Чи шкідливий біг для особи?

  1. Розкажіть друзям:

Багатьох дівчат цікавить чи можуть заняття фітнесом посилити гравітаційний птоз

Багатьох дівчат цікавить чи можуть заняття фітнесом посилити гравітаційний птоз. Лікар-косметолог Тійна Орасмяе-Медер продовжує розвінчувати (або навпаки, підтверджувати) самі живучі б'юті-міфи в найкращому на наш погляд б'юті-блозі beautyinsider.ru

Думка тійно: «Механіка виникнення цього міфу очевидна. Дійсно, ви біжите або стрибаєте, особа трясеться - здається, ось тут-то гравітаційний птоз вас і наздожене. Насправді все трохи інакше. З одного боку, цей самий гравітаційний птоз, звичайно, безпосередньо пов'язаний із земним тяжінням. Чим більше часу ви проводите стоячи, тим більше сила тяжіння впливає на ваш підборіддя. Чистий фізика. І чим більше ваша вага, тим більший вплив на тканини виникає при стрибках і бігу. Але тут є маса «побічних обставин».

Але тут є маса «побