- особливості вузла
- Історія вузла
- Як зав'язати вузол Віндзор?
- вузол Напіввіндзор
- Вузол краватки Подвійний Віндзор
- Коли варто носити краватку Віндзор
Практично кожен чоловік хоча б раз у своєму житті зав'язував вузол Віндзор. Адже краватка є важливою деталлю чоловічого гардероба.
У російській лексиконі назву краватку з'явилося від німецького «Halstych», що в буквальному перекладі означає «шийну хустку». З розвитком моди, перетворення зазнав і вид краватки. Від різних хусток, комірів, бантів - до сучасного, зшитого з трьох частин. Також змінювалися способи його зав'язування. Вузли змінювали форму, ступінь складності в'язки.
Перша згадка цього предмета, можна зустріти у древніх єгиптян. Велику популярність він отримав у римських легіонерів. Це були шийні хустки, зав'язані вузлом.
особливості вузла
В кінці минулого століття, вчені Кембриджського університету Томас Фінк і Йонг Мао прийшли до висновку про існування 85-й різних видів зав'язування краватки. Свій висновок вони зробили, грунтуючись на результатах математичного моделювання. Навряд чи хто не будь, використовує всі ці вузли в повсякденному житті.
До одним з простих способів зав'язування краватки, можна віднести класичний вузол Віндзор. Перевага цього елегантного вузла, полягає в можливості домагатися будь-якого обсягу. Варто тільки при виборі краватки враховувати потрібну ширину або міняти положення широкого кінця з вузьким. До особливостей вузла можна віднести:
- симетричний широкий розмір;
- рівну форму трикутника;
- для цього вузла, вибирається довший краватка;
- щільний матеріал, збільшує розмір (потрібно враховувати при виборі краватки).
Ще одним важливим фактором такого способу зав'язування, служить його здатність приховати занадто худу, довгу шию. Це досягається за рахунок розмірів вузла. Візуально, він робить цей недолік малопомітним, створюючи вигляд потужної, більш короткої шиї.
Історія вузла
Своєю назвою, вузол зобов'язаний королю Едуарду VIII. Граф Віндзорський був відомим франтом. Він зав'язував краватку простим способом, створюючи об'ємний вузол, який підкорив модників 30-х років XX століття. Такий вид зав'язування краватки, швидко поширився серед вишуканої публіки, ставши модним атрибутом того часу.
Як зав'язати вузол Віндзор?
Класичний Віндзорський вузол
Після невеликого тренування перед дзеркалом, зав'язати такий варіант вузла, не стане великою проблемою:
вузол Напіввіндзор
Наступний варіант зав'язування - вузол Напіввіндзор, він не схожий своїм виглядом, різниться способом в'язки з попереднім:
Вузол краватки Подвійний Віндзор
Ускладнюючи перший варіант, вийде подвійний віндзорській вузол:
Коли варто носити краватку Віндзор
Краватка, зав'язана таким чином, підходить для будь-яких урочистих заходів, офіційних зустрічей, відмінно гармонує з суворим класичним костюмом. Добре виглядає на сорочках з «акулячим» коміром.
Є думка, що краватки, зав'язані таким чином, бувають у активних, впевнених собі чоловіків - володіють діловими і лідерськими якостями.
Як зав'язати вузол Віндзор?