- Як вибрати?
- Що повинно бути в комплекті
- На столі або на стіні: вибираємо спосіб зберігання
- Як правильно дарувати
Набір ножів необхідний на кожній кухні! Без нього зі своїми обов'язками не впорається ні професійний кухар, ні починаюча домогосподарка. Комплекти можуть включати в себе від трьох інструментів до декількох десятків предметів. Кожен ніж розроблений для певних видів робіт, а його продумана конструкція полегшує і прискорює процес нарізки продуктів. Однаковий дизайн всіх предметів допомагає уникнути хаосу, прикрасити кухню і піднімає настрою під час виконання утомливих домашніх обов'язків.
Набір ножів можна подарувати на день народження , Весілля, новосілля, 8 Березня. Вибираючи подарунок, зверніть увагу на шикарні подарункові комплекти в стильних валізках і солідних футлярах. Можливо, Вас зацікавлять товари зі знижкою, пропоновані сьогодні нашими партнерами. Спеціальні ціни діють виключно для членів клубу WESTWING, тому обов'язково вступите в клуб, щоб отримати доступ до закритих розпродажів.
Як вибрати?
Набір ножів може прослужити багато років, якщо купити якісний набір ножів, виготовлений з довговічних і міцних матеріалів. Обов'язково візьміть на озброєння наші поради, вони допоможуть Вам не помилитися з вибором.
- В першу чергу зверніть увагу на матеріал леза. Найбільш практичною і довговічною є нержавіюча сталь. Вона стійка до корозії, не боїться твердих продуктів і швидко відновлює властивості після заточки. Керамічні леза зручні в роботі, але вони досить крихкі і вимагають обережного поводження.
- Форма ручки - не менш важливий критерій. Якщо є можливість, інструмент потрібно потримати в руці, а купуючи новий набір ножів в інтернет-магазині, рекомендується орієнтуватися на форму рукоятки свого улюбленого ріжучого приладу.
- Рукоятка може бути литий або прикріпленої. Литі вироби повністю виконані з металу, що робить їх більш міцними і гігієнічними. Дерев'яні ручки з часом покриваються дрібними тріщинами, втрачають привабливість, важко відмиваються від жиру. Пластик практичний, але погано утримує лезо в рукоятці.
- Якщо у Вас є посудомийна машина, пошукайте на упаковці інформацію про можливості миття виробів в цьому пристрої.
- Склад комплекту - далеко не останній параметр, тому про нього ми поговоримо окремо.
Що повинно бути в комплекті
Мінімальний набір ножів може складатися всього лише з двох або трьох предметів, а в професійному комплекті знаходиться не менше двадцяти різних приладів. Щоб не платити за те, що буде марно займати місце на кухні, заздалегідь вивчіть призначення інструментів і подумайте про те, які з них Вам дійсно необхідні.
- Універсальні ножі - найголовніший помічник в господарстві. З його допомогою можна виконати будь-яку роботу: нарізати овочі, зелень, ковбасу, сир, варене м'ясо. Відрізняє цей прилад нешироке лезо і трохи підняте вістря.
- Кухарські ножі є потужний інструмент довжиною від 20 до 40 см з широким лезом і сцентрованим вістрям. Цей прилад ідеально підходить для розробки птаха, великих шматків м'яса, рубки капусти.
- Ножі для хліба нескладно дізнатися по хвилястою кромці на лезі, нагадує робочу частину пилки. Завдяки зубчикам, нарізка хлібобулочних виробів не утворює багато крихт.
- Обробний ніж має вузьке і довге лезо, що допомагає запобігти прилипання і деформацію продуктів. Вузька форма ідеальна для нарізки тонких скибочок твердого сиру, шинки, малосольной риби.
- Ножі для овочів відрізняються коротким лезом, що полегшує чистку та нарізку овочів і фруктів.
- Міні-сокиру - досить важкий інструмент, орудувати яким вміє далеко не кожна жінка. Власниці кухонного сокири використовують його для рубки замороженого м'яса і птиці.
В розширені набори ножів для кухарів можуть входити ножі для сиру, піци, обрізки м'яса з кістки, ножиці для птиці і зелені, а також рідкісні професійні та національні пристосування для оброблення і нарізки. Деякі види ріжучих інструментів здаються химерними, але в руках професіоналів все вони знаходять застосування.
На столі або на стіні: вибираємо спосіб зберігання
Відомо, що ножі не допускається зберігати з виделками і не рекомендується тримати поруч з іншими металевими столовими приборами. Щоб леза НЕ тупилися, ножі повинен мати своє персональне місце. Домогтися цього не так вже й складно - досить використовувати спеціальні підставки або настінні власники.
Настільні підставки можуть бути дерев'яними, пластиковими, металевими, скляними або кам'яними. Багато виробників комплектують набори ножів придатними для них пристосуваннями для зберігання. Такий варіант найкращий, так як в спеціальній підставці передбачені місця з урахуванням форми і розміру кожного предмета.
Зберігати набори в настільних підставках дуже зручно - вони завжди під рукою, а стильна деталь додатково прикрашає інтер'єр. До недоліків цього варіанту можна віднести необхідність додаткового місця на столі. Якщо кухня маленька, то знайти кілька вільних сантиметрів буває непросто.
Зверніть увагу на матеріал підставки. Дерев'яні вироби виглядають солідно, але щільна деревина приховує лезо, тому визначати тип приладу доведеться виключно за ручці і його місцем знаходження. Стильно виглядають прозорі власники з міцного пластику - з такими не потрібно буде замислюватися про те, де знаходяться потрібні ножі.
Для тісної кухні ідеально підійдуть власники з настінним кріпленням. Підвісні пристосування для зберігання ножів бувають двох видів: магнітні і з гачками. Магнітні підходять для будь-яких типів і розмірів ножів, а на гачках можна розмістити тільки прилади, що мають на ручці петельку.
Як правильно дарувати
Набір хороших кухонних ножів - відмінний подарунок для кожної господині, але існує прикмета, згідно з якою дарувати гострі предмети заборонено. Якщо Ви вірите в прикмети чи потенційна одержувачка подарунка є забобонною особливої, використовуйте перевірений і дієвий метод.
Перед тим як подарувати ножі, попросіть у подруги дрібну монету. Отримавши дрібниця, сміливо вручите їй красиво упакований набір для кухні, супроводжуючи процес душевними побажаннями. Секрет в тому, що отримавши натомість подарунка гроші, Ви перетворили процедуру дарування в продаж. Злі сили обмануті, а все лякають наслідки нейтралізовані!
Як вибрати?Як вибрати?