Як прати холлофайбер в пральній машині і вручну?

  1. Як прати куртку?
  2. Як сушити?
  3. Чи можна прати подушки і ковдри?

З кожним днем все більше і більше господинь задаються питанням "Як прати холлофайбер?", Адже цей матеріал використовується як утеплювач для пуховиків і курток і наповнювача для дитячих іграшок, ковдр і подушок. Оскільки цей матеріал володіє м'якою структурою, він відмінно зберігає тепло і нітрохи не поступається пуху. В пранні холлофайбер невибагливий, тому основна заковика полягає в очищенні матеріалу вироби, яке наповнене даними утеплювачем.

Милі господині, погодьтеся, що куди простіше впоратися з проблемою, якщо "знати ворога в обличчя", тому хочу вам розповісти, що ж являє собою холлофайбер. Цей матеріал складається з поліефірних або синтетичних волокон, які мають форму спіралі і порожнисту структуру, - це забезпечує йому пружність, відмінну стійкість при зношуванні і прекрасну теплоізоляцію.

Оскільки волокна холлофайбер з'єднуються між собою спеціальним термічним способом без використання клеючих речовин, то даний наповнювач ще й екологічно чистий і нетоксичний.

Він з легкістю відновлює колишню форму після будь-яких механічних впливів, при цьому волокна матеріалу мають високу вологостійкість і не пропустять жодної крапельки води. Навіть при довгій сушінні наповнювач »не задихнеться". Так як холлофайбер не є сприятливим середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів, він ще і гіпоалергенний. Плюс до всього вищесказаного речі з таким утеплювачем мають доступну ціну.

"Чи можна прати холлофайбер?" - запитаєте ви. Звичайно можна! При цьому особливих вимог при пранні даного матеріалу немає. Тому пропоную вам, дорогі господині, розглянути основні рекомендації, виконуючи які, ви легко уникнете труднощів при пранні улюбленої куртки або іграшки вашого малюка.

Тому пропоную вам, дорогі господині, розглянути основні рекомендації, виконуючи які, ви легко уникнете труднощів при пранні улюбленої куртки або іграшки вашого малюка

Ну що, поїхали:

  • вироби з даними наповнювачем можна прати в пральній машині або ж руками;
  • температура води повинна бути в діапазоні від 45 до 90 градусів;
  • холлофайбер можна віджимати і викручувати, такі випробування він переносить з легкістю;
  • бажано використовувати рідкі порошки або гелі для прання, оскільки порошок погано вимивається з волокон холлофайбера, через що навіть після кількох етапів полоскання специфічний запах може залишитися;
  • якщо поверхневий матеріал вироби сприймає використання засобу для виведення плям, то можете його використовувати при пранні забрудненої речі;
  • виріб можна прасувати навіть при температурі до 100 градусів;
  • сильні забруднення можна очищати за допомогою щітки і господарського мила.

Як ви вже встигли помітити, прати і доглядати за холлофайбером дуже легко, тому очистити улюблену річ від забруднень не складе вам праці. Гарненько висушивши куртку, можете знову її надягати, беріть за руку кохану людину - і прямо в парк насолоджуватися теплом жовтневого вечора і золотими переливами природи.

Як прати куртку?

Напевно, у кожної з вас в гардеробі є куртка з наповнювачем з холлофайбер. Кому-то вже доводилося очищати її, а хтось тільки зіткнувся з цією проблемою, тому в даній статті я поспішаю поділитися з вами основними правилами прання куртки з таким утеплювачем.

Сам холлофайбер можна прати практично, як завгодно. При чищенні верхнього одягу вся проблема полягає виключно в матеріалі, з якого виготовлений верх.

Тому прямо вивчати ярличок: там буде вказано, чи можна прати курточку в машині-автоматі, і яку температуру води при цьому встановлювати.

Тому прямо вивчати ярличок: там буде вказано, чи можна прати курточку в машині-автоматі, і яку температуру води при цьому встановлювати

Найбільш часто можна зустріти пуховики і куртки з таким матеріалом, як поліестер, мембранна тканина, болонь і плащівка. Зараз я вам розповім, як прати куртку з наповнювачем з холлофайбер в кожному випадку окремо, оскільки при очищенні того чи іншого матеріалу існують деякі нюанси і вимоги.

матеріал куртки

Основні правила прання

мембранна тканина

Куртку з таким матеріалом можна прати вручну і в машині-автоматі. Відразу ж при покупці мембранної верхнього одягу придбайте спеціальний засіб по догляду за таким типом тканини.

А тепер давайте розглянемо два варіанти прання мембранної куртки з наповнювачем з холлофайбер:

  1. 1. Ручне прання:
  • наповніть ванну теплою водою температурою не більше 35 градусів і розчиніть спеціальний шампунь для мембрани;
  • акуратно занурте кутку з мембрани і потріть забруднені ділянки м'якою губкою;
  • ретельно прополосніте під краном або душем;
  • повісьте куртку на плічка і залиште хвилин на 30, нехай більшу кількість вологи стече на вазі, після чого замотайте її в махровий рушник;
  • потім акуратно розкладіть куртку на підлозі на всмоктуючої тканини. Не допускайте попадання сонячних променів і впливу обігрівальних приладів.
  1. 2. Машинне прання:
  • встановіть делікатний режим прання;
  • температура води не більше 40 градусів;
  • режими сушіння і віджиму відключіть;
  • залийте спеціальний засіб для прання мембрани або будь-яке інше рідке засіб для прання;
  • застебніть всі блискавки і гудзики;
  • після закінчення прання висушіть описаним вище способом.

Але перед тим, як прати куртку з мембранного матеріалу з наповнювачем з холлофайбер, хочу вас застерегти. Милі господині, ні в якому разі не робіть наступного:

  • пральний порошок або інші абразивні засоби заборонено використовувати для прання мембрани, оскільки кристали можуть забити її пори;
  • не використовуйте будь-які засоби, що містять хлор, оскільки він збільшує кількість пір в мембранної тканини, тим самим позбавляючи куртку з таким матеріалом водовідштовхувальних властивостей;
  • високі температури можуть призвести до склеювання пір, тому прати такі куртки можна при температурі не вище 40 градусів, прасувати і сушити біля батареї заборонено;
  • викручувати і віджимати куртку з мембранної тканини заборонено, оскільки це може привести до розтягування і розриву волокон, так що просто дайте зайвої вологи стекти, помістивши одяг на плічках у ванній.

плащівка

  • прати куртку з плащової тканини з наповнювачем з холлофайбер рекомендується при температурі не вище 45 - 50 градусів;
  • від будь-яких механічних впливів, типу викручування краще утриматися, так, як ви зможете пошкодити структуру тканини;
  • сушити бажано в добре проветріваемойкомнате або на свіжому повітрі.

болоньєвих тканину

Оскільки болоньєвих тканину дуже чутлива, прати таку куртку в машинці не рекомендується. Але не впадайте у відчай, наші дорогі господині, зараз я вам розповім про основні рекомендаціях прання болонєвій куртки з наповнювачем з холлофайбер:

  • прати болонь можна тільки вручну при температурі 30 - 40 градусів;
  • розчиніть у воді невелика кількість рідкого прального засобу та занурте куртку;
  • найбільш забруднені ділянки на шиї і рукавах акуратно потріть м'якою губкою;
  • ретельно промийте куртку, зануривши в чисту воду або під невеликим напором душа;
  • курточку з болонєвій тканини ні в якому разі не можна викручувати і віджимати, так як ви можете залишити заломи, від яких вже не позбутися;
  • потримайте куртку на вазі, щоб зайва волога скла, після чого замотайте її в полотно, яке добре вбирає вологу, і віднесіть висихати на свіже повітря;
  • гладити болонєву куртку можна. Якщо ж ви стурбовані цим питанням, то можете спробувати її отпарить або ж використовуйте мінімальні температури на прасці, але гладити в такому випадку можна тільки за допомогою вологої марлевої тканини.

Поліестер або поліефірний матеріал

  • куртки з такого матеріалу можна прати при низьких температурах, не вище, ніж 40 градусів;
  • різні хлорсодержащие засоби і відбілювачі застосовувати не можна;
  • для прання найкраще використовувати рідкі порошки, які призначені для делікатних речей;
  • сушити можна на свіжому повітрі, попередньо позбавивши від зайвої вологи;
  • поліефірна тканина не любить високих температур, тому прасувати таку куртку не рекомендується, так як структура тканини може деформуватися.

З поверхневим матеріалом розібралися, а тепер пропоную зупинитися на основних нюансах прання, які прийнятні для самого холлофайбера. Якщо ви віддали перевагу випрати куртку в пральній машинці, найкраще зупинитися на делікатному режимі, знову-таки через зовнішнього матеріалу курточки чи пуховика.

Якщо утеплювач з холлофайбера розташований на підкладці, то окремо цей матеріал можна прати навіть при максимальній температурі і використовувати режим віджиму: наповнювач не зіб'ється в грудки і не втратить колишню форму.

Можете сміливо використовувати засіб для виведення плям, якщо верхній матеріал дозволяє, оскільки сам холлофайбер несприйнятливий до різних розчинників і хлорвмісних засобів.

Під час ручного прання куртку можете не замочувати, так як наповнювач прекрасно відпирається. Одяг з темних тканин краще виполіскувати кілька разів, щоб мильне засіб повністю вимилось з наповнювача і не залишилося світлих розлучень. Як вже було сказано раніше, холлофайбер можете сміливо викручувати і використовувати режим віджиму в пральній машині.

Хочу вам порадити, як подругам: обов'язково при покупці куртки або будь-який інший речі з наповнювачем, будь то пух, перо або холлофайбер, вимагайте сертифікат, що підтверджує якість продукції. Якщо ви цього не можуть підсунути підробку, і вже після першого прання нова куртка втратить форму і наповнювач зіб'ється в грудочки.

Що стосується прального порошку або гелю для наповнювача, то при виборі знову-таки слід відштовхуватися від поверхневого матеріалу. Якщо верхня тканина дозволяє, то можна використовувати сипучі пральні порошки, але ніколи не використовуйте засоби з відбілюючим ефектом для кольорової куртки, оскільки після кожного прання вона буде ставати на кілька тонів світліше. Багато експертів в цій області все-таки радять користуватися рідкими засобами для прання верхнього одягу, оскільки вони швидше перуть різні забруднення і легше вимиваються з будь-якого матеріалу.

Як сушити?

А тепер хочу з вами поділитися невеликими радами правильного сушіння куртки з холлофайбер.

Для цього досить помістити випраний річ на перекладині у ванній або ж на плічках. Вода з гладкої поверхні наповнювача швидко стече, і куртка висохне за кілька годин. Якщо прання ви затіяли ввечері, то вранці верхній одяг з цим утеплювачем повністю висохне, вам досить тільки буде струсити її кілька разів - і можна надягати чисту і свіжу куртку.

Якщо прання ви затіяли ввечері, то вранці верхній одяг з цим утеплювачем повністю висохне, вам досить тільки буде струсити її кілька разів - і можна надягати чисту і свіжу куртку

От і все! Нічого складно, погодьтеся! Одного разу, купуючи куртку з таким наповнювачем, як холлофайбер, ви зробили правильний вибір, оскільки він абсолютно не вередливий і стерпить усе: і високу температуру при кип'ятінні і прасування, і болісні викручування. Досить тільки не забувати про основні вимоги та хитрощі прання верхнього матеріалу куртки.

Чи можна прати подушки і ковдри?

Чи можна прати подушки і ковдри з холлофайбер, цікавить все більше людей, оскільки цими речами ми користуємося щодня. Насправді особливих відмінностей з курткою в даному випадку немає, досить просто дотримуватися невеликих вимог до і після самої прання.

Перед тим, як засунути подушку в барабан пральної машини, проведіть невеликий тест і покладіть на неї важкий предмет, після чого приберіть. Якщо подушка поверне колишню форму протягом декількох секунд, можете відправляти її в машинку, якщо ж ні, то, швидше за все, холлофайбер вже відпрацював своє, або ж перед пранням його необхідно збити.

Прати подушки і ковдри з холлофайбер можна на делікатному режимі, використовуючи для цього рідкі пральні порошки або спеціальні миючі засоби.

Сипучий порошок краще не використовуйте: він погано випрану, а його їдкий запах не дасть вам заснути. Сміливо можете встановлювати додатковий режим полоскання і віджимання.

Сушити подушки і ковдри необхідно в кімнаті з доброю вентиляцією або під прямими сонячними променями, періодично перевертаючи їх і збиваючи, щоб холлофайбер швидше висихав і не ущільнювався.

Якщо ж після прання наповнювач втратив свою форму, то повернути колишнє стан можна, вдавшись до невеликих маніпуляцій:

  • пуховики та курточки можна випрати в машині-автоматі, поклавши в барабан кілька тенісних м'ячів, які не дадуть наповнювача збитися;
  • з об'ємними подушками або ковдрами так не зробиш, тому слід акуратно розпороти виріб і ретельно розпушити холлофайбер щіткою для котів або ж руками. Після такого збивання наповнювач необхідно знову повернути в ковдру або подушку і акуратно зашити. Ну, а якщо і це не вийде, то не варто впадати у відчай, оскільки даний наповнювач зараз можна придбати в будь-якому галантерейному магазині.

Ну, а якщо і це не вийде, то не варто впадати у відчай, оскільки даний наповнювач зараз можна придбати в будь-якому галантерейному магазині

Ну, тепер, мабуть, все, чим я хотіла з вами поділитися в цьому питанні. Думаю, у вас не залишилося роздумів, як прати холлофайбер, адже ця проблема, яка могла здатися складною, на перший погляд, виявилася до болю простий. Тому тепер, не побоюючись за цілісність ваших виробів, приступайте до прання і насолоджуйтеся первозданної чистотою, свіжістю і теплом, яке вам подарує ковдру або улюблена куртка з холлофайбер.

Як прати куртку?
Як сушити?
Чи можна прати подушки і ковдри?
Чи можна прати холлофайбер?
Як прати куртку?
Як сушити?
Чи можна прати подушки і ковдри?