C чим носити модний жіночий галстук, як правильно зав'язувати?

  1. Види краваток в залежності від стилю одягу
  2. Як можна швидко зшити жіночий галстук своїми руками

зміст:   Коли в 19 столітті жінки стали поступово захоплюватися чоловічою модою, краватки теж поступово перемістилися в жіночий гардероб

зміст:

Коли в 19 столітті жінки стали поступово захоплюватися чоловічою модою, краватки теж поступово перемістилися в жіночий гардероб. А свобода вдач, яка запанувала в 20 столітті, нарешті ввела в жіночу моду остаточно завершений чоловічий образ, з краваткою і капелюхом і всім, що належить.

Теоретично можна просто взяти відповідний за кольором до одягу краватку свого чоловіка, батька або коханого чоловіка. Але під елегантні жіночі вбрання найкраще використовувати справжній жіночий галстук. Його можна купити готовим, зупиняючись на моделях м'якої форми, з натурального шовку або імітують його матеріалів.

Але можна піти і в іншому напрямку, скориставшись замість краватки тонким шарфом з шифону, шовку або атласу, але зав'язавши його типовим чоловічим способом. Зробити це зовсім не важко, скориставшись найпростішої схемою зав'язування краватки з вузлом Кент:

  • Краватка накидається на шию виворітного стороною вгору.
  • Кінці його перехрещуються таким чином, щоб вузький (нижній) кінець знаходився зверху.
  • Широкий кінець перекидають на тонкий зліва направо.
  • Протягують широкий кінець під петлю на шиї і виводять вгору.
  • Пропускають широкий кінець у вузол поверх тонкого кінця.
  • Акуратно підтягують вузол.
  • Опускають комір, який закриває бічні сторони петлі краватки на шиї.

Опускають комір, який закриває бічні сторони петлі краватки на шиї

Така краватка відрізняється скромним невеликим вузлом, що дуже підходить жінкам, особливо в поєднанні з ніжною блузкою і спідницею.

Чоловічу краватку перетворюється в жіночий простим способом - краватка шириною 5 см зав'язується, як зазвичай, але його довжина наполовину скорочується. Таким чином виходить укорочений краватку з великим вузлом. Тонкий кінець його можна обрізати, можна заховати під блузку, щоб він не виглядав.

Жінка з краваткою - це стильно і модно, це чувственнее, ніж з бантами або шийними хустками, вона виглядає жорстко і в той же час оригінально. Виділяють кілька певних стилів в моді на жіночі краватки.

Виділяють кілька певних стилів в моді на жіночі краватки

Види краваток в залежності від стилю одягу

  1. Стиль денді - початок йому поклала Жорж Санд, а потім втілила Марлен Дітріх. Це фрак і смокінг і діловий костюм, це саме чоловічий стиль, жінка в костюмі, який одягнув би чоловік зі смаком, виглядає дуже екстравагантно. Краватка тут - центральний аксесуар, тут вибирають складні вузли, допустимі шикарні матеріали, дрібні і геометричні малюнки не використовуються. Дуже добре виглядає подвійний вузол, перехрещуються вузол. Віндзор тут виглядати не буде, зате можна додати затиск і шпильку.
  2. Стиль кантрі - це сільський стиль. В американському варіанті використовується Болл - шнурок, закріплений спеціальної бляхою, яка прикрашається і декорується всілякими способами. Там можуть бути зображені сердечка і кошенята, а може красуватися рогата монстр. Є тирольский варіант кантрі-стилю, шнурок, який підв'язується під витончений комір блузки.
  3. Мілітарі-стиль підрозділяється на одяг штабну та польову. Якщо говорити про штабному варіанті, то сюди відносять просто сувору формений одяг, яка віддалено нагадує військову. Сюди краватку підходить ідеально, на відміну від «польовий» одягу, де тон задає камуфляж і особливий крій стилю. А ось сувора спідниця і сорочка або блузка відмінно поєднується з коротким краваткою. Вузол зазвичай зав'язують простий.
  4. Сексі-стиль культивує жіночність та сексуальність. Краватка тут навмисне трохи приспущено і збивається набік, блузка розстебнута, можливо надягати краватку на голе тіло і поєднувати з жилетом. Забарвлення краватки повинна бути яскравою, що викликає, сенсаційною. А вузли використовуються ті ж, що і в стилі денді.
  5. Діловий стиль або стиль яппі - це стиль ділових жінок, які стежать за модою, які адекватні в будь-якій обстановці, стиль жінки, яка одягається зі смаком. Тут краватка буде виглядати занадто яскраво, тому зазвичай використовується імітація краватки - хустки повинні бути складені і зав'язані краватки вузлом, забарвлення - однотонні, геометричні, в дрібний малюнок.

Якщо жінка хоче виглядати можна і стильно, краватка - це те, що потрібно. Тут можна висловити себе по повній. Вузька краватка різної довжини відмінно поєднується з брошкою. Але краватку, який носять жінки - це прикраса, тому на відміну від чоловіків, жінка може встановлювати свої правила носіння цього аксесуара.

Як можна швидко зшити жіночий галстук своїми руками

Якщо дуже хочеться мати краватку до конкретного поряд, його можна досить швидко зробити власними руками. Якщо в будинку є старий, що втратив привабливий зовнішній вигляд краватку, його можна перетворити в відмінну викрійку для нового виробу. Його необхідно акуратно розпороти по швах і ретельно отпарить, отримавши готову викрійку.

Для роботи знадобляться такі матеріали та інструменти:

  • Відріз тканини потрібного кольору і фактури.
  • Клейовий (термофіксірующійся) флізелін.
  • Нитки відповідного кольору.
  • Ножиці для крою.
  • Кравецькі шпильки.
  • Швейна машина.

Етапи роботи:

Підготовлену викрійку накласти на виворітну сторону обраної тканини по косій нитці. Тільки в цьому випадку краватку можна буде легко драпірувати, інакше він буде стовбурчитися і не тримати вузол.

  1. Викрито заготовку з основної тканини і з флізеліну мінус «трикутник» в широкій частині краватки.
  2. Приклеїти флізелін на виворітну сторону вироби для додання йому форми. Чим тонше матеріал майбутнього краватки, тим делікатніше повинен бути флізелін.
  3. Прострочити «трикутник» по лінії згину з підкладкової частиною. Випрасувати.
  4. Вивернути деталь і знову її загладити за отриманим шву.
  5. Точно так же обробити вузький кінець краватки.
  6. Скласти виріб особою всередину і прострочити довгий край. Відпрасувати його.

Готовий краватку акуратно вивернути і проутюжить так, щоб шов по довжині виявився чітко посередині виворітного боку. Для надійної фіксації можна додати трохи оцту в воду, змочити в розчині чисту марлю, добре віджати і пропрасувати через неї краватка з обох сторін. Він буде відмінно тримати форму.

Таким нехитрим способом можна виготовити безліч краваток для свого гардероба, якщо вам подобається цей симпатичний аксесуар. Як матеріал для його створення можна використовувати різні тканини - тонкий шовк, атлас, бавовна, сатин, еластичну шерсть, твід, пухке букле і багато інших.

Якщо у вас багато хусток, з них також можна викроїти цікавий, стильний і неповторний краватку. Проявивши трохи креативності, фантазії та вміння, готовий виріб можна прикрасити монограмою, вишивкою, аплікаціями, бісером, стразами і паєтками. А талановиті умільці краватку можуть сплести, зв'язати або зробити його в стилі петчворк.