За шкірою шиї потрібно доглядати майже також інтенсивно, як за шкірою обличчя або рук. Зморшки на шиї можуть з'явитися через нестачу рідини в організмі, ходьби з опущеною головою або неправильної постави. Боротися з ними можна і потрібно, і цей відхід не відніме багато часу.
Крім домашніх засобів існує чимало професійних методів, які допомогли сотням жінок виглядати набагато молодше за свої роки. Про них піде мова в кінці статті.
Читайте також:
Пілінги для зрілої шкіри: http://app-cosmetology.ru/procedury/uxod-za-licom/uhod-za-zreloj-kozhej-pilingi.html
Як доглядати за шиєю?
Розглянемо кілька етапів позбавлення шкіри в цій зоні від зморшок. Не можна забувати, що тут менше сальних залоз, тому їй необхідно більше зволоження. Власне, тому на шию і наносять зволожуючий крем.
Шкіру шиї, як і особа, бажано мити щодня, можна навіть тим же засобом для вмивання, які ви використовуєте для обличчя. Після завершення процесу протріть шкіру тоніком, тому що він дозволить крему працювати ефективніше.
Косметика
Що стосується зволожуючого крему, дійсно можна користуватися засобом для особи. Якийсь універсальна порада для вибору крему дати непросто, кожна жінка використовує ту косметику, яку вона підбирає з розрахунку індивідуальних особливостей.
Але можна відзначити, що відносно швидкий ефект дають креми, в складі яких є страусовий жир.
Можна додати в крем ефірне масло розмарину (воно також допомагає позбутися від зморшок). Скільки масла додавати? Кілька крапель. Як правило, до кожного бульбашки з маслом додається детальна інструкція, де і вказано кількість.
Додаткове живлення шкіри забезпечать маски. Наприклад, дуже хороша маска для обличчя з корицею.
Можна купити готові в магазині косметики, можна скористатися домашніми засобами, які знайдуться на кожній кухні, наприклад - масло. Для маски можна використовувати будь-яке масло. Мигдальне, кокосове, лляне і т.д., навіть звичайне рослинне масло.
Потрібно нанести його на шию і накрити теплою махрової серветкою (серветку нагріти в мікрохвильовці, духовці або просто на батареї).
Завдяки цій маніпуляції, надлишки масла залишаться на серветці, а поживні речовини проникнуть в шкіру. Тримати такий компрес потрібно протягом 15-ти хвилин робити три рази в тиждень. Ефект від маски посилитися, якщо серветку змочити у відварі хвоща.
Втім, можна робити компрес з відвару хвоща і як самостійну процедуру.
гімнастика
Ну і гімнастика для м'язів обличчя і шиї прискорить зникнення зморшок і в'ялої шкіри. Найпростіше і відоме всім вправу - кругові повороти голови і нахили вправо-вліво, вперед-назад.
Також ефективне і просте вправу - закинути голову назад і відкривати-закривати рот. Можна висувати щелепу далеко вперед, цю вправу теж ефективно підтягує м'язи шиї.
салонні процедури
Сьогодні в багатьох кабінетах косметології і салонах краси можна успішно усунути проблеми вікових змін.
Читайте також:
Як прибрати міжбровні зморшку: http://app-cosmetology.ru/problemy/morshhiny/kak-ubrat-mezhbrovnuyu-morshhinu.html
Якщо зморшки на шиї ще не такі помітні, то допомогти можуть мікроструми і мезотерапія. В останній технології лікар робить в дану область ін'єкції омолоджує коктейлю з вітамінів, амінокислот, мікроелементів, антиоксидантів. Йде миттєва підтяжка шкіри, поліпшуються обмінні процеси в клітинах, на дотик ви відчуєте гладкість і пружність.
Мікрострумова терапія усуває в'ялість за рахунок імпульсів струму низької частоти. Поліпшується мікроциркуляція, посилюється лімфовідтік. Складок і заломів в вищевказаної зоні стає помітно менше.
Якщо шия значно видає вік, то цілком уже можливо воспрользоваться сучасними технологіями контурної пластики . Косметолоогі давно користуються якісними і еффектіность препаратами для введення в проблемні області.
Найвідоміші марки - це Restylane, Surgiderm, Juvederm. Вони заповнюють заломи, будь то ненависні носогубкі або "кільця Венери" на шиї.
До речі, лікарі нерідко поєднують з введенням філерів биоревитализацию. Це дає додатковий ефект омолодження, так звану бархатистість шкіри, поліпшення тургору.
РФ-методика також придатна для цієї області. Вона успішно зарекомендувала себе при усуненні другого підборіддя, підтяжки овалу обличчя, обвислих скул і щік. Радіохвилі впораються із зоною декольте і шиї так само добре, підтяжка цій галузі вам забезпечена.
Найпотужніше останній засіб - це ніж хірурга. Називається така операція платізмопластіка. Робиться вона тільки в випадку найбільш яскраво вираженого птозу тканин. Для реабілітації лікар може порадити пацієнтові пройти курс біоревіталізації або УЗ-ліфінга.
Як доглядати за шиєю?Скільки масла додавати?