Шиємо літній головний убір

  1. шиємо косинку
  2. Поради:

Ось і настає спекотна пора Ось і настає спекотна пора. Всі починають одягати літні головні убори, щоб уберегтися від палючих променів сонця. Настав час шити таку просту і зручну річ, як косинку.

У більшості з Вас, дорогі читачки, в засіках залежалися натуральні прості клапті тканин. Так що ситець, льон, батист, бязь - чудово підійдуть для такого виробу. Ну а якщо Ви зібралися купувати тканину, то подумайте ще над літнім сарафаном для дівчинки і тоді вийти цілий комплект. адже шити для дітей - це одне задоволення. Та й головні убори для дітей потрібні обов'язково.

Існують різні форми косинок. Краї можна як залишати гострими, так і закругляти. Багато хто запитує як шити бандану.

Багато хто запитує як шити бандану

Досить накреслити квадрат, діагональ якого змогла б обхопити голову і зав'язатися на зав'язки. В іншому пошив бандани не відрізняється від косинки.

шиємо косинку

1. Для розрахунку тканини необхідно виміряти голову дитини або дорослого. Наприклад, Обхват голови = 48 см + 40 см (на зав'язки) = 88 см ~ 90 см. І тоді відстань АБ = 90 см. Потім потрібно розділити лінію навпіл і, за допомогою кутника, провести лінії, під кутом 90 градусів. Точка В знайде своє місце, коли лінії одночасно будуть проходити через т.А і Т.Б. Викрійки для дітей необхідно робити відповідно до їх розміром голови.
1

2. Розкрій важливий для будь-якого виробу. Бажано довгий край викрійки класти уздовж кромки. Якщо ви розташуєте лінію АБ уздовж поперечної нитки, то косинка буде розтягуватися при носінні. Хоча, в цьому випадку доречні обробка стрічкою по краю. Припуски на шов = 0,5-1 см.

3. Краї косинки можуть бути оброблені декількома способами.
• Один з них - це шов в підгин з закритим зрізом. Спочатку подгибают 0,5 см в сторону виворітного боку, приутюживают, потім підгинають ще раз і прострочують, відступивши від краю згину шва 0,1-0,2 см.

• Другий - це шов в підгин з відкритим зрізом • Другий - це шов в підгин з відкритим зрізом. Такий спосіб підходить і для пришивання, в подальшому, мережива або тасьми по краю косинки. Ширина припуску для такої обробки = ширині оверлока. Необхідно обробити оверлоком, загорнути в сторону виворітного боку і прострочити.

4. Оформити косинку можна:
• Мереживом;
• Косий Бейко, тасьмою;
• аплікації;
• Вишивкою;
• в'язати елементами

5. Пропрасувати з двох сторін готовий виріб.

Поради:

• Якщо розташувати довгий край викрійки прямо на крайку тканини, то в пошитті можна уникнути його обробки. Цей варіант можливий, якщо немає великої різниці в малюнку на основний тканини і кромці.
• Так як тканина тонка, то нитки теж повинні бути тонкі, а шви акуратні.
• Для маленьких діток, які ще не вміють зав'язувати косинку, можна зшити косинку на гумці .
• Якщо згадати піонертабір, то там на шию пов'язують краватку, а він нагадує косинку. Пошиття його такий же, як пошиття косинки. Тільки розміри стандартні 1м х 30 см (це висота перпендикуляра в трикутнику). Спосіб зав'язування піонерського галстука можна подивитися на цьому малюнку.

Такий головний убір, як косинка може послужити і частиною форми першокласника. На semideluhi.com можете почитати про пошитті нарукавників і фартуха для праці . Щоб читати нові статті про рукоділля, рекомендую підписатися на оновлення блогу «Семіделухі».

Створюйте для себе і своїх дітей з любов'ю! Успіхів!

Олена Семіделуха