Відпирається чи жир з джинс. Чим можна вивести масну пляму на джинсах.

  1. Перша оперативна допомога
  2. Куплені засоби для видалення з джинсів жирних плям
  3. Народні засоби у боротьбі з жирними плямами
  4. Видалення жирних плям бензином
  5. Нашатир в боротьбі з жирними плямами на джинсах
  6. Відео-способи видалення жирних плям з джинс
  7. Перша допомога
  8. Видаляємо жир з джинсів
  9. 3 покупних препарату
  10. 6 народних рецептів
  11. екстрені заходи
  12. папір
  13. Мел і тальк
  14. Побутова хімія від жирних плям на джинсі
  15. натуральні засоби
  16. Варіант 1
  17. Варіант 2
  18. 1

Джинси - сама практичний одяг. З ними вдається створювати луки на будь-який випадок - для звичайної прогулянки, вечірки та інших заходів, так і для проведення часу у себе вдома вони підійдуть. Часом через необережних дій і неакуратність якимось чином вдається посадити на цей універсальний предмет гардероба. Хтось, опустивши руки, тут же поспішає позбутися від улюбленого вироби з деніму, але перед цим можна випробувати способи по їх видаленню.

Перша оперативна допомога

Як тільки під час застілля з вами трапилася неприємність, наприклад, на джинси впав шматочок шашлику, смаженої риби, промаслений помідор або щось інше, потрібно тут же діяти. Не слід чекати проникнення жиру в структуру матеріалу, оскільки з плином часу позбутися від подібного забруднення буде набагато важче.

План дій такий - докласти паперовий рушник, хустку або серветку (то, що опиниться під рукою) на утворилося пляма, щоб більша частина жиру в них вбралася. Терти жирні сліди заборонено - так ситуація тільки погіршиться. Досить простого промокання, яке не дозволить жиру в'їстися в тканину.

Куплені засоби для видалення з джинсів жирних плям

Старі плями відпирати набагато важче, причому для цього потрібно використовувати спеціальні засоби. Час впливу використовуваної хімії буде тривалим. У більшості випадків для отримання необхідного ефекту однієї процедури недостатньо - однакові маніпуляції знадобиться повторити 2-3 рази.

найбільш дієвими покупними засобами вважаються:

  • Господарське мило. Воно здатне творити чудеса, правда, тільки за умови виключення інтенсивного тертя, результат якого плачевний - вицвітання вироби з деніму. Прагнучи до того, щоб засіб глибше проникло в структуру тканини, слід залишити його на забрудненій ділянці джинсів на 20-60 хвилин, після перуть їх як зазвичай.
  • Плямовивідник Vanish. Останній наносять на забруднену ділянку. Залишають це популярне серед домогосподарок засіб для активного впливу на чверть години. Після джинси відправляють в прання.
  • Fairy. Після того як рідина нанесена на масну пляму, її залишають на 30 хвилин. Якщо маєте справу зі старими забрудненнями, час впливу рекомендується збільшити, щоб слідів від колишніх плям не залишилося. Після такої процедури потрібно випрати джинси в машинці. Також можна спробувати подібне миючий засіб від інших виробників.
  • Мило-плямовивідник «Антіпятін». Справляється з жирними слідами, наявними на різних видах тканини, в тому числі денім. Намиливши забруднення, джинси перуть. Після наступного намилювання плями слід почекати не менше 15 хвилин. Потім річ ​​піддається звичайному пранні.
  • Шампунь для жирного волосся. Після нанесення його на масну пляму вичікують годину. Після річ перуть.

Вдаючись до допомоги сучасних засобів для виведення плям, рекомендується віддавати перевагу кисневмісних засобів. Найвідповідальніший момент - детально вивчити інструкцію.


Перед початком процедури очищення рекомендується належним чином підготувати забруднену поверхню. Користуючись щіткою, її гарненько очищають, видаляючи бруд з пилом. Обраний розчин для виведення жиру, щоб не зіпсувати улюблене виріб, спочатку тестують - обробляють їм запасний шматочок тканини. Крім того, краще виробляти необхідні маніпуляції з виворітного боку, починаючи змочувати контури жирного плями і поступово просуваючись до його центру.

