Оформляти і коригувати брови можна в салоні, можна самостійно в домашніх умовах. Виділяють дві найосновніших процедури - спочатку це надання форми, а після - фарбування.
У фарбуванні найчастіше застосовують перманентну фарбу для брів - за принципом дії вона схожа на фарбу для волосся. У домашніх умовах для повсякденного макіяжу найчастіше використовують тіні для повік коричневого або золотистого відтінку, які при м'якої розтушовуванні виглядають природно, або олівець для очей. Легкі штрихи олівцем по лінії росту волосся надають обсяг рідкісним брів. Для любительок довгострокового ефекту існує татуаж брів або варіанти перманентного макіяжу.
Але найбільш просунуті майстри пропонують сьогодні абсолютно унікальний метод - мікроблейдінг. Мікроблейдінг брів це метод ручного татуажу, мікропігментірованіе, при якому на шкіру наносяться настільки тонкі і витончені штрихи, що відрізнити їх після повного загоєння від натуральних волосків практично неможливо. У порівнянні зі звичайною процедурою татуажу, пігмент заноситься не так глибоко, що дозволяє уникнути розмитих штрихів, а також з часом повністю «вимити» фарбу.
Слово мікроблейдінг утворено від двох англійських: micro - маленький, дрібний і blade - лезо. Інструмент, за допомогою якого проводять процедуру мікроблейдінга, це безліч найтонших голочок, міцно спаяних в одну лінію. Ручна робота майстра дуже тонка і копітка, практично ідеально імітує натуральні волоски. Процедура тільки набирає популярність в Росії, але в Європі це справжній прорив у сфері перманентного макіяжу.
Мікроблейдінг передбачає як волоскових техніку - промальовування легкими штрихами, так і тіньову техніку - ніжна растушевка для додання кольору і об'єму, а також поєднання двох цих способів.
- Мікроблейдінг справжній порятунок для дівчат, у яких рідкісні або бліді брови; для тих, у кого форма втрачена або спотворена з різних причин, або відсутні деякі ділянки брови;
- На відміну від класичного татуажу, брови не виглядають намальованими фломастером, вони виглядають натурально, як ніби без використання перманентного макіяжу;
- У порівнянні зі стандартною процедурою татуажу, процедура мікроблейдінга проходить швидше і менш болісно (перед початком поверхню шкіри обробляють препаратом групи лідокаїну, для легкої тимчасової анестезії), тому підходить людям з підвищеною чутливістю;
- Мікроблейдінг виконується найтоншими голками, які мінімально травмують шкіру, а значить, набряку практично немає, і відразу після процедури ви можете вести звичайний спосіб життя;
- Навіть при багаторазовому проведенні процедури, на шкірі не утворюються рубці;
- Колір пігменту ретельно підбирається в залежності від кольору шкіри, волосся на голові і відтінку натуральних брів. Але, так само як і татуаж брів, мікроблейдінг не передбачає використання чисто чорного пігменту, тобто чорні брови він не гарантує;
- Ефект від мікроблейдінга зберігається близько року - в залежності від способу життя і особливостей шкіри, можлива корекція. Пігмент не вицвітає, не змінюється на синій, помаранчевий або ліловий, а рівномірно вимивається природним чином. Пігмент може вимитися до кінця!
Мікроблейдінг - один з видів макіяжу, який дозволить не витрачати час на щоденну турботу про зовнішній вигляд ваших брів.
Не забувайте, що мікроблейдінг це все-таки татуаж брів, і під шкіру заноситься пігмент, а, значить, можуть бути протипоказання, при певних захворюваннях процедура не проводиться. Перед записом до майстра краще проконсультуватися з фахівцем.