Свій бізнес: як відкрити магазин дитячого одягу

  1. Спецпроект Openbusiness: Магазин чаю и трав
  2. Безкоштовна додаток для Самостійної розробки бізнес-плану
  3. Психологічний салон: свою дело, что приносити радість, удовольствие и солідній дохід
  4. Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!
  5. Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні
  6. Як відкрити магазин фототоварів
  7. Свій бізнес: відкриваємо магазин для вагітних
  8. Свій бізнес: продаж керамічних ножів
  9. Букіністічній бізнес: чи можна заробіті на старих книгах
  10. Як організувати бізнес з продажу автотоварів
  11. Своя справа: як відкрити газетний кіоск
  12. Свій бізнес з виготовлення певних букетів
  13. Свій бізнес: як відкрити магазин спорттоварів
  14. Свій бізнес: магазин товарів для творчості
  15. Бізнес-план магазина біжутерії острівної формату
  16. Свій бізнес: магазин інтимних товарів
  17. Бізнес-план вейп-шопа

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Магазин з продажу дитячого одягу - оптимальна ідея для бізнесу, особливо якщо у вас поки що немає або дуже мало досвіду в підприємництві. До головних переваг цього бізнесу можна віднести високу рентабельність і практично «безпрограшний» товар. Дитячий одяг, яка може бути цілком порівнянна за ціною з одягом для дорослих, користується незмінним попитом. Дитячий гардероб оновлюється в рази швидше дорослого, а економити на своїх чад люблячі батьки будуть в останню чергу. Модні тенденції, хоча і присутні в цьому сегменті, але грають не настільки важливу роль, як в одязі для дорослих. Це означає, що одяг, нерозпродана в минулому сезоні, свою актуальність не втрачає.

Вивчення ринку

Втім, перед відкриттям магазину дитячого одягу, як і будь-якого іншого бізнесу, потрібно провести попередню роботу з планування, вивчення ринку і пошуку вільної ніші. В цілому, ситуація на російському ринку дитячого одягу оцінюється як сприятлива. Тільки в 2005 році його частка становила 12% від загальної місткості ринку одягу, а в 2014 році питома вага категорії досяг 20%. Крім того, дитячий рітейл вважається найбільш стабільним: навіть під час кризи його оборот збільшився більш ніж на 10%, в той час як сегменти жіночого та чоловічого одягу втратили понад третину вартості. У міру збільшення народжуваності зростає і частка покупців дитячого одягу. Зараз вони становлять майже 10% від усього населення нашої країни.

На думку аналітиків, ринок зростає не тільки інтенсивно, але і якісно, ​​що передбачає збільшення частки витрат на покупку дитячого одягу і вартість середнього чека. Але є і певні особливості, які стримують зростання цього сегмента. До таких належить нижча маржинальність (встановлення в середньому більш низьких цін на дитячий одяг в порівнянні з дорослою при порівнянних витратах на виробництво і логістику), високі вимоги до використовуваних матеріалів і технологій виробництва, а також конкуренція роздрібних магазинів з речовими ринками. Сильно затьмарюють життя малим підприємцям численні популярні сайти спільних покупок (СП), на яких учасники вскладчину закуповують товари оптовими партіями безпосередньо у постачальників. При цьому в «реальні» магазини вони заходять лише для того, щоб приміряти речі, а потім замовити їх через СП.

На ринку дитячого одягу найбільшою популярністю користується одяг низької і середньої цінової категорії. Частка одягу преміум і люкс класу становить в цілому 12%. На ринку жіночого одягу ця цінова категорія становить 15%, але купівельна спроможність останнього набагато вище. До недавнього часу ринок дитячого одягу класу люкс і преміум вважався перспективним, так як в великих містах відзначалася тенденція вибору дитячих марок одягу, аналогічних дорослим. Однак зараз, зважаючи на несприятливу економічну ситуацію не варто вибирати цей напрямок. До того ж доходи від продажу дорогого одягу не настільки великі, як здаються: витрати на просування і виробництво (як наслідок - закупівлю) одягу виявляються вищими, а віддача від вкладень - нижче, ніж в інших цінових категоріях.

Однак і в бюджетному сегменті дитячого одягу є певні ризики. Вони пов'язані, перш за все, з тим, що собівартість виробництва дитячого одягу, в цілому, порівнянна з дорослою, але батьки, з одного боку, не хочуть багато платити за одяг, з якої дитина швидко виросте, а з іншого - розраховують на високу якість . В результаті цього націнка в роздрібній торгівлі на дитячий одяг в бюджетному ціновому сегменті виявляється низькою. Окремим магазинах складно конкурувати з мережевими магазинами, гіпер- і супермаркетами, де також продається дитячий одяг, і речовими ринками. Фахівці радять робити ставку на обороти, так як тільки ефект масштабу дозволяє компенсувати низьку націнку, але для невеликого речового магазину навіть за умови вдалого його розташування домогтися більших обертів буде практично нереально.

Втім, це зовсім не означає, що варто повністю відмовитися від ідеї відкриття магазину дитячого одягу. Головне, правильно оцінити попит і вивчити асортимент і цінову політику конкурентів. Якщо ви зможете задовольнити існуючий попит і знайти постачальника продукції з оптимальним поєднанням ціни і якості, а також підібрати гарне місце для відкриття точки, то ваш бізнес буде успішним. При оцінці враховуйте кількість магазинів дитячого одягу в вашому місті і кількість населення, яке в ньому проживає. В середньому, сім'я витрачає на одяг на одну дитину близько 10-15 тисяч рублів на рік (зрозуміло, в регіонах і в столиці цей показник буде сильно відрізнятися від усередненого).

Магазин дитячого одягу: реєстрація бізнесу і пошук приміщення

Для початку вам потрібно зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Відкривати ТОВ не має сенсу, якщо ви плануєте працювати виключно з фізичними особами. Податкове навантаження для ІП значно нижче, а документообіг менше (хоча з паперами все одно доведеться повозитися). Реєстрація в якості індивідуального підприємця обходиться дешевше, ніж ТОВ, і за термінами займає менше часу. Якщо ж у ваші плани входять оптові продажі інших магазинах дитячого одягу, то форма товариства з обмеженою відповідальністю в цьому випадку буде кращою. При постановці на облік вкажіть наступні коди КВЕД:

52.42 Роздрібна торгівля одягом,

52.42.1 Роздрібна торгівля чоловічого, жіночого та дитячого одягу

52.42.2 Роздрібна торгівля натільною білизною

52.42.5 Роздрібна торгівля спортивним одягом

52.42.6 Роздрібна торгівля панчішно-шкарпетковими виробами

52.42.7 Роздрібна торгівля головними уборами

52.42.8 Роздрібна торгівля аксесуарами одягу (рукавичками, краватками, шарфами, ременями, підтяжками тощо).

Ще на етапі оформлення всіх необхідних паперів приступайте до пошуку приміщення під ваш магазин дитячого одягу. Знайти підходящий варіант буде непросто. Він повинен бути розташований в жвавому місці, де при цьому буде мінімум конкурентів. В ідеалі це торговий центр у великому спальному районі з високою прохідністю. Оренда його обійдеться недешево, але досвідчені підприємці стверджують, що цей варіант в цілому краще окремо розташованого магазину. Для того щоб розмістити весь товар в магазині дитячого одягу, не потрібні великі площі. Одяг - негабаритний товар. Її можна компактно розташувати на стійках, виставивши кілька найбільш красивих моделей на манекенах у вітрині. При оренді площі в торговому центрі ви отримуєте відразу кілька плюсів, включаючи можливість розміщення своєї реклами на фасаді і на території ТЦ і цільову аудиторію (мами з дітьми різного віку). Однак цей варіант не підійде, якщо в тому ж торгово-розважальному центрі розташовується один або навіть кілька мережевих магазинів дитячого одягу тій же ціновій категорії, що буде представлена ​​у вас. Якщо наприклад, в тому ж ТЦ розташований магазин мережі «Дитячий світ», то ви можете ризикнути і зробити ставку на дорогий брендовий одяг. Але все ж краще розглянути інші варіанти для відкриття точки.

Вартість оренди в торговому центрі досить велика. Та й умови оренди також підходять далеко не всім підприємцям-початківцям. Якщо ви вирішили підшукувати приміщення в окремо розташованій будівлі, віддавайте перевагу не центром міста (де оренда також недешева), а великим спальному району. Близькість до ринку або ТРЦ - додатковий плюс. Бажано, щоб ваш магазин розташовувався не в глибині між будинками, де його зможуть знайти тільки мешканці розташованих поблизу будинків, а близько жвавій дороги. Яскрава, кидається в очі вивіска стане додатковим спосіб залучення уваги потенційних покупців. Фахівці радять новачкам при виборі приміщення під окремий магазин орієнтуватися на так звані «точки тяжіння» - найбільш відвідувані місця в даному районі. До таких в нашому випадку відносяться дитячі сади, школи, дитячі розвиваючі центри, продуктові магазини та ін. На практиці ця рада може і не працювати зовсім. Купівля дитячого одягу зазвичай не одномоментна. Як правило, батьки йдуть в дитячий магазин цілеспрямовано, знаючи, що саме вони хочуть придбати. Навряд чи хтось по дорозі в магазин за продуктами, випадково забере до вас і купить зимовий комбінезон. Тому прив'язуватися до таких точках не варто.

На особливу увагу заслуговує питання ремонту та дизайну магазина. Якщо мова йде про НЕ брендовому магазині з недорогий дитячим одягом, то дизайнерські вишукування будуть абсолютно ні до чого. Цілком достатньо, якщо ваш магазин буде чистим і затишним всередині. Оренда невеликого приміщення обійдеться в суму від 30 тисяч рублів на місяць (точна вартість залежить від регіону, площі і місця розташування точки). На мінімальний ремонт, якщо в такому буде необхідність, буде потрібно ще від 50 тисяч рублів.

Не забувайте, що ваш магазин повинен відповідати вимогам Росспоживнагляду, Держпожнагляду та Торгового відділу, які прописані в нормативних актах, правилах або законах. Зокрема, Торговий відділ дивиться виконання «Правил торгівлі окремих видів товарів», особливо, що стосується обладнання магазину. Росспоживнагляд вимагає виконання Державних санітарних правил, відображених в ПЛК - програмі лабораторного контролю, яка створюється на основі СанПіН і ГОСТів. Цю Програму зобов'язаний мати будь-який суб'єкт роздрібної торгівлі. Пожежна інспекція керується Федеральним законом від 21.12.1994 № 69-ФЗ "Про пожежну безпеку", видаючи дозвіл на відкриття магазину.

Також вам буде потрібно спеціальне торгове обладнання та меблі. Мінімальний набір обладнання включає в себе стелажі, стійки, тумби для взуття, дзеркала, вішала, вітрини, касовий апарат. Меблі повинна бути розрахована на дітей різного віку (в залежності від асортименту, який буде представлений в вашому магазині). Якщо розкид по віковим групам виходить невеликим (наприклад, ви продаєте одяг тільки для немовлят або дошкільнят), то можна обійтися п'ять-шість манекенами. Якщо асортимент досить широкий, то буде потрібно мінімум дев'ять манекенів (по три на кожну вікову групу: дошкільнята, молодші школярі, підлітки). У примірочних не забудьте розмістити дзеркала. Якщо площа і бюджет дозволяють, то можна також обладнати дитячий куточок з дошкою або столиком для малювання. У деяких магазинах вішають телевізор з показом мультфільмів. Це дозволить відвернути дитини, поки мама вибирає йому речі.

Асортимент магазину дитячого одягу

Основну виручку таким магазинам приносять продажу верхнього одягу (понад 80% від загальної виручки). На другому місці за прибутковістю йде нижню білизну, трикотажні вироби і різні аксесуари. Втім, це зовсім не означає, що потрібно обмежити асортимент тільки цими позиціями. Він повинен бути різноманітним і включати себе моделі для будь-якого випадку - від спортивно-прогулянкових варіантів до святково-урочистих. Якщо у вас немає досвіду роботи з дитячим одягом, то прогуляйтеся по магазинам конкурентів і подивіться, що включає в себе їх асортимент.

Починати краще з невеликих обсягів, так як для асортименту на всі основні вікові групи буде потрібно велика площа і досвід роботи в закупівлях такого товару. Обмежити обсяг можна, вибравши одну або кілька вікових груп з перспективою подальшого розширення асортименту з урахуванням купівельного попиту. До найпростішого товару відноситься одяг для новонароджених і ясельна група. Фахівці радять віддавати перевагу продукції з натуральних матеріалів привабливого дизайну і, що не менш важливо, за доступними цінами. Але ця порада не є універсальним. Справа в тому, що на одній тільки одязі в даній віковій категорії ви багато не заробите. Якщо ви вибираєте саме цей варіант, то тут є два шляхи.