Народні засоби у боротьбі з жирними плямами

«Бабусині методи» дозволяють усунути різні проблеми, в тому числі повернути джинсам початковий зовнішній вигляд . Ось кілька перевірених часом рецептів:

  • Сиру картоплю. Цей овоч натирають на терці і отриману кашку, приклавши до жирного плями (накладають, не шкодуючи), залишають на півгодини на джинсах. Після виріб обов'язково застіривать.
  • Картопляний крохмаль. Для того щоб нейтралізувати жир, останнім засипають наявне забруднення. Залишають річ в спокої на 2 години. Після за допомогою сухої щітки акуратними рухами видаляють насип. Часом одна процедура не дає бажаних результатів . В такому випадку її рекомендується повторити. Якщо ж необхідно впоратися з застарілим плямою, даний продукт змішують з водою.
  • Тальк. Джинси розміщують на рівній поверхні. Тальком необхідно посипати забруднене місце. Далі на порошок кладуть промокальний папір, яку тут же проутюживают і залишають в такому вигляді на всю ніч, обов'язково придавивши якимось гнітом. В його ролі може служити щось важке (книги, наприклад). Вплив адсорбуючого порошку не призводить до пошкодження тканини.
  • Цукор і господарське мило. Забруднену частину джинсів намилює господарським милом. Після її засипають цукровим піском. Використовуючи щітку, протирають забруднення. Далі виріб відправляється в прання.
  • Крейдяний порошок. Наносять його на масну пляму і залишають насип на 3 години. Наступний етап - джинси закладають в пральну машинку. Забруднення має відіпрати.
  • Бензин і ацетон. При використанні суміші цих продуктів рекомендується протестувати виріб з деніму і переконатися, що в його складі немає синтетики, не терпить контакту з різними розчинниками, в тому числі з бензином. Зазначені кошти беруть в рівних пропорціях . В отриману суміш занурюють ватний тампон і обробляють їм наявні на джинсах плями. Важливо закріпити результат пранням.
  • Гірчичний порошок. Останній змішується з водою до сметанообразного стану. Сумішшю обробляється масну пляму. Час дії - 30 хвилин.
  • Кухонна сіль і спирт. Першу як би втирають в виріб, а після область джинсів, де є масну пляму, обробляють тампоном (марлевим або ватним, не має значення), попередньо змоченим в спирті.
  • Зубний порошок. Посипають їм пляма, зверху кладуть кальку, проутюживают. Залишають на ніч.
  • Скипидар. Цій агресивній і ефективного засобу під силу впоратися навіть із застарілими плямами. Просочують в ньому вату і обробляють нею вогнище забруднення. Після глибокого проникнення скипидару в структуру тканини слід відправити виріб в пральній машині.


Після глибокого проникнення скипидару в структуру тканини слід відправити виріб в пральній машині

Видалення жирних плям бензином

Є ще один нехитрий спосіб видалення жирних плям з джинсів:

  1. Кілька крапель бензину наносять на масну пляму. Річ залишають в спокої не більше ніж на 10 хвилин. Цей розчинник не заподіє шкоди джинсової тканини , Її первісний колір не зміниться.
  2. По закінченню зазначеного часу спочатку видаляють використовуваний засіб. Для цього річ застіривать, попередньо обробивши милом.
  3. Заключний етап - прання вироби в машинці автомат. Варто вибирати режим, який передбачає додаткове полоскання.

Нашатир в боротьбі з жирними плямами на джинсах

Ось інструкція із застосування порошку:

  • Нашатир беруть в кількості однієї столової ложки, після розчиняють в 200 мл теплої води.
  • Розчин наносять на уражену жиром область джинсів, залишають на одну годину.
  • Після відправляють в прання.

Цей засіб можна використовувати по-іншому:

  1. Заповнюють наполовину стакан водою, розчиняють в ній чайну ложку нашатирю;
  2. Сюди ж додають наявне миючий засіб;
  3. За допомогою ватного диска, попередньо змоченого в отриманому розчині, обробляють осередок забруднення. Важливий момент - здійснювати маніпуляції необхідно, рухаючись від країв плями до його центру;
  4. Отруюють річ в прання.

Є ще один дієвий рецепт: 3 ст. л. нашатирю змішують з сіллю (беруть в такій же кількості). Суміш наносять на масну пляму - краще її втирати. Після закінчення двох годин забруднення заперіть, використовуючи господарське мило. Далі свою справу зробить пральна машинка.

Відео-способи видалення жирних плям з джинс

Якщо на ваших джинсах є масну пляму, його можна видалити, не витрачаючи багато грошових коштів . Використовувати для вирішення проблеми краще найпростіші засоби. Як їх застосовувати, детально озвучено в ролику. Процедури не займуть багато часу, а результат порадує, так що не варто позбавлятися від улюблених речей навіть в тому випадку, якщо вони зіпсовані жирними цятками.
При наявності жирного плями на джинсах не варто відкладати його виведення в довгий ящик. Якщо є можливість, слід спробувати відразу ж видалити сліди жиру, а саме промокнути їх звичайної серветкою або посипати сіллю. Ні в якому разі не потрібно впадати у відчай, якщо маєте справу з застарілими плямами - з ними впоратися теж можна. Дотримуйтесь описаним вище інструкцій, і результат обов'язково вас приємно здивує.

Інструкція

Масну пляму. У цьому випадку спочатку вам потрібно видалити якомога більше забруднювача з тканини. Для цього відмінно підійде звичайна кухонна сіль - вона ефективно абсорбує будь-які рідини і масла, або паперова серветка. Потім потрібно нанести на пляму засіб для миття посуду, розщеплюють жир. Цей спосіб добре підходить в разі побутового забруднення харчовими продуктами: соняшниковою або вершковим маслом, їжею. Якщо ви забруднили одяг машинним маслом, то пляму потрібно обробити яким-небудь знежирюючим речовиною: бензином, розчинником Уайт-Спірит і т.д. Потім річ ​​необхідно промити водою з-під крана і тільки після цього випрати.

Пляма від ручки, фломастера або маркера. Тут дуже важливо визначити, чим саме була заправлена ​​друкарська приналежність. Якщо пляма нанесено звичайним чорнилом, то його можна легко видалити гліцерином. Для цього замочіть річ в гліцерині мінімум на годину, потім прополощіть у воді і виперіть. У фломастерах і маркери часто використовуються фарби, розчинні в спирті. Відповідно, він і допоможе від них позбавитися. Візьміть чисті ватні тампони, спирт, і цим протирайте пляма круговими рухами, намагаючись не розмазувати фарбу по тканині. Замінюйте тампони в міру забруднення. Далі промийте джинси водою і виперіть. У тому випадку, якщо річ забруднена фломастером або маркером на основі ацетону, вам знадобитися засіб для зняття лаку з нігтів або, по аналогії зі спиртними барвниками, ацетон. Технологія видалення плями така ж.

Пляма крові. В цьому випадку потрібно відразу ж прополоскати забруднення холодною водою, потім замочити річ в тазику з засобом для виведення плям або кисневим відбілювачем. Не бійтеся зіпсувати джинси - кисневий відбілювач не містить хлору, тому не шкодить кольоровим речам.

Пляма від вина. Для початку його потрібно посипати кухонною сіллю - вона вбере частину забруднювача. Далі, в залежності від кольору джинсів і «віку» плями можна застосувати кілька способів. По-перше, багато засоби для виведення плям дуже ефективно справляються з плямами такого роду. По-друге, деякі сорти вина можна видалити за допомогою звичайного окропу, але це допоможе тільки в тому випадку, якщо пляма свіже. Для цього натягніть джинси на тазик, щоб пляма була по центру, і полийте з закипілого чайника. Потім відправляйте річ в прання. Ще один спосіб, що підходить для тканини будь-якого кольору - замити пляма від червоного вина білим, потім випрати.

Пляма від трави. Такі плями дуже важко вивести, так як зелені пігменти проникають в саму серцевину ниток. В цьому випадку вам знадобитися або столовий оцет (Не концентрат, а 9% розчин) або харчова сода . Відповідно, або замочіть забруднений річ в оцті протягом години, або нанесіть хвилин на 10 кашку з соди на пляму. Потім прополощіть джинси водою і стирайте.

Пляма від фарби. Тут все залежить від типу фарби. Водоемульсіонку можна видалити за допомогою води і щітки, а для інших видів знадобиться відповідний розчинник. практично універсальним засобом є ацетон, але він може розчинити і забарвлення джинсів, якщо річ неякісна.

Фломастери - необхідна приналежність в кожному будинку, особливо якщо в ньому підростають діти. юні художники можуть розфарбувати ними не тільки альбоми і мольберти, а й одяг. Не варто через це переживати - більшість плям від фломастерів можна вивести в домашніх умовах. Перш за все, розберіться, який фарбувальний склад мають ваші фломастери.

Вам знадобиться

  • кисневий засіб для виведення плям
  • Синтетичне миючий засіб
  • Мило господарське або мило-плямовивідник
  • спирт медичний
  • нашатир
  • скипидар
  • Горілка або денатурат
  • Терка
  • Рідина для зняття лаку
  • бензин
  • Вода тепла і окріп
  • Засіб для видалення плям чорнить і фломастерів
  • лимон
  • гліцерин

Інструкція

Прочитайте інформацію на упаковці фломастерів. Вироби, зроблені на водній основі, найкраще підходять для маленьких дітей. Плями фломастерів, розчинні у воді, виводити буде набагато простіше. Просто налийте на заплямовану одяг кисневий плямовивідник і виперіть забруднений річ в пральній машинці з додаванням будь-якого синтетичного миючого засобу.

