- Що таке мікроблейдінг?
- техніки мікроблейдінга
- Скільки тримається мікроблейдінг брів
- Переваги мікроблейдінга і його недоліки
- Як доглядати за бровами
Ще в 70-х роках минулого століття, коли почалася мода на макіяжі з детальним доглядом за обличчям, жінки почали уважно ставитися до брів, надаючи їм форму і колір. Тенденція на красиві і доглянуті брови залишилася, а на заміну олівців і щипчикам прийшов татуаж. У 90-х роках татуаж брів мав дику популярність, але з часом вона зійшла на «ні», виходячи з його недоліків. Але час не стоїть на місці, і вже сьогодні б'юті-студії пропонують послугу "мікроблейдінг брів". Послуга не нова, але багато про неї ще не чули. У цій статті ми детально розберемо що ж собою являє мікроблейдінг, які у послуги є плюси і мінуси.
Що таке мікроблейдінг?
З англійської мови слово "мікроблейдінг" перекладається, як "невеликі надрізи" (blade в перекладі з англійської - лезо). Майстер за допомогою невеликої ручки з лезом на кінці вручну робить надрізи і наповнює їх пігментом. Надрізи виконуються у вигляді штрихів, які у напрямку імітують природне зростання волосків. Заповнюючи надрізи пігментом, створюється враження натурального волосся з природною густотою і формою бровок. Друга назва у мікроблейдінга - волосковая техніка.
техніки мікроблейдінга
Сьогодні існує дві основні техніки виконання мікроблейдінга: європейська та східна.
Європейська техніка передбачає промальовування волосинок в певному напрямку з однієї довжиною, товщиною і насиченістю. Як правило, ця методика застосовується у випадках, де брову необхідно частково заповнити за допомогою татуажу. Наприклад, якщо в області брови з яких-небудь причин частково випали волоски або є бажання візуально збільшити обсяг брів. В інших випадках техніка рідко використовується, тому що не дозволяє домогтися природного вигляду брів.
Східна методика передбачає промальовування волосків в різному напрямку. При цьому волоски мають різну довжину, товщину, колір. Такий спосіб внесення пігменту дозволяє домогтися ефекту природного росту волосся, виходячи з чого брови виглядають більш натуральними.
Мікроблейдінг заслужив велику любов у представниць прекрасної статі. Пов'язано це з тим, що процедура допомагає на тривалий час забути про необхідність підфарбовувати брови олівцем або гелем, не використовувати фарбу для брів. При цьому образ завжди залишається доглянутим, а бровки акуратними.
Скільки тримається мікроблейдінг брів
Основною відмінністю мікроблейдінга від татуажу є не тільки спосіб, але і глибина введення пігменту. Якщо при виконанні класичного татуажу фарба вводиться досить глибоко в шари епідермісу, то під час мікроблейдінга глибина не перевищує 0,5 мм. У зв'язку з цим ефект від процедури триває не більше 2 років.
Спочатку пігмент має дуже насичений колір. Після повного загоєння шкіри пігмент поступово світлішає. Пов'язано це з тим, що для проведення процедури використовуються натуральні мінеральні пігменти, які засвоюються організмом і розсмоктуються, не приносячи людині шкоди. Через 1,5-2 роки пігмент повністю розсмоктується, а колір йде. Це призводить до необхідності повторити процедуру.
Але в тривалості ефекту є очевидні переваги. На відміну від татуажу, ефект якого триває від 5 і більше років і може набридати, мікроблейдінг дозволяє дівчатам експериментувати, вибирати інші відтінки і техніки або пробувати інші види перманентного макіяжу. До того ж, щоб вивести ефект макіяжу, не потрібно використовувати лазери. Достатньо лише почекати і ефект зникне природним способом.
Переваги мікроблейдінга і його недоліки
До основних переваг процедури можна віднести:
- Мінімальні больові відчуття. Мікронадрези не викликають сильних больових відчуттів. А якщо додати до цього знеболення спеціальними препаратами, то дискомфорт зовсім зводиться до нуля;
- Швидке відновлення. Набряклість в області брів сходить за 1-2 дня. Брови заживають за 5-7 днів при правильному догляді;
- Процедура не має обмежень за віком;
- Мінімальна виділення сукровиця і утворення кірочок за рахунок поверхневих надрізів;
- Досить природний і природний вигляд брів.
До недоліків послуги можна віднести її дорожнечу в поєднанні з недовговічністю. В середньому, в Києві вартість мікроблейдінга починається от 2000 грн. До цієї ціни варто додати суму за корекцію, яку необхідно робити через місяць після первинного відвідування майстра. Ціна корекції, як правило, становить 50% від ціни послуги. До слова, завдяки широкому вибору пропозицій, сьогодні можна знайти більш приємні ціни мікроблейдінга. Прикладом тому служить б'юті-салон Лбар , Який завжди пропонує знижки і бонуси своїм клієнтам.
Як доглядати за бровами
після мікроблейдінга
Догляд за бровами після мікроблейдінга не представляє складності і не відрізняється від процедур і правил, що виставляються до інших видів перманентного макіяжу . В першу чергу, це:
- Чи не змочувати брови водою, не використовувати в їх області ватний диск з міцелярної водою або інший косметикою. У перші дні необхідно обходити зону брів, щоб уникнути зараження;
- Перші 2 дні після процедури слід обробляти бровки хлоргексидином для знезараження і якнайшвидшого загоєння;
- Категорично заборонено здирати скоринки. Вони повинні зійти природним способом;
- Якщо є свербіж в області брів, то їх слід обробити пантенолом;
- Мочити брови можна після загоєння шкіри. Приблизно через 7 днів після проведення процедури;
- До моменту повного загоєння (21 день) не рекомендується відвідувати сауну, лазню;
- Після корекції і повторного загоєння шкіри протягом півроку необхідно на брови наносити сонцезахисний крем.
Перед відвідуванням майстра рекомендовано проконсультуватися з ним стосовно протипоказань до виконання мікроблейдінга. В першу чергу, це вагітність і грудне вигодовування, вірусні і простудні захворювання. Також не рекомендується виконувати перманентний макіяж людям з цукровим діабетом, поганий згортанням крові. Повний перелік захворювань вам підкаже майстер. Також при необхідності рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися з лікарем.
Що таке мікроблейдінг?Що таке мікроблейдінг?