щоб результат не вийшов «змазаним» в буквальному сенсі слова. Для цього нанесення застосовуються тонкі типи кистей зі скошеним штучним ворсом.

Прекрасне рішення для різних видів арт-макіяжу: одним рухом можна намалювати широкі ефектні контури, які стануть центральним акцентом всього образу.

Який колір стрілки вибрати


Дівчатам, які дійсно хочуть навчитися, як намалювати стрілки для різних типів очей, слід виходити з колірного типу зовнішності, зокрема кольору райдужної оболонки ока. Класичний чорний і коричневий з успіхом можна замінити димчасто-сірим, синім, блакитним, тим більше що різні світлі і кольорові відтінки гармонійно виглядають в денному макіяжі.

Правильно «граючи» різними світлими відтінками, можна значно освіжити образ. Так, підвівши, наприклад, верхню повіку блакитним олівцем, а нижня - на тон-два світліше, можна домогтися ефекту «розкритого» погляду. А сірий тон на зовнішньому і внутрішньому столітті зробить погляд яскравіше і глибше.

Застосовуйте обережно чорний колір - він візуально робить очі вже. Дійте за простим правилом - чим уже розріз, тим тонше лінія.

В цілому досить пам'ятати про поєднання кольору очей і підводки наступне:

  • Темні і яскраві очі. Фіолетово-блакитна гамма зробить погляд загадковим і глибоким. Елегантно виглядатимуть димчасті відтінки зеленого. Взагалі чорні і темно-карі очі прекрасно відтіняються будь-якими барв, також не варто забувати про різні варіанти з блиском.
  • Сірі і блакитні: вдалим обрамленням в даному випадку стануть різні відтінки синього, а також поєднання сірого з пріпиленний рожевим. Яскравий акцент створить контрастний контур по ресничной лінії нижньої повіки.
  • Карі: подібний тип можна вигідно відтінити, якщо намалювати стрілки шоколадної, синьою підведенням. Також додатковими тонами виступають бірюзовий, антрацитовий, сливовий, різні відтінки зеленого.
  • Зелені: їх магічну привабливість підкреслять фіолетовий, ліловий, бордо, колір золота і міді.

Як намалювати стрілки для різних типів очей: покрокова інструкція

Приступаючи до макіяжу, необхідно підготувати належним чином шкіру до нанесення косметики. Спочатку очистіть її спеціальним засобом для демакіяжу, потім зволожите кремом для повік і нанесіть тональну основу. Перш ніж намалювати стрілки, попередньо накладіть базовий шар з основи для тіней або прозорої пудри. Завдяки йому різні типи контурів будуть зберігати форму протягом всього дня.

  • Як малювати класичні тонкі стрілки

Як малювати класичні тонкі стрілки

Тим дівчатам, які хочуть дізнатися, як намалювати стрілки для різних типів очей, перш за все потрібно освоїти нанесення витончених тонких стрілок. Це класика макіяжу, вони гармонійно виглядають як складової різних денних і вечірніх образів. Для створення ідеальної тонкої лінії дотримуйтесь наступним чином:

  1. Виберіть засіб з гострим грифелем - олівець, підводку з жорстким кінчиком.
  2. Щоб намалювати контур, гострий кінець олівця або лайнера підводки прикладіть під невеликим кутом до середини верхньої повіки максимально близько до лінії вій. Будьте обережні, щоб не травмувати себе.
  3. Починайте наносити тоненьку лінію по ресничной лінії до самого краю.
  4. Дійшовши до зовнішнього куточка, акуратно виводьте кінчик лінії під невеликим кутом нагору, малюючи, таким чином, хвостик.
  5. Можна також окремо намалювати хвостик, з'єднавши потім його з основною лінією контуру.
  6. На завершальному етапі прибираються нерівності нанесення, для цього можна використовувати різні засоби, в тому числі зволожені вологі палички.
  • Як малювати виразні широкі стрілки

Як малювати виразні широкі стрілки

Подібні стрілки стануть яскравим акцентом різних шикарних вечірніх образів.