Спробуйте вивести плями фломастера на водній основі перекисом водню 3% -ний. Змочуйте в ній ватяний тампон і промокайте барвисті розводи, поки вони не розчиняться. Потім заперіть брудне місце милом-плямовивідником (типу «Антіпятін») і повністю виперіть річ.

Застосовуйте для очищення плям фломастерів на спиртовій основі активні засоби-розчинники. Спробуйте перемогти подібне подібним. Візьміть медичний спирт, горілку, нашатир або денатурат і, змочуючи ватку і постійно змінюючи тампони, тріть пляму на одязі. На чайну ложку спирту можна додати пару ложечок соди, розвести цю суміш у склянці води і отриманим розчином обробляти брудний одяг . Нашатир можна також змішати зі скипидаром в (1: 1).

Настругати дуже дрібною стружкою будь-яке господарське мило і розведіть його в будь-якому спирті або горілці. Можна використовувати рідке мило або ж заварити обмилки окропом. Потім мильно-спиртовою сумішшю зачищайте заплямоване виріб.

Видаляйте розлучення від перманентних фломастерів рідиною для зняття лаку або бензином.

Купуйте у відділі побутової техніки спеціальний засіб-плямовивідник для видалення плям від чорнила і фломастерів. Продаються вони часто у вигляді сухих спреїв або олівців. Дійте відповідно до інструкції. Практика показує, що звести такими засобами пляма від перманентного маркера можна тільки обробивши і заперіть річ 2-3 рази.

Спробуйте видавити сік одного свіжого лимона і розбавити його один до одного горілкою або спиртом. Нанесіть цю рідину на пляму від фломастера і через кілька секунд протріть його шматком м'якої дрантя. Повторюйте процедуру, поки забруднення не будуть видалені.

Використовуйте аптечний гліцерин. Замочіть в ньому частина одягу з плямою від фломастера і залиште на годину. Потім простягає виріб з милом в теплій воді, попередньо розчинивши в ній столову ложку кухонної солі.

Корисна порада

Намагайтеся очищати речі від фломастерів відразу ж після забруднення. Інакше пляма закріпиться на тканині, і його буде важче видалити.

джерела:

  • Як видалити плями з дитячого одягу

Перш ніж ви займетеся виведенням плями, прийміть деякі заходи, які не дозволять плямі поширитися, вбратися глибше і засохнути. Варто промокнути пляму вологою серветкою або ганчіркою, але ні в якому разі не можна його затирати.

Інструкція

Безпосередньо для виведення плям від маркера або кулькової ручки підійде звичайний пляма виводітель. Крім того, вам може допомогти звичайний засіб для зняття лаку з нігтів (просто накапати декілька крапель на пляму і заперіть забруднену річ).

Незамінною річчю в вашому господарстві може виявитися спеціальна губка, добре видаляє сліди в'їдаються плям (в тому числі і від перманентного маркера). Називається вона "МіраКлін", хоча назва часом може бути абсолютно різним. Але ви завжди зможете відрізнити таку губку від інших за такими ознаками: по-перше, вона на сто відсотків складається з смоли меламіну, а по-друге, стандартна її товщина 28 або 39 мм. Крім того, її перевага полягає в тому, що вона не вимагає застосування будь-яких хімічних засобів , Її потрібно лише злегка зволожити водою. Після застосування її досить прополоскати під струменем води. До речі, дана губка здатна видаляти плями не тільки від маркера, а й від вапняного нальоту, сліди від взуття, а також в'їдається в стіни і стелі бруд.

Якщо самостійно позбавитися від отриманого плями не вдається, тоді несіть річ в хімчистку. Там за допомогою спеціальних засобів і техніки видалять всі плями за дуже короткий термін. Правда, і заплатити за це доведеться відповідно.

Не забувайте і про те, з якого матеріалу виготовлена річ, зіпсована пляма м. Якщо маркер торкнувся шовкової тканини, то чистити її не можна такими засобами, як лимонна або оцтова кислота, перекис водню, ацетон. З виробів зі штучної шкіри не можна видаляти забруднення також ацетоном, спиртом, бензином, краще спробувати відіпрати річ теплим мильним розчином.

