Л азерное видалення татуажу - це процедура, яка може стати актуальною після неякісної роботи деяких тату-майстрів. Практично кожна друга жінка після відвідування салону тату виявляє, що результати виявилися протилежними задуманому. Наприклад, замість натурального і рівного перманентного макіяжу на обличчі можуть з'явитися криві лінії похмурих і неприродних кольорів. У цьому випадку клієнти "криворуких" тату-майстрів стають клієнтами косметологічних клінік, в яких і виправляються плачевні результати неякісного татуажу.
Виправити перманентний макіяж некрасивою форми або невідповідного кольору іноді можна , Якщо просто нанести кілька нових шарів фарби.Але в більшості випадків це просто неможливо.Просте перекриття дозволяє виправити старі недоліки тільки в тому випадку, якщо використовувався неяскравий пігмент.У тих випадках, коли відтінок пігменту або виражена негарна форма не дозволяють домогтися бажаного результату, допомогти може лазерне видалення татуажу.
У косметології використовуються різні види лазерів. Видалити пігмент, нанесений при виконанні перманентного макіяжу, можна за допомогою неодимового лазера. З його допомогою виконується селективна фотоактивації гранул фарбувального пігменту. Подібна дія дозволяє вивести татуювання і татуаж повністю або відкоригувати їх, роблячи менш насиченим відтінок і послаблюючи контраст.
Багато жінок бояться того, що у процедури видалення татуажу лазером можливі наслідки, які тільки погіршать зовнішній вигляд. Отримати замість неякісного перманентного макіяжу шрами і рубці на обличчі не хоче ніхто. Однак використання неодимового лазера досвідченим майстром не приведе до подібних наслідків. При грамотному застосуванні технології цей метод дає найкращий результат в порівнянні з іншими способами виправлення неякісного перманентного макіяжу.
Лазер випускає високоенергетичний, сфокусований в малій області простору промінь світла, який проникає під верхній шар шкіри і руйнує небажаний пігмент, інтенсивно нагріваючи його. Під впливом дуже високої температури капсули пігменту вибухають і розбиваються на кілька дрібних фрагментів. Ці крихітні фрагменти виводяться з організму лімфатичною системою. Завдяки цьому колір пігменту поступово втрачає свою інтенсивність і з часом зникає повністю. Кількість сеансів обробки лазером залежить від інтенсивності пігменту, глибини його залягання, кольору і кількості шарів.
Лазерне видалення перманентного макіяжу і татуювань - це досить болюча процедура. Для її полегшення на поверхню шкіри наноситься знеболюючий засіб у вигляді гелю. Відразу після пострілу лазера шкіра біліє, після чого з'являється набряк. Ступінь розвитку набряклості залежить від місця видалення татуажу, а також природного чутливості шкіри. У деяких пацієнтів можуть з'явитися синці.
Після процедури необхідний догляд за шкірою. Рекомендується використовувати загоюють мазі і краплі в очі від набряку, якщо процедура проводилася в цій області. Полегшує болі і знімає набряк лід, прикладений до шкіри після процедури.
У деяких пацієнтів місце, оброблене лазером, покривається корочками, у інших - ні.
Освітлення ділянки стає помітно після відшарування корок. Повторну процедуру фахівець може призначити через півтора місяці або навіть пізніше. Рішення про її необхідності та доцільності приймає фахівець. Після видалення татуажу брів волоски стають сивими. Ефект знебарвлення створюється під впливом лазера. При отрастании нових волосків пігментація відновлюється.