Для створення ідеальної лінії необхідно:

  1. Придбати олівець з м'якою і жирної текстурою.
  2. Намалювати контур від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, починаючи від центру століття піднімати його трохи вгору.
  3. Промальовувати хвостик.
  4. При необхідності - прямо по верху готового контуру додати додаткові лінії, щоб розширити стрілку, зафарбувавши потім розриви між ними.
  5. Домальовуйте лінії до тих пір, поки не вийде потрібна ширина, з'єднайте все з хвостиком.
  6. Якщо контур вийшло намалювати товщі, ніж треба, подкорректируйте його за допомогою ватної палички або засоби для зняття макіяжу.
  • Як малювати подвійні стрілки

Як малювати подвійні стрілки

Подібний тип використовується не у всіх типах макіяжу. Подвійні стрілки є оригінальним елементом макіяжу в єгипетському стилі, ретро, ​​а також в варіанті з використанням декількох кольорів.

Основні етапи:

  1. Спочатку проводиться лінія, яка починається від внутрішнього кута або від центру століття. Вона малюється до самого краю з подальшим виведенням вгору - так утворюється хвостик.
  2. По лінії нижньої повіки також наноситься основна лінія, причому її хвостик повинен йти паралельно з верхнім.
  3. Створюючи «єгипетський» образ, що не виводьте кінчик стрілки вгору, він виводиться по горизонтальній лінії за контур очі.
  4. Для різних видів ретро-макіяжу кінчик контуру потрібно підняти, можна також зробити його довшим.
  • Як малювати підняті стрілки з ефектом «котячих очей»

Як малювати підняті стрілки з ефектом «котячих очей»

Упевнені в собі дівчата досконало опановують техніку малювання стрілок з ефектом «котячих очей» - адже подібний макіяж робить погляд таким сексуальним і захопливою!

Наноситься цей тип підводки наступним чином:

  1. Спочатку потрібно намалювати контур на верхньому столітті вздовж ресничной лінії.
  2. Потім із зовнішнього куточка ока олівцем провести контур вгору, створивши її хвостик.
  3. Після цього основний контур з'єднати з кінчиком стрілки.
  4. З внутрішнього куточка зовнішнього століття по ресничной лінії проводиться лінія до його зовнішнього куточка. Необхідно ретельно зафарбувати відстань між віями.
  5. На закінчення на столітті потрібно намалювати спеціальний трикутник, який в результаті і створює горезвісний ефект «котячого ока». Для його створення кінчик стрілочки з'єднується з лініями, проведеними по верхньому і нижньому століттю.
  6. Одержаний трикутник акуратно зафарбовується всередині.

Якщо ви тільки починаєте освоювати подібну техніку, скористайтеся маленької лінійкою або навіть пластиковою карткою. Розмістіть якийсь із цих предметів у краю ока, позначивши потрібний кут, а потім спробуйте намалювати уздовж нього контур.

Як намалювати стрілки для різних типів очей, уникнувши помилок

  • Чи не підводите тільки нижню повіку, це додасть образу незакінченість. Крім того, певний колір контуру може навіть візуально створити деяку «опуклість» очі, що зробить образ в цілому безглуздим.
  • Проведена олівцем або підведенням лінія повинна бути якомога ближче до війкового лінії. Вам буде легше рівно намалювати найрізноманітніші типи стрілок, якщо в процесі ви злегка відтягнете повіку в сторону.
  • Будьте обережні при нанесенні, не відволікайтеся на різні сторонні дії, щоб тримати процес макіяжу під контролем.
  • Перед тим, як намалювати товсту стрілку, прорисуйте спочатку її контур, який потім зафарбуйте.
  • При нанесенні зберігайте симетричність ліній, щоб на виході результат порадував вас своєю досконалою формою.

Мережа студій нарощування вій Анни Ключко - найбільша в Росії.

На рахунку наших майстрів вже 301 кубок, в тому числі 74 перемоги в міжнародних турнірах з нарощування вій. Подібні досягнення можна назвати випадковістю або пояснити їх простим везінням, тому що:

  • Ми - найбільша мережа з нарощування вій в Росії. Нами виконано більше 50 тисяч процедур.
  • Головне надбання компанії - це наші майстри. Фахівці допускаються до роботи тільки після здачі складного багатоступінчастого іспиту.
  • Нарощування проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта.
  • У роботі використовуються тільки найкращі матеріали з Південної Кореї, перевірені багаторічним досвідом.
  • Ми хочемо, щоб якомога більше жінок і дівчат могли дозволити собі створити привабливий погляд за допомогою нарощування вій. Тому для нас важливо надати процедуру професійного рівня за доступними цінами.
Запишись на нарощування вій прямо зараз