Проти плям від фруктів і соків добре діє розчин горілки і гліцерину (у рівних пропорціях) або оцет. ефективним засобом , Що рятує від засохлих плям, буде лимонний сік (краще, якщо ви розбавити його горілкою або денатуратом).

Відео по темі

Існує кілька способів, за допомогою яких можна вивести масну пляму на джинсах. Всі вони відносяться до щадним методам, тобто усуваючи пляма, не змінюють колір тканини. При бажанні, їх можна поєднувати між собою.


Вам знадобиться

  • Джинси, паперові носові хустки, мило "Антіпятін", "Фейрі", бензин, картопля сірої, чорний черствий хліб , Кравецькі крейда, щітка одежна, пральний порошок

Інструкція

Ситуація, коли улюблені джинси зіпсовані жирним пляма м, не з приємних. Правда, сильно переживати з цього приводу не варто. З неї є вихід. Масну пляму можна вивести. При виведенні слід дотримуватися ряду правил, і забруднення зникне. Способів виведення жирних плям з джинсів існує несколько.Главное правило в цій справі свідчить: "Поспішайте!". Чим старше пляма, тим його складніше вивести. Якщо пляма з'явилася тільки що, слід негайно приступити до дій. Поки жир не в'ївся в тканину, допомогти джинсам можна без наслідків. "Швидка допомога" дає прекрасні результати.
Найпростіший спосіб з "невідкладних" - промокнути пляму простим паперовим хусткою. Частина жиру вбереться і подальша завдання спроститься.

Другий спосіб має на увазі використання синтетичних миючих засобів. "Фейрі" не дарма перекладається з англійської, як "фея". В даному випадку , Це дійсно фея, причому добра. Чарівним способом, Фейрі, вилите в невеликій кількості на пляму і залишене на півгодини, усуне його без сліду.
Вспінювати миючий речовина не обов'язково, нехай воно лежить на жирному забрудненні тонким шаром. Так швидше буде видно результат. Як свіже, так і старе пляма зникне, не пошкодивши кольором деніму. Свіже, природно, швидше.

Другий спосіб більше підходить для автолюбителів. "Бензин нам допоможе!", Можна сказати, перефразовуючи слова відомого персонажа . Кілька мл цієї речовини впораються з пляма м швидко і ефективно. Причому, не залишаючи білих плямі на джинсах, що важливо. Бензин слід залишити на тканини 5-10 хвилин і змити. Більш того, відразу після цього необхідно помістити джинси в прання. Режим треба вибрати з додатковим полосканням, адже бензин горючий.

Спосіб третій - застосування мила "Антіпятін". Цей вид мила справляється з жирними забрудненнями на всіх видах тканини. Слід намилити пляма і спробувати його відіпрати. Потім ще раз намилити і витримати 20 хвилин, для кращого результату . Після чого необхідно випрати джинси звичайним способом. Результат, дійсно буде неперевершений. Мило повністю виконує свою функцію по виведенню жирних плям.

Для противників всякого роду хімії та любителів речовин рослинного походження, цілком підійде наступний спосіб. Кашка з сирої картоплі може замінити синтетичні засоби. Слід покласти її густим шаром на пляму і залишити на півгодини. Потім прибрати. Після цього дії необхідно вичистити джинси скоринкою черствого чорного хліба, щоб не залишилося сліду від картоплі.

Існує ще старий кравецькі спосіб. Необхідно вивернути джинси на виворіт і присипати їх порошком з кравецької крейди. Мел слід залишити тканини на 30-40 хв. Потім зчистити його щіткою. Цю процедуру слід повторити кілька разів. Як правило, плями не витримують такого звернення.
Всі ці методи спрямовані на те, щоб усунути пляма жиру, що не завдавши при цьому шкоди кольором деніму.

Зверніть увагу

Якщо "Фейрі" нанести густим шаром можна отримати біла пляма на джинсах.
З цієї ж причини, не варто використовувати для виведення розчинник.

Корисна порада

джерела:

  • Якщо тканина, на якій посаджено пляма, джинсова, злегка потріть пляму щіткою з жорсткою щетиною.
  • ніж вивести пляму від масла на джинсах

Джинси міцно займають чільне місце в гардеробі сучасної людини . Їх носять всі, від малого до великого, в будь-яку погоду, вдома, на роботі, в повсякденному житті і на свята. Пляма на улюблених і таких зручних джинсах може засмутити будь-якого, особливо якщо їм немає заміни. Невже викидати або витрачатися на хімчистку? Не варто, адже є кілька способів видалити пляма на джинсах в домашніх умовах.