Ви можете зробити ставку на дорогу подарункову продукцію (в основному, це комплекти одягу на виписку, одяг для фотосесій, розкішні конверти і постільну білизну для новонароджених). Як правило, такий одяг купують не самі батьки, а їхні родичі та друзі на подарунок новоспеченим мамі і татові. В даному випадку міркування практичності і дешевизни не працюють. Такий варіант підходить, якщо в торговому центрі, де ви відкриваєте свій магазин, є й інші точки з продажу дитячого одягу за бюджетними цінами. Віддавши перевагу категорії люкс і преміум, ви будете працювати у власній ніші, не вступаючи в конкурентну боротьбу з іншими магазинами. Якщо ж за вашою оцінкою подібний бутик виявиться нерентабельним (наприклад, для невеликого міста це не кращий варіант), ви можете відкрити магазин одягу для новонароджених і дітей до трьох-чотирьох років за доступними цінами. Але в цьому випадку доведеться розширити асортимент, додавши в нього, крім одягу, різні аксесуари (наприклад, пляшечки для годування, соски та ін.), Іграшки, дитяче постільна білизна та пелюшки, музичні книжки тощо. Для такого магазинчика краще шукати приміщення в окремо розташованій будівлі. У торговому центрі, швидше за все, ви не знайдете достатню кількість цільової аудиторії.

Наступна вікова група, на яку можна зробити ставку, - це діти, які відвідують дитячий садок. Одяг для них повинна бути зручною, практичною і привабливою по дизайну. Найбільшим попитом користуються моделі середньої цінової категорії, виконані з натуральних і при цьому зносостійких матеріалів. Особливу увагу варто приділити білизняний групі і трикотажних виробів. За виробниками розгляньте російські бренди, які розробляють дизайн в нашій країні, а самі моделі шиє в Китаї. Їхня продукція відрізняється доступними цінами і гарною якістю.

Одягу для молодших і середніх школярів - досить складна категорія. З нею не рекомендується зв'язуватися, якщо у вас немає великого досвіду роботи з таким товаром. Справа в тому, що у виборі такого одягу починає брати участь і сам дитина. Причому керується він, як правило, міркування «моди», але ця мода складається абсолютно стихійно (наприклад, модним стає те, що є у кого-то з однокласників). Проте, в асортименті для цієї цільової групи переважає шкільна форма і різні варіації на цю тему (брюки, жилети, сорочки, сарафани, сукні, спідниці, блузки та піджаки). Цінова категорія в даному випадку практично нічим не обмежена: попитом будуть користуватися як доступні за ціною, так і дорогі речі. Однак спеціалізація вашого магазину буде визначати його місце розташування і методи просування, тому визначитися з нею потрібно буде заздалегідь, ще до пошуку площі під оренду.

Якщо ви робите ставку на універсальність асортименту і збираєтеся продавати одяг на різний вік, то доцільно робити розбивку по суміжності груп (наприклад, одяг для новонароджених і ясельний асортимент, одягу для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку).

Що стосується постачальників, то добре себе зарекомендувала продукція російських, китайських, польських і турецьких виробників. Все частіше і частіше підприємці віддають перевагу вітчизняним брендам, в першу чергу, через більш низьких цін, які цілком зрозумілі, адже російські виробники не витрачають додаткові кошти на розмитнення і доставку. Традиційно вважається, що якість продукції російських фабрик краще, ніж у китайських чи турецьких, так як вони розробляють свої технічні умови, керуючись ще радянськими стандартами. На жаль, це далеко не завжди відповідає дійсності, тому перш ніж закуповувати продукцію нового виробника, візьміть невелику партію «на пробу». Але уникати незнайомих торгових марок теж не варто. Останнім часом з'явилася велика кількість дрібних швейних підприємств, які шиє продукцію невеликими тиражами, але з оригінальним дизайном, високою якістю і низькими цінами. У деяких з них є своя вузька спеціалізація (наприклад, одні виробляють виключно конверти для немовлят з дизайнерських тканин, а інші - нарядні сукні та костюми для дошкільнят). Можливо, працювати відразу з декількома виробниками виявиться не зовсім зручно, ніж з одним постачальником. Але таким чином ви отримаєте додаткову конкурентну перевагу - унікальний асортимент. Тільки будьте готові до постійного пошуку нових моделей, так як конкуренти теж не дрімають.

