Медики визначили, кому не можна колоти ботокс

  1. Ботокс не викликає звикання
  2. Птоз шкіри зовсім безпечний
  3. Чи не рекомендовані уколи ботокса під час вагітності
  4. Куди не варто колоти ботокс
  5. Факти, встановлені в процесі експериментів

В процесі відповідного експерименту було складено список категорій людей, яким категорично не можна робити уколи ботокса. Серед таких виявилися - люди із захворюваннями печінки, легенів, а також ті, хто страждає на алергію на білкові препарати і короткозорістю. Вперше за довгий період часу застосування цих уколів фахівці озвучили, що ботокс категорично не можна поєднувати з прийомом антибіотиків і будь-яких препаратів, в основі яких є кальцій. В процесі відповідного експерименту було складено список категорій людей, яким категорично не можна робити уколи ботокса

Визначено, кому не можна колоти ботокс

Відносно всіх інших препаратів, перш ніж робити собі ін'єкції ботокса, їх обов'язково треба перевірити на сумісність з ботулотоксином - це один з найбільш складних білків, які синтезуються в живому організмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Косметолог-мезотерапевт: безкоштовна онлайн-консультація

Ботокс не викликає звикання

Прийнято вважати, що уколи ботокса досить небезпечні, тому що буквально за кілька процедур м'язи організму встигають звикнути до препарату. Фахівці в такому випадку наголошують, що ефект звикання дійсно є, але він розвивається лише тоді, коли людина одну повноцінну процедуру ділить на кілька, наприклад, за одну сесію робляться ін'єкції в чоло, ще через місяць - ін'єкції, призначені для розгладження так званих "гусячих лапок ", а потім ще через місяць - ін'єкції для міжбрівних зморшок. Але якщо робити відповідні ін'єкції в усі зони за одну сесію, дотримуючись при цьому інтервал між введенням уколів на півроку, експерти запевняють, що нічого подібного не може статися.

Птоз шкіри зовсім безпечний

Дуже часто можна почути про те, що після того, як пацієнту ввели ботокс, відбувається таке ускладнення як птоз. Птоз, нагадуємо, називають, опущення або нависання верхньої очного століття або куточка губ. Але, фахівці стверджують, що боятися цього абсолютно не варто, тому що подібні наслідки абсолютно оборотні. Виявляється, що через пару місяців подібна проблема зникає сама собою. Причому, якщо подумати про це заздалегідь і використовувати мікроструми, лімфодренажний масаж і одночасно теплові процедури (мова йде про парафінових масках і грілках), такі наслідки пройдуть ще швидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правда про ботокс

Чи не рекомендовані уколи ботокса під час вагітності

Чи не рекомендовані уколи ботокса під час вагітності

Ні в однієї жінки, яким вводили ін'єкції ботокса під час вагітності, не були помічені будь-які негативні наслідки зі здоров'ям майбутньої мами, або зі здоров'ям плоду, що розвивається. Однак, незважаючи на це, лікарі не рекомендують робити такі уколи саме в процесі вагітності і під час годування грудьми, пояснюючи це тим, що ботокс відносять до препаратів категорії C, а під час неодноразових досліджень було доведено, що саме ці препарати найчастіше негативно впливали на плід.

Куди не варто колоти ботокс

Виявляється, що зморшки в таких зонах особи як область навколо рота, щоки і підборіддя не піддаються впливу уколів ботоксу. Фахівці рекомендують боротися зі зморшками в цих місцях біополімерного гелем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вийшла перша книга в Україні про пластичну хірургію

Факти, встановлені в процесі експериментів

Виявляється, з кожних десяти пацієнтів, які хочуть зробити собі ін'єкції ботокса для корекції будь-якої зони особи, в дійсності вони показані лише трьом: ще п'ятьом з цих же десяти ботокс можна застосовувати з великими застереженнями, а ще двом з десяти такі укол краси протипоказані в принципі . І ще приблизно у 5% всіх людей реакція на ботокс взагалі відсутня, тобто він на них не впливає.

Тому з усього вищевикладеного висновок наступний: перш, ніж зважитися на уколи ботокса, необхідно пройти ретельне обстеження у хорошого фахівця, який або схвалить або, навпаки, заборонить робити ботокс.