Вам знадобиться

  • джинси з плямою, Vanish, Антіпятнін.

Інструкція

Якщо це пляма на старих робочих джинсах, ретельного виведення може і не буде потрібно. А якщо ви посадили пляма на ще новенькі джинси, не панікуйте. Все можна виправити, і для цього вам не потрібно прикладати багато зусиль.

Візьміть картопляну муку і приготуйте з неї густу кашку, яку потім накладіть на пляму. Залиште джинси в такому стані на 2-3 години. Якщо сліди від плям залишилися, спробуйте протерти ці місця ганчірочкою, змоченою бензином. Коли пляма повністю зійде, необхідно протерти це місце шматочком черствого хліба.

Старі плями на джинсах видаляються за допомогою очищеного скипидаром бензину. На місце під плямою кладеться промокальний папір, яку треба спочатку намочити бензином. Щоб уникнути появи розлучень, необхідно змастити область тканини навколо плями очищеним бензином або простою водою. Пляма протирається від краю до середини чистою білою ганчірочкою. Після того як пляма вичищено, промийте це місце водою і просушіть.

Для того щоб видалити пляму на джинсах, можна використовувати відомі сучасні засоби Vanish і Fairy. Але будьте обережні, застосовуючи Fairy. Після видалення забруднення на джинсах може залишитися біла пляма. Щоб не було сумнівів, спробуйте спочатку обробити невелику ділянку з внутрішньої сторони на подгибку або іншій частині джинсів, яка не видно зовні.

Також непоганим засобом, що видаляє плями на джинсах, є спрей Антіпятнін.

У кравців здавна був оригінальний метод очищення від плям. Треба взяти кравецькі крейда і розтерти його до порошкоподібного стану, далі засипати з вивороту область, де розташовано пляма. Через пару годин потрібно почистити пляму щіткою. Процедура може повторюватися до повного зникнення забруднення.

Фірма AmWay, лідер мережевого маркетингу, також пропонує непогано зарекомендувало себе засіб для виведення плям. У складі кошти є кисневий відбілювач. Він не містить хлор. відбілювач розбавляється гарячою водою і утворює пінний розчин. Його перед пранням треба нанести на пляму буквально на кілька хвилин.

Маркери використовуються в будь-яких цілях, де необхідно нанести міцну стійку напис. Можуть бути виготовленими на крейдяний, спиртової, лакофарбової, масляної або водній основі. Якщо від маркера залишилися плями на руках або одязі, то видалити їх можна засобами, на основі яких виготовлений маркер.


Вам знадобиться

  • - миючий засіб для посуду;
  • - щітка;
  • - губка;
  • - бензин;
  • - ацетон;
  • - гас;
  • - розчинник;
  • - уайт-спірит;
  • - засіб для виведення плям;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - алкогольної рідини;
  • - пральний порошок.

Інструкція

Найбільш легко видаляються плями від маркерів на водній і крейдяний основі. Для їх видалення використовуйте будь рідкий засіб для миття посуду. Нанесіть на пляму, залишите до повного висихання, виперіть в пральній машині звичайним способом. Прибрати плями з шкіри можна за допомогою мила та щітки. Для цього просто намильте руки або особа, в залежності від того, де залишилося забруднення, потріть щіткою або губкою, змийте водою. Можете скористатися тоніком для обличчя, нанесіть засіб на ватний диск, протріть забруднення.

Для видалення плям від маркера на спиртовій основі протріть забруднення алкогольної рідинами за допомогою ватного диска. Ви можете використовувати одеколон, спирт, горілку, самогон, тонік на спиртовій основі, лосьйон. Якщо забруднення були на тканини, то відразу виперіть виріб. Шкіру досить просто змастити кремом.

Маркер на лакофарбової основі можете видалити за допомогою будь-яких засобів, здатних розчиняти фарбу - це може бути бензин, ацетон, уайт-спірит, розчинник, рідина для зняття лаку. Для використання змочіть забруднення одним із зазначених коштів. Виперіть звичайним способом. Шкіру промийте великою кількістю води з гелем для вмивання. Якщо з першого разу пляма видалити не вдалося, повторіть процедуру.

Щоб видалити маркер на жировій основі, скористайтеся будь-яким засобом для виведення плям. Прочитайте інструкцію, нанесіть, виперіть виріб. Для видалення з шкіри протріть пляму спиртом, помийте губкою з милом або засобом для посуду.

Масну пляму на улюблених джинсах зіпсувало настрій? Не потрібно турбуватися, цю проблему вирішити не так складно. Сьогодні я розповім вам про декілька ефективні способи щодо усунення жиру з джинсової матерії.

Перша допомога

Чим швидше ви спробуєте видалити жирну пляму з джинсів, тим краще. Але що робити, якщо під рукою не виявилося жодного засобу для чищення? На допомогу прийде звичайний папір.


На допомогу прийде звичайний папір

За рахунок того, що папір має властивість відмінно вбирати жир, вона може стати відмінним помічником. Остаточно вивести пляму вона не допоможе, але запобігти поширенню забруднення в волокна матеріалу їй під силу.

Гарненько промокніть масну пляму звичайними серветками або паперовим хусткою, але все ж таки постарайтеся якнайшвидше опрацювати його одним з засобів для чищення.

Видаляємо жир з джинсів

А тепер давайте розглянемо доступні методи, як відіпрати масну пляму на джинсах. Умовно їх можна поділити на дві групи: спеціальні покупні речовини і приготовані своїми руками. Розповім про них докладніше.


Розповім про них докладніше

3 покупних препарату

У більшості випадків жовті плями на джинсах легко відпираються за допомогою синтетичних миючих засобів. Кожне з них цілком доступно і не вимагає особливих фінансових затрат.

ІлюстраціяІнструкція до ДіїІлюстраціяІнструкція до ДіїСпособ 1Способ 1. Рідина для миття посуду

Для відалення забруднення налійте на него невелика Кількість Рідини и заліште вбиратися на півгодіні.

После відведеного часу від плям НЕ залиша и сліду. Цей способ хороший як для свіжіх, так и для застаріліх забруднення.


Способ 2. Плямовівіднік

Вівесті Масна пляма зможу всім відомій Vanish або Інший засіб для Виведення плям, ціна которого вас влаштує.

Нанесіть засіб на пошкоджену ділянку и заліште его НЕ менше чем на 20 хвилин. Ну а потім спокійно можете відправляті джинси в пральну машинку.


Способ 3. Антіпятін

Вивести масну пляму з джинсової або будь-який інший тканини допоможе спеціальне мило «Антіпятін». Діяті необходимо за Наступний схемою:

  • наміліті забруднення;
  • запраті его;
  • знову наміліті;
  • почекаті 20 хвилин;
  • віпраті в пральній машині.

6 народних рецептів

Якщо ви з якихось причин не хочете користуватися миючим засобом , То пропоную замінити його народними рецептами. Вони не менш ефективні, а фінансові витрати на них куди менше.

ІлюстраціяІнструкція до Дій
ІлюстраціяІнструкція до ДійСпособ 1Способ 1. Господарське мило

Натріть пляма шматочком господарського мила и заліште джинси примерно на 12 годин.

Для Посилення ефектів, оберніть оброблений милому материал в целофановий пакет. Потім досить просто випрати виріб в пральній машінці .

До зручному одязі звикаєш. І якщо раптом на улюблених джинсах з'явилося казна-звідки взялося масляна пляма, це дуже засмучує. Але не викидати ж хорошу річ через таку дрібницю! Потрібно подумати, як вивести масну пляму з джинсів, повернувши їм презентабельний вигляд.

Читайте в цій статті:

екстрені заходи

сіль

всім відомий спосіб боротьби з жирними плямами на одязі: посипати «місце катастрофи» кухонною сіллю, залишити на кілька хвилин, почистити. Сіль дійсно здатна вбирати жир, але повністю позбутися плями на джинсах не допоможе.


Справа в тому, що більша частина солі розсипається, не встигнувши виконати свою місію. Частина жиру, на жаль, залишиться на тканині.

папір

більш ефективний метод видалення жирного речовини в момент попадання його на джинси - прикласти до плями промокальний папір, серветку або тонку бавовняну тканину (носовичок).

Папір моментально абсорбує жир, після чого на джинсах залишається ледь помітне цятка.

Зайнятися більш грунтовної чищенням одягу в подальшому все-одно доведеться, але завдяки оперативно вжитим заходам завдання набагато спроститися.


Мел і тальк

Добре справляються із завданням виведення свіжих жирних плям крейда і тальк. Подрібнений в порошок крейда або тальк насипають жменькою на пошкоджену ділянку тканини, прикривають зверху промокальним папером і прогрівають праскою. Велику частину жиру таким способом можна видалити відразу ж. Залишки виводять засобом для виведення плям, нашатирем, бензином.


Побутова хімія від жирних плям на джинсі

Швидко відіпрати масну пляму на джинсах здатні синтетичні склади для миття посуду, прання, видалення важко виводяться забруднень. Як приклад розглянемо способи використання популярних в побуті засобів Fairy, Vanish, мила «Антіпятін».

Як і при митті жирного посуду, Fairy моментально розправляється з плямами в'їлося жиру на джинсовому одязі. Засіб наливають на постраждалу ділянку тканини і вичікують 30 хвилин. Гель потрібно розподілити тонким шаром по всій поверхні плями, але не вспінювати.

Fairy працює набагато ефективніше і допомагає вивести з щільного деніму не тільки недавно посаджені, але і застарілі жирні плями.

Дуже просто користуватися для позбавлення від масляних плям на джинсовому одязі препаратом Vanish. Рідкий засіб для виведення плям наливають на пошкоджену ділянку, порошок - насипають на пляму. Терти не потрібно. Через 15-20 хвилин можна приступати до звичайної пранні - машинного чи ручного. Після обробки Vanish жирні плями зникають безслідно.

Мило «Антіпятін» спеціально призначене для видалення складних забруднень з будь-яких тканин. Щоб вивести масну пляму на джинсах, потрібно намилити його «Антіпятін», потерти, прополоскати в теплій воді. Ще раз намилити і залишити хвилин на 20 в спокої. Далі, випрати річ в звичайному режимі.


натуральні засоби

Якщо під рукою не виявилося нічого з коштів побутової хімії , Жир з джинсів допоможуть видалити народні способи . Наприклад, сиру картоплю або картопляний крохмаль.

Варіант 1

Картопля чистять і труть на самій дрібній тертці. Отриману кашку товстим шаром викладають прямо на пляму жиру. У такому вигляді джинси повинні залишатися хвилин 30. Картопляну кашку прибирають, тканину ретельно вичищають засохлої кіркою житнього хліба.


Варіант 2

Крохмаль розбавляють водою до стану густої сметани. Складом покривають масну пляму, залишають на 3-5 годин. Після зчищають щіточкою підсохнула крохмальну масу, протирають джинси ватним диском, змоченим в очищеному скипидарі, гасі або бензині. Потім проходяться по плямі жиру хлібної кіркою і відправляють річ в прання.

Як бачимо, завдання здається нездійсненним тільки на перший погляд. Головне діяти швидко, тому що свіжі жирні плями з джинсів прибрати набагато простіше. Чим глибше жир вбереться в тканину, тим складніше врятувати улюблену річ.

При виявленні неприємного забруднення на джинсовому одязі природним чином виникає питання про те, як вивести масну пляму з джинс швидко і без наслідків. Основною умовою при видаленні жирних плям на джинсах є збереження кольору тканини одягу. У зв'язку з цим рекомендується застосовувати найбільш щадні способи виведення плям з джинс. Плямочка з джинс можна вивести як народними методами , Так і перевіреними хімічними, за допомогою сучасних миючих засобів.

1

Для того щоб відіпрати масну забруднення, що з'явилося на джинсах випадково, доведеться застосувати трохи логіки, наполегливого бажання вивести бруд з одягу і терпіння, так як ця процедура займе у вас чимало часу.

видалення плями

видалення плями

з народних рецептів з видалення жирних плям на джинсах найбільш часто використовують такі:

  1. Кухонна сіль, яку рясно наносять на забруднену ділянку одягу і дають їй вбратися протягом 5-6 годин. Потім сіль за допомогою жорсткої щітки ретельно зчищають з джинсів, видаляючи таким чином свіже масну пляму. Завершити процес чищення рекомендується пранням в машинці з використання звичайного порошку.
  2. Зубний порошок. Він також наноситься на проблемну ділянку (жирне плямочка) джинсів і залишається на 2-3 години для вбирання в тканину. Після закінчення цього часу забруднення потрібно почистити щіткою і випрати білизну в пральній машинці, або здійснити цей процес вручну.
  3. Ацетон і бензин, або суміш зі спирту і скипидару. Ці засоби хороші в разі повної впевненості в тому, що одяг виготовлений не з синтетики, т. К. Вона не терпить контакту з бензином та іншими розчинниками. Для видалення старого жирного плями на джинсах бензин і ацетон змішують в рівних частинах і за допомогою ватного тампона, змоченого в розчині, кілька разів обробляють проблемну ділянку, до повного вбирання рідини в тканину. Закріпити результат рекомендується традиційної пранням в машинці або вручну.

Невже викидати або витрачатися на хімчистку?
Масну пляму на улюблених джинсах зіпсувало настрій?
Але що робити, якщо під рукою не виявилося жодного засобу для чищення?