Норма Джин, безумовно, була красива і від природи. Але їй знадобилося кілька років, щоб створити той культовий образ, яким захоплюються досі. В еволюції образу було 3 ключових моменти: перший - коли вона перетворилася в блондинку. Другий - коли директор студії відправив майбутню зірку до пластичного хірурга для зміни прикусу і розмірів носа. І, нарешті, третій - знайомство з візажистом, якому вона була вірна все життя: саме Алан Снайдер виконав її останнє прохання - зробити макіяж на її похороні. Образ, який він їй підібрав, супроводжував кінодіву до кінця 50-х.
Зірка Голлівуду Мерілін Монро усвідомлювала, що жінок з ідеальною зовнішністю в світі не існує. І для того, щоб стати успішною, необхідно змінити себе. Розлучившись з розкішною темною шевелюрою, вона зробила коротку стрижку і, перетворившись в блондинку, вибрала варіант макіяжу, який і допоміг їй стати американським секс-символом.
І сьогодні багато жінок приміряють на себе її образ. Таємниця стилю сексі, придуманого актрисою і візажистом, криється в чуттєвому і непомітному макіяжі, до якого зірка ставилася дуже уважно. Щоб домогтися подібного ефекту, необхідно мати деяку підготовку, пройти курси візажу від Лідера . Але загальні принципи макіяжу Мерилін Монро досить прості.
ідеальна шкіра
Перед нанесенням основи актриса добре зволожувати шкіру. Його основа - тональний крем персикового відтінку. (Якщо на обличчі є дефекти, для максимальної схожості з образом треба використовувати засоби, що маскують). Шкіра актриси як би світилася зсередини. Такий ефект при студійному освітленні створював і легкий пушок на щоках (актриса багато років користувалася гормональним кремом).
Тональний крем рівномірно наносять на шкіру обличчя і шиї, зони декольте. Виразність нижній частині скул, крила носа і віскі можна підкреслити бронзатором або рум'янами коралово-червоного відтінку темніше основи. Мерехтливої пудрою виділяють Т-зону, верхню частину скул, підборіддя. Ніс від природи у актриси був досить великий, щоб візуально подовжити його, вона припудривала крила носа, боки, буквально ліпила його до тих пір, поки його форма не наближалася до ідеальної, як на фото.
макіяж очей
Своєрідний контур очей, з мішками на нижніх повіках, допоміг актрисі вибрати варіант макіяжу, який підходить не всім. Але принципи нанесення тіней взяти на озброєння можна. Мерилін користувалася тінями трьох відтінків - рожевого, пісочного і коричневого, вибілюючись внутрішні куточки очей. (Бежеві тіні можна замінювати світло-сірими, в тон своїх очей). Такий прийом надавав її погляду особливу чуттєвість. Темні тіні тонкою смужкою актриса наносила на середину століття, а зовнішні куточки відтінялися напівпрозорими блідо-рожевими тонами, залишаючи ефект очей, злегка припухлих від сну. Підведенням для очей кінозірці служив коричневий олівець, яким вона промальовувала ледве помітні «стрілки» по зовнішньому краю очі. (За своїм типом обличчя можна використовувати сірий олівець або чорний, другу стрілку зверху можна зробити у вигляді тонкої золотистої лінії). Мерилін обожнювала стрілки, але за межі очі вони у неї ніколи не виходили. Нижню повіку вона завжди виділяла білим перламутровим олівцем, надаючи своєму погляду чарівне сяйво. На завершення макіяжу виключно на верхні вії густо наносилася чорна туш. Мерилін використовувала і накладні вії.
На особливу увагу заслуговують брови Мерилін Монро з незвичайною формою будиночка. Нижню частину під бровами актриса висвітлювала перламутровим білим олівцем, а самі брови вона густо підфарбовувала і подовжувала коричневим або чорним олівцем.
макіяж губ
Мерилін Монро завжди скаржилася на свої губи, вважаючи їх плоскими і непривабливими. Але, завдяки косметиці, про цей недолік мало хто знав. Щоб додати об'єм, актриса застосовувала подвійну обведення контуру губ перламутровим і червоним олівцями, плюс кілька тонів помади: базовий колір був насиченим яскраво-червоним, світлим відтінком на середині верхньої і нижньої губи наносилися відблиски. Після розтушовування вони створювали секс-символу 20-го століття ефект повних і чуттєвих губ. (Дівчатам з зеленими і світло-карими очима можна взяти помаранчевий відтінок помади, карооким і блакитнооким - різні тони червоного).
Доповнювала макіяж розсипчаста пудра, нанесена на обличчя і зону декольте для матовою, бархатистою і гладкою текстури шкіри. Останнім штрихом і візитною карткою її макіяжу була кокетлива мушка на лівій щоці. Її можна зробити коричневим олівцем, який використовувався для підведення стрілок.
PS Волосся треба укласти обов'язково: дрібні локони, зроблені за допомогою прасування треба закріпити лаком, на коренях волосся створити об'єм за допомогою мусу і начісування і акуратно розчесати всю зачіску.
Багатьох жінок надихає фраза Монро про те, що у жінок є тільки два зброї - туш для вій і ... сльози. І хоча сама актриса задовольнялася далеко не таким скромним арсеналом, щоб визначити для себе межу між вульгарністю і гламуром, треба не одну годину експериментувати з косметикою біля дзеркала, переглядаючи відео макіяжу від Мерилін Монро. А оволодіти всіма тонкощами майстерності можна на курсах візажистів від Лідера.