Що б хто не говорив, а зовнішній вигляд людини - це його візитна картка! Саме тому так важливо хоча б в «полглаза» стежити за сучасними трендами і новими віяннями моди. Потрібно знати, як не потрапити в халепу, адже будь-якого сучасного чоловіка хоча б раз в житті, але доведеться зіткнутися з необхідністю красиво зав'язати краватку. Спробуємо розібратися, як це зробити.
Прості способи як зав'язувати: покрокова інструкція
У багатьох чоловіків краватку є невід'ємною частиною повсякденного гардероба. При цьому не всі з них вміють поводитися з хитрим виробом. Варіантів і способів зав'язування краватки існує дуже багато, однак відштовхуватися слід від його товщини.
Використовуючи тонкий краватку, як повсякденний аксесуар, слід знати, що подібна форма вироби трактує певні правила до способів його зав'язування. Найкраще тут буде виглядати невеликий вузол. В цьому випадку тонкий краватку можна надіти, як частина образу в стилі «кежуал».
Найбільш популярними варіантами носіння краватки є вузли «Четвертний» і «Напіввіндзор», проте є й інші. Спробуємо розібрати найбільш прості і популярні варіанти.
«Четвертний» спосіб
Даний варіант найбільш простий і нехитрий, при цьому не вимагає прикладання великих зусиль, а також витрат великої кількості часу.
Інформація. Якщо говорити про форму такого вузла, то він досить ассіметрічен і тонкий, сам краватку кілька подовжений. Такий варіант зав'язування аксесуара підійде для формального стилю одягу.
Свої витоки даний вузол знаходить в Англії, коли кучера намагалися знайти спосіб, як зав'язати шарф, щоб врятуватися від сильного вітру.
Якщо порівняти зі стандартним способом зав'язування вузла краватки, можна відзначити, що «Четвертний» варіант є незакінченим. Справа в тому, що тут вузол менш затягнуть, завдяки чому на краватці утворюється невелика складка, а сам процес носіння стає більш комфортним.
Для того, щоб наочно запам'ятати перелік основних дій, перші кілька разів рекомендуємо зав'язувати краватку, стоячи біля дзеркала:
- Насамперед тонкий аксесуар накидається нашою, потім його кінці схрещуються. Робиться це в такий спосіб, щоб широка частина лежала на вузькій, при цьому кут тонкого кінця повинен дивитися вліво;
- Далі потрібно взятися за виворітну сторону широкої частини і обігнути вузьку знизу. Таким чином, ми отримуємо петлю;
- Далі широка частина заводиться знизу-вгору, не виходячи з шийної петлі;
- Якщо ви все зробили правильно, то у вас повинна утворитися петля, в яку необхідно завести широкий кінець краватки і затягнути.
В результаті у вас утворився акуратний і простий вузол трикутної форми.
Важливо! Ідеальний трикутник вийде ніяк не може через товщину вироби, тому не витрачайте свої сили і час, оскільки вузол в даному способі повинен бути ассіметрічен. Подібне оформлення додає образу якоїсь невимушеності, при цьому зберігаючи стиль і зовнішню естетичність.
Спосіб «Полувіндздор»
Ще один вузол, який згадувався раніше - це «Полувіндздор». Він є більш складним і унікальним, ніж попередній представник. Крім цього, використовувати його можна як в повсякденному, так і в урочистому гардеробі, а також для створення ділового образу.
Даним способом зав'язування краватки користуються багато чоловіків. Для цього потрібно мати хоча б невеликий досвід взаємодії з даними аксесуаром. В цьому випадку у вас не виникне труднощів, а пов'язати краватку ви зможете в лічені секунди.
Даний вузол набуває яскраві обриси трикутника. При цьому слід пам'ятати, що широка сторона може бути довшим вузької не більше, ніж на 30 см. Розглянемо більш докладно технологію зав'язування « Полувіндздор »:
- Як і в попередньому випадку, в першу чергу тоненький краватка необхідно накинути на шию. Широка сторона повинна знаходитися зліва. Далі обидва кінці перехрещуються і накладаються один на одного;
- Далі повторюється крок з попередньої покрокової інструкції, але при цьому широка частина загинається лицьовою стороною вгору і протягується в горлову петлю;
- Повинен утворитися невеликий зазор, в який знову необхідно протягнути широку частину краватки і завести в горлову петлю;
- Останній крок - затягнути галстук.
Спосіб «Гранчестер»
Метод, використання якого потребує певних навичках, називається «Гранчестер». Доведеться трохи попрацювати перед тим, як пристосуватися використовувати його в повсякденному житті, однак ваші старання будуть винагороджені, оскільки зовнішній вигляд чоловіка з зав'язаним по методу «Гранчестер» краваткою, просто чудовий.
Увага! В даному випадку розмір вузла набагато більше звичного нам, тому краватка повинна бути довгим.
Навчаючись даною методикою, будьте уважні і не пропустіть жодного кроку:
- Насамперед ми також накидаємо краватку на шию, проте не звичної нам лицьовою стороною, а навпаки - виворітного. Широкий кінець краватки повинен бути трохи нижче вузького і перебувати з лівого боку;
- Обидві сторони аксесуара перехрещуються методом накладення. Широкий кінець направляється в праву сторону, а потім заводиться під більш вузький кінець;
- Широким кінцем необхідно двічі обігнути вузький;
- Далі широка сторона опускається і протягується в шийну петлю знизу-вгору;
- Ця ж сторона заводиться вліво, знову огинає вузький кінець і знову протягується через шийну петлю знизу-вгору;
- Далі широка сторона вводиться в утворилося вушко і краватку затягується.
Схема як правильно зав'язати вузький
Схема «четвертного» методу досить проста і зрозуміла:
Більш складним є вузол «Полувіндздор»:
Найбільш складний метод зав'язування краватки, який вимагає певних навичок. схема як правильно зав'язувати приведена нижче:
Фото і відео
Розглянемо інші популярні варіанти зав'язування чоловічого аксесуара.
Вузол «Хрестовий». Свою назву він отримав, оскільки дійсно зовні нагадує хрест. Технологія створення такого вузла досить складна, через що до використання вдаються виключно цінителі авангардного стилю. Найбільше він підходить струнким чоловікам з худорляву статуру.
Вузол «Кельвін» також досить складний, і зав'язується він в кілька етапів. Слід бути гранично уважним, щоб не упустити жодної важливої деталі. Дуже добре виглядає даний вузол на бавовняному або вовняному краватці.
Вузол святого Андрія має таку назву, оскільки вважається, що мученик Андрій був розіп'ятий на хресті, який мав Х-подібну форму. Технологія створення такого вузла досить проста, при цьому краватку можна дуже просто регулювати по довжині.
висновок
У двадцять першому столітті краватки поєднали в собі класику і сучасність, створивши унікальний аксесуар, що надає чоловікові індивідуальності.
Зараз в тренді використовувати краватку не тільки для створення ділового лука, а й для того, щоб підкреслити естетично привабливий повсякденний образ. Сучасні модники вдало поєднують краватку і кросівки, створюючи при цьому дійсно стильний образ. При цьому дуже важливо, щоб настільки значимий аксесуар був правильно оформлений. Сподіваємося, що в цьому наша стаття змогла вам допомогти.