- Основні види
- тайські
- французькі
- Зізі
- Переваги та недоліки афрокосічек
- переваги
- технологія плетіння
- матеріал
Африканські косички - це кілька видів зачісок, які актуальні в будь-який час. Різноманітні варіанти плетінь, можливості варіювати довжину, товщину і колір пасом дозволяють дівчатам експериментувати з волоссям.
Основні види
Класичні - найпоширеніший вид. Плетіння виконується вручну з трьох пасом по всій довжині волосся. Чим менше товщина прядок, тим надійніше зачіска. В середньому для даної зачіски заплітається близько 200-250 кісок, але їх кількість може доходити до 600.
Можна урізноманітнити зачіску і вибрати класичні афрокосички з канекалон, тоді майстер додасть в плетіння спеціальний синтетичний матеріал. Довжину косичок можна вибрати будь-яку. Носити зачіски з класичних афрокос можна до 4 місяців.
Чубчик при класичному афроплетении, особливо якщо вона щільна краще теж вплести. Сенегалі - даний вид кісок схожий з класичною технікою. Для виконання плетіння використовуються два пасма, техніка називається «канатиком» або «скручуванням».
Виглядає зачіска ефектно. Кінчики можна залишити прямими або завити. Не підходить для плетіння на занадто густих і важких волоссі. Залежно від кількості кісок, термін носіння буде від 2-х до 4-х місяців. Після перших двох місяців, можливо, знадобиться корекція зачіски.
тайські
Тайські - ідеальний варіант, якщо волосся товсті і густі. Плетіння виконується з натуральних пасом без додаткових вставок. Кольорові гумки фіксують кінчики волосся. Носити таку зачіску складно і потрібен постійний догляд. Волосся можуть плутатися і швидше бруднитися, тому привабливим виглядом тайські кіски будуть вас радувати перші два місяці.
французькі
Французькі афрокосички - складне плетіння, що дозволяє створювати різноманітні візерунки на голові. Плетіння може виконуватися вертикально, горизонтально, у вигляді зигзагів. Зачіски з афрокосічек можна робити як з натуральних пасом, так і з додаванням штучних. Ідеально підходить для середніх і довгих волосся. Французькі коси (так звані «френчі») вибирають спортсменки і танцівниці і зайняті люди, у яких немає можливості стежити за зачіскою. Носяться такі коси не більше одного місяця. Виконується зачіска всього за 2-3 години. Перед повторним плетивом волоссю необхідно дати відпочити пару тижнів.
Зізі
Афрокосички зизи - готові тоненькі косички близько 3 мм в діаметрі, які вплітають в коси. Техніка плетіння проста і займає небагато часу. Зачіска відрізняється великою кількістю кісок (близько 500-600 штук). Незважаючи на велику кількість кіс, зизи дуже легкі і дискомфорту при носінні не викликають. У такої зачіски немає ніяких обмежень, крім довжини волосся не менше 15 см. Даний вид кісок добре підійде на середні волосся. Зізі можуть бути прямі і гофровані. Виглядають косички стильно і привабливо, тому їх вибирають як школярки, так і дорослі дівчата.
Африканські плетіння також подобається дітям, проте, перш ніж дозволяти експеримент, оцініть, чого для вашої дитини більше - шкоди чи користі. Як і будь-який вплив на волосся, афрокосички викликають деякі наслідки.
Переваги та недоліки афрокосічек
Зачіска, що складається з афрокосічек, має певні плюси і мінуси, які необхідно знати, перш ніж робити зачіску.
переваги
недоліки
особливості догляду
Догляд за Афрокосички передбачає рідкісне миття волосся. Зачіска з косичками дозволяє мити голову один раз в 7-10 днів. Шампунь наноситься на коріння волосся, спінюється і промивається простір між косами. Доглядати за волоссям, використовуючи бальзами, кондиціонери і маски для волосся немає необхідності. Лягати спати з мокрим волоссям небажано, тому вибирайте час миття голови так, щоб коси встигли повністю висохнути.
У міру відростання нового волосся зачіска буде втрачати свою привабливість, тому, помітивши видимі зміни, що стирчать волоски, зверніться до майстра за корекцією. Самостійно можна підстригати вибиваються з кісок волоски. Майстер підкоригує зону коренів і коси придбають первісний вигляд. Скориговані косички носяться близько місяця.
технологія плетіння
Плетіння афрокосічек в домашніх умовах - процедура временезатратная і копітка. Чим коротше довжина волосся, тим складніше заплести косички самостійно. Підготовчий етап включає миття волосся шампунем глибокої очистки і використання додаткового догляду - бальзаму, кондиціонера і маски.
Техніка плетіння афрокосічек починається з розподілу волосся на чотири робочих зони, приблизно однакові за обсягом волосся: дві передні зони і дві задні. Поки робота йде з однієї з зон, інші три заколюють затискачами. Під час виконання зачіски, стежте, щоб проділи були рівними і чіткими.
Для того, щоб зрозуміти, як правильно заплести афрокосички в домашніх умовах, зверніть увагу на відеоуроки. Друкований текст і картинки недостатньо інформативно відображають процес. Один раз побачивши, яким чином створюють косичку, ви безпомилково зможете повторити дії на волоссі своїми руками.
Класичне плетіння виконується їх 3х пасом. Якщо ви вирішили використовувати штучні вставки, то, розділивши локон на 3 пасма, між ними додавайте дві синтетичні пасма, складені навпіл у формі літери U. У вас повинно вийти 5 пасом, які ви будете накладати один на одного для формування косички. Кінчики можна закріпити, використовуючи звичайні нитки.
матеріал
Створюючи афрокоси, майстри використовують додаткові елементи. Класичні варіанти з нитками - всі ці коси можуть включати в себе накладне волосся з різних матеріалів. Розберемося в основних видах.
- Канекалон - як ми вже з'ясували, даний матеріал використовується при плетінні класичних афрокос, а також дредів і французьких кіс. Є дуже легку синтетику, яка легше справжніх волосся в 8 разів.
- Поні - даний волосся використовується для плетіння косичок в стилі «поні тайл»
- Зізі - являють собою повноцінні тоненькі косички. Даний матеріал легше канекалона, тому за допомогою матеріалу можна зробити комфортні довге волосся. Зізі підходять для повторного використання до 3 разів.
Плести афрокосички будинку або звернутися до професійного майстру - ваш вибір. Плюси і мінуси очевидні. Вибираючи косички від майстра, ви заощадите час і будете впевнені в естетичної привабливість. Заплетена будинку, ви економите фінансові кошти. Розплести коси однозначно краще за допомогою майстра.