- Противірусна профілактика: ефективний захист від герпесу
- Антибактеріальний догляд за татуйованими губами
- Скоринка на губах: видалити або залишити
- Загоюють і зволожуючі процедури після нанесення татуажу
- Що протипоказано робити після нанесення перманентного макіяжу губ
Губи - приваблива частина особи нарівні з очима і бровами. І кожна жінка знає, скільки часу йде на те, щоб їх привести в порядок перед роботою, побаченням або торжеством. Але сучасна косметологія пропонує заощадити дорогоцінні хвилини за допомогою перманентного макіяжу губ. Це, свого роду, татуаж, який знаходиться на піку популярності. Його суть полягає в тому, що фарбувальні речовини вводяться в поверхневі шари шкіри на глибину до пів сантиметра. Такий макіяж хороший тим, що тримається він до 2-х років, тому немає необхідності постійно користуватися губною помадою і олівцем. Крім того, він дарує губам доглянутість, ніжність і красу. Отриманий ефект залежить не тільки від роботи майстра, але і від пост-догляду. Інтернет-видання estet-portal.com поділитися з Вами важливими секретами догляду за татуйованими губами.
Противірусна профілактика: ефективний захист від герпесу
Оскільки процедура нанесення перманентного макіяжу губ передбачає використання одноразових голок, які в будь-якому випадку порушують цілісність епідермісу, ризик підхопити герпес збільшується. Це досить підступна болячка, яка супроводжується хворобливими відчуттями і непривабливим зовнішнім виглядом. Саме тому про надійніше захисту потрібно подумати ще до того, як майстер введе пігмент в шкіру. Фахівці рекомендують за кілька днів до процедури вживати протигерпесний препарати. Це оптимальний варіант захисту від герпеса.Такіе препарати не дозволять вірусу намертво вчепитися на губах. Але якщо він все ж виникне після процедури, це ж засіб допоможе швидко і легко позбутися проблеми.
Антибактеріальний догляд за татуйованими губами
Незважаючи на те, що перманентний макіяж губ наноситься дуже делікатно, голка або тату-машина в будь-якому випадку залишає після себе на ніжній шкірі дрібні ранки і запалення. З цієї причини губи потребують ретельного догляду хоча б перший місяць.
Мікротравми на губах в ідеалі заживають 5-7 днів після процедури. А на повне відновлення дерми піде місяць.
Догляд обов'язково повинен включати в себе антибактеріальну обробку пошкодженого епідермісу. Адже в відкриті ранки запросто можуть потрапити різні мікроби. Вранці і ввечері вмивайтеся кип'яченою водою з використанням антибактеріального мила, а також протирайте губи ватним тампоном, змоченим в спеціальних розчинах, які не містять у своєму складі спирту, тому вони ідеально підходить жінкам чутливої шкіри. А препарати виготовлені на спиртовій основі, не слід використовувати для такого типу дерми. Дезінфікувати губи необхідно до тих пір, поки набряк не спадатиме, почервоніння не зникнуть, а ранки не загояться.
Скоринка на губах: видалити або залишити
Після того, як майстер зробив перманентний макіяж губ, на ніжній шкірці починає виділятися сукровиця. Ця рідина потім перетворюється в скоринки. Багато панянки так і тягнутися їх здерти. Насправді цього робити категорично не можна. Скоринка повинна відвалитися природним чином.
Скоринка - це захисна плівка, яка сприяє природним процесам загоєння ранки і захищає її від попадання інфекції. Також вона не дозволяє пігменту піти з поверхні губ.
Якщо ж здерти корочку, разом з нею може піти і частина пігменту, чому на губах з'явитися негарне біла пляма. Також разом з барвником можна зачепити шматочок епідермісу, що загрожує появою шраму.
Якщо скоринка сильно заважає, то полегшити неприємні відчуття можна, пом'якшивши її нежирним кремом або косметичним маслом. Після утворення скоринки з'являється таке неприємне явище, як свербіж. Але чесати губи, як і знімати сухе освіту, не дозволяється для уникнення травмування.
Загоюють і зволожуючі процедури після нанесення татуажу
Полегшити відновлювальні процеси після татуажу губ можуть мазі, що поєднують в собі дезінфікуючі, ранозагоювальні і зволожуючі властивості. Починати використовувати їх необхідно відразу ж після процедури, щоб не було ускладнень, а ранки швидше зажили. Яке саме засіб підібрати, Вам скаже майстер. Він порекомендує Вам мазь, найбільш підходить Вашому типу шкіри. Такі засоби знімають набряки і почервоніння, а також захищають шкіру від впливу ультрафіолету і морозу. Мазь слід наносити на губи рівномірно тонким шаром кілька разів на день, бажано після чистки зубів.
Дуже важливо зволожувати сухі ділянки шкіри губ. Для цієї мети підходять зволожуючі креми з вмістом вітамінів A і E, а також екстракту алое вера. Така уходовая косметика насичує шкіру вологою і корисними речовинами. Разом з цим, вона сприяє безболісному відходженню скоринки.
Що протипоказано робити після нанесення перманентного макіяжу губ
На жаль, після процедури доведеться себе трохи обмежити. Це потрібно, щоб не виникло ускладнень, а ефект був істотним.
У перший час після нанесення татуажу категорично заборонено:
• купатися в басейні і інших водоймах, де легко можна підхопити інфекцію;
• відвідувати баню і сауну - перепад температур може погано відбитися на кольорі і стані губ;
• засмагати на сонці і відвідувати солярій - вплив ультрафіолету на пошкоджену шкіру тільки посилить почервоніння;
• вживати гарячі, солоні, кислі продукти, а також спиртні напої - вони можуть викликати роздратування. У цей період в раціоні має бути присутня їжа без спецій, приготована на пару. А пити краще за допомогою трубочки.
Знаючи всі нюанси, щодо догляду за губами після нанесення перманентного макіяжу, Ви отримаєте той ефект, про який давно мріяли.
Читайте також: Перманентний макіяж: основні протипоказання до татуажу