болотяна черепаха

Фото: Болотяна черепаха - Sternotherus odoratus

Болото щось середнє між сушею водою. Болотні черепахи відчувають себе прекрасно в мулистій середовищі. Цих черепах вчені розбили на два сімейства: власне мулисті (Kinosternidae) і власне болотні (Emydidae). До останніх належать також ті види, які зоологи та любителі називають одним узагальнюючим словом: водні черепахи. Умови їх життя на волі і в тераріумах приблизно однакові: берегова смуга (наземна частина) і досить велика водойма (водна частина).

З сімейства мулистих черепах найбільш популярні мускусні черепахи з Північної Америки, так як вони граціозні, не вимагають великих турбот по догляду і, що найголовніше, немає заборони на їх продаж. Своє дивне ім'я вони отримали завдяки тому, що від них виходить запах, схожий на запах мускусу, якщо вони чувсва себе в небезпеці. Цей запах виходить з анального отвору. Так як ці тварини дуже швидко приручаються і забувають про свою агресивність, вони дуже рідко використовують своє хімічну зброю. Найбільш часто ввозяться і вирощуються звичайні мускусні черепахи (Sternotherus odoratus), які досягають в довжину 12 см і дуже підходять новачкам. На волі вони живуть в майже стоячих, повільно поточних водах. На мулистому дні вони розшукують собі прожиток. Плавають вони не дуже добре. Мускусні черепахи живуть майже виключно в воді, тому вони потребують акватерраріуме, висота води в якому повинна становити 10-15см. Поруч повинна бути невелика смужка суші.


Штучний берег добре відокремити від водної частини скляною пластиною, встановленої під нахилом. Замість скляної пластини можна використовувати цеглу або зробити піщаний насип. На жаль, ми не можемо в тераріумі відтворити мулисте дно, яке черепахам було б дуже бажано.

Фото: Болотяна черепаха Sternotherus odoratus

Мулисте дно в тераріумі - це просто катастрофа (в сенсі бруду). Але парою каменів і міцними суками або декоративним коренем соснового дерева можна оживити їх житло, причому прикраси можна встановити таким чином, що вони можуть служити містком від водної частини до сухої частини тераріуму. Ми повинні змиритися з кілька обтяжливою завданням, а саме з тим, що кожні два дні або ще частіше потрібно міняти воду: це залежить від того, скільки черепах живе в тераріумі. Якщо для цього немає відвідної труби, то потрібно використовувати відсмоктує шланг. При цьому потрібно звернути увагу на те, щоб увесь бруд і послід вийшли разом з відсмоктуваної водою.

Можна використовувати "метод вкладення двох великих чаш" одна в іншу, причому варто було б споруджувати по можливості велику водойму. Само собою зрозуміло, що свіжа вода для наповнення водойми повинна мати ту ж саму температуру, як і відсмоктувати вода. Найкраще використовувати при цьому відстояну воду, з якої вже випарувався шкідливий хлор. Якщо тераріум знаходиться в одному і тому ж місці, то в опаленні немає необхідності. Досить лампи для підтримки необхідної температури води і повітря, яка повинна становити 20-25ºС. Харчування, яке черепахи отримують з води, має бути різноманітним і складатися з черевиків, водних равликів, слимаків, водних комах і їх личинок, маленьких рибок або шматочків риби, а також готового харчування для черепах із зоомагазинів. Іноді потрібно додавати їжу рослинного походження. Якщо хочете уникнути забруднення води залишками їжі, можна використовувати спеціальні голки або пінцетидля нанизування її. Якщо перед носом голодної тварини спокусливо висять ласі шматочки. то тварина швидко освоюються з таким способом годування і швидко до нього звикають.

Все Про Домашніх Тварин: Болотяна черепаха

Болотяна черепаха і вже

Європейська болотяна черепаха домашнє відео.mp4

Болотяна черепаха;) Дайте їм Свободу !!! Emys orbicularis

Червонокнижна болотяна черепаха вижила після наїзду автомобіля до24