У вітчізняніх віробніків є ще две Преимущества: наявність всех необхідніх документів (їх товар проходити сертифікацію прямо на фабриках, тому вам не придется Нічого сертіфікуваті самостійно, як при роботі з закордоних компаніямі), а такоже більш зручні умови замовлення. При роботі безпосередньо з фабрикою ви зможете домовитися про відпустці не цілого розмірного ряду, а вибірково, а також отримаєте можливість домовитися про випуск індивідуальних розмірних сіток. В процесі роботи ви помітите, що деякі розміри виявляються більш затребуваними, а деякі залежуються на полицях. З іноземними компаніями навряд чи вийде домовитися про замовлення товару неповними розмірними рядами.

Знайти вітчизняних виробників дитячого одягу можна через інтернет. Після того як ви підтвердите, що є підприємцем (для цього зазвичай надається копія установчих документів), ви отримаєте доступ до каталогів з оптовими цінами і зможете укласти договір на поставку товару. Товар відвантажується за передоплатою і доставляється, як правило, транспортною компанією, якщо постачальник знаходиться в іншому місті.

Робота з іноземними виробниками вимагає досвіду в організації доставки і розмитнення вантажу з-за кордону. Ви можете перекласти всі турботи на посередників, але собівартість продукції в цьому випадку помітно зросте. Враховуйте, що вам потрібно буде домовлятися з продавцем про мінімальну суму замовлення, про документи, які він може надати разом з товаром, про терміни і умови поставок. Все це вимагає наявності часу і знання іноземної мови (хоча б англійської). Якщо ж ви плануєте працювати з дорогим товаром, то доведеться виїжджати до продавця, щоб перевірити якість продукції. Обміняти шлюб у російського виробника труднощів не складе, а ось іноземні постачальники на зустріч не підуть, або вартість доставки бракованої речі виявиться занадто високою (а відправляти доведеться за свій рахунок). Тому питання з бракованої одягом вам доведеться вирішувати самостійно (як правило, на неї встановлюється значна знижка, і продається вона за ціною навіть нижче своєї собівартості).

Середня націнка на дитячий одяг становить 125%. Торгова націнка на дешеву продукцію може досягати і 200%, а на дорогу рідко перевищує 80-100%.

Сажем пару слів про підбір продавців для роботи в вашому магазині. При невеликій площі на один магазин, розташований в торговому центрі і працює за його розкладом (сім днів на тиждень з 10 до 22 годин) буде потрібно мінімум два продавці. Головна вимога до персоналу - відмінне знання асортименту і розмірної сітки. Важливо, щоб вони знали, який розмір (в дитячому одязі він визначається зазвичай за зростом) якого віку відповідає. Крім продавців, вам буде потрібно також і бухгалтер. Хоча бухоблік у ІП значно простіше, ніж у ТОВ (якщо ви працюєте на спрощеній системі оподаткування), але без досвіду і відповідних знань на перших порах на ведення бухгалтерського та податкового обліку буде йти занадто багато часу. Не забувайте, що ви повинні робити внески на обов'язкове пенсійне страхування, в залежності від заробітної плати ваших працівників, і сплачувати податок на дохід фізичної особи.

Витрати і доходи магазину дитячого одягу

Для Відкриття маленького магазину дитячого одягу з вузьких спеціалізацією (например, за ВІКОМ) буде нужно від 500 тисяч рублей. Для магазину з універсальним асортиментом необхідно від 2 мільйонів рублів. До одноразовим затратам належить купівля обладнання і меблів (до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). До щомісячним - оренда приміщення (30-50 тисяч рублів), заробітна плата персоналу (від 30 тисяч рублів), відрахування на пенсійне страхування, податки, інші витрати. Прибуток невеликого магазину складає від 80 тисяч рублів на місяць. Окупність такого бізнесу оцінюється експертами в 12-18 місяців.

Сісоєва Лілія

28.02.2015

Спецпроект Openbusiness: Магазин чаю и трав

Все про Відкриття бізнесу на продаж чаю и лікарськіх трав. Юридичні аспекти, формирование асортименту магазину, вимоги до приміщення, реклама. Докладні фінансові розрахунки.

Безкоштовна додаток для Самостійної розробки бізнес-плану

Хочете дізнатіся, коли окупитися бізнес и скільки реально ви зможете заробіті? Безкоштовна додаток "Бізнес-розрахунки" Вже допомогло заощадіті Мільйони.

Психологічний салон: свою дело, что приносити радість, удовольствие и солідній дохід

Проведення тренінгів з псіхологічнімі картами. 30 атмосферних тренінгів. Навчання работе "під ключ". Все що необходимо для Відкриття власного психологічного Салону.

Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!

У 90% віпадків покупка готового бізнесу або франшизи приносити одні збитки. Ми дамо вам все необхідне для Відкриття пекарні без паушальних внесків, роялті та рекламних відрахувань.

Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні

Юридичні аспекти, вибір обладнання, формирование асортименту, вимоги до приміщення, виробничі процеси, збут. Повні фінансові розрахунки.

Як відкрити магазин фототоварів

Для відкриття магазину фототоварів потрібно від 400000 рублів. При цьому термін окупності такого проекту майже завжди перевищує рік, рентабельність в середньому становить 25%.

Свій бізнес: відкриваємо магазин для вагітних

На відкриття магазину для майбутніх мам буде потрібно від 700 тисяч рублів. Щомісячна виручка невеликого магазину для майбутніх мам оцінюється в 400-500 тисяч рублів. Чистий прибуток за вирахуванням всіх ра ...

Свій бізнес: продаж керамічних ножів

При роботі з японськими ножами вигідніше закуповувати їх великими партіями безпосередньо від виробника і продавати в Росії через роздрібні мережі. Для організації бізнесу з продажу керамічних ножів потребують ...

Букіністічній бізнес: чи можна заробіті на старих книгах

Для того щоб почату продавати букіністічні книги через інтернет, Досить вкластись 5-10 тисяч рублей в закупівлю Першої партии книг. Витрати на Відкриття магазину в кілька разів более. Мінімальні ...

Як організувати бізнес з продажу автотоварів

Для відкриття свого магазину автотоварів буде потрібна сума стартового капіталу, що дорівнює 370 тисячам рублів. Рентабельність становить близько 20%. Окупність проекту навряд чи складе більше ...

Своя справа: як відкрити газетний кіоск

Відкриття свого газетного кіоску - це тільки початок довгого шляху, щоб заробляти хороші гроші, потрібно утримувати чималу кількість торгових точок. Газетний кіоск може стати розвитком свого вже ...

Свій бізнес з виготовлення певних букетів

Ідея виготовлення та продажу певних букетів - це перспективно, цікаво і прибутково. Ви можете відкрити домашній бізнес з мінімальним бюджетом і отримати перший прибуток через 2 тижні після старту.

Свій бізнес: як відкрити магазин спорттоварів

Для відкриття спортивного магазину універсального формату, включаючи ремонт приміщення, придбання торгівельного обладнання та товарного запасу, буде потрібно від 8 млн. Рублів. Виручка в цьому випадку складе поря ...

Свій бізнес: магазин товарів для творчості

Вартість організації такого виду бізнесу лежить в широких межах; невеликий магазин разом із закупівлею обладнання та товару і облаштуванням можна відкрити в межах 500 тисяч рублів. Великий Гіпермена ...

Бізнес-план магазина біжутерії острівної формату

ОБСЯГИ стартових вкладень - 560 тис. Руб. Джерело коштів - Особисті Грошові заощадження. Запланованій срок окупності магазину - 14 місяців.

Свій бізнес: магазин інтимних товарів

На відкриття магазину інтимних товарів буде потрібно від 650 тисяч рублів. Рентабельність має показник близько 30%. Термін окупності такого починання становить від півтора до двох років з умовою того ...

Бізнес-план вейп-шопа

Інвестиційні витрати на відкриття вейп-шопа складають 411 000 руб. і включають ремонт і оформлення приміщення, витрати на стартову рекламну кампанію, закупівлю першої партії товару на склад, а також ф ...

Збережіть статтю, щоб уважний вівчіті материал

Ви можете Зберегти Цю сторінку с помощью: