правильний краватку

  1. тканина краватки
  2. Краватка з підкладкою
  3. Краватка з цільного шматка тканини
  4. підкладка
  5. стилі окантовки
  6. Детальніше про деталі краватки
  7. Скользящий шов
  8. петля
  9. Закрепка
  10. інформаційний ярлик
  11. Знання сила

Краватка який ми знаємо сьогодні був популярний більше 150 років . Він змінювався від розфарбованих вручну краваток, після Першої Світової війни, до зухвалих і широким в 1940-их і до вузьких краваток "оселедець" в кінці 1970-их, але завжди залишався головним продуктом чоловічої моди. Не дивлячись на те, що майже кожен чоловік носив цей позачасовий аксесуар, мало хто є істинними знавцями і цінителями. Для створення ідеального краватки потрібні набагато більше майстерність і акуратність, ніж здається на перший погляд. А Ви знаєте всі частини з яких повинен складатися якісний, правильний чоловічу краватку? Краватка який ми знаємо сьогодні був популярний   більше 150 років

тканина краватки

Більшість краваток складаються з одного з наступних матеріалів: шовк, вовна, бавовна, льон, поліестер, або мікрофібра. Як правило, чим щільніше тканина, тим менше краватку м'ятиметься і зношуватися.

Як правило, для кращого вигляду, краватка повинна складатися з трьох спеціально скроєних шматків. Вони зшиваються в довгу звужується стрічку до якої прішивается підкладка, що надає краватці обсяг і стабільність. Благодяря цього краватка не мнеться, не тисне власника і зберігає форму навіть після тривалого носіння. У більш дорогих краватках обсяг створюють шляхом складання тканини в декілька шарів, без використання підкладки.

Краватка з підкладкою

Краватка з підкладкою зшивається з трьох-чотирьох окремих шматків. Так як даний метод найбільш простий, краватки з декількох частин дуже поширені.

Краватка з цільного шматка тканини

Крім краваток з декількох частин, також виготовляють краватки з цільного шматка тканини. Цей метод вимагає ручного підходу, який вимагає тривалого процесу виготовлення. Хоча число складок може варіюватися, найбільш популярним є краватка в сім складок. Така краватка виготовляється досвідченим кравцем, який добре розбирається в викрійці і шиття. Через кількості використовуваної тканини, в цьому способі немає підкладки і краватка може тримати свою форму тільки за рахунок оболонки.

підкладка

Підкладка використовується майже у всіх краватках, виняток становлять краватки, які виготовляються з цілісного шматка тканини. Вона ховається під шаром лицьової тканини. Підкладка створює і підтримує форму краватки і додає додатковий об'єм і вага. Найчастіше підкладка виготовляється з чистої вовни, яка надає краваток повнішу форму. Завдяки застосуванню підкладкового матеріалу для виготовлення краватки використовується набагато менше дорогої тканини, що істотно знижує вартість виробу. Виробники дешевих краваток часто економлять на підкладці, в результаті краватку виходить занадто тонким або жорстким.

стилі окантовки

Застосовують три типи окантовки: окантовка з тканини відмінною від основної; окантовка з тканини краватки; декоративна окантовка. Окантовка з іншої тканини з'єднується з основною тканиною на зворотному боці краватки, утворюючи кромку. Завдяки кромці складно визначити тип окантовки, тому навіть при використанні іншої тканини краватка здається "завершеним". Окантовка з тканини краватки виготовляється з тієї ж тканини, що і фронтальна сторона краватки. У декоративній окантовці використовують відмінний від основного матеріалу краватки. Зазвичай це окантовка однотонного кольору або якимось візерунком, але може бути що завгодно, від кумедних ретро моделей pin-up girl , До а-ля Peek-a-Boo краваток .

Детальніше про деталі краватки

закруглені краї

Край краватки загортають і обережно пресують. Це робить край повненьким на відміну від відпрасованій складки.

Скользящий шов

Уздовж задньої частини краватки є шов, який скріплює його потайним стібком, він називається ковзний шов. Він Розташований в центрі і не помітний на поверхні.

петля

Петля призначена для утримування вузького кінця краватки, щоб він не виглядав за широкий. На більшості краваток виробники роблять дві петлі: звичайна петля і етикетка (лейбл).

Закрепка

Біля кожного кінця можна знайти коротку горизонтальну рядок. Цей стібок називається закріпка. Це кінець змінного шва, який зшиває краватку, щоб він не розходився.

інформаційний ярлик

На цій бирці містяться відомості і інформація про краватку. Найчастіше вказують країну походження, матеріали виготовлення та інструкцію по догляду.

Знання сила

Незалежно від типу, краватка є ідеальним аксесуаром до будь-якого вбрання, який надає витонченості. Зробіть якісний вибір при купівлі вашого першого або чергового краватки. Підберіть до нового краватці класичний або модний вузол , І носите його знаючи, що ви тепер справжній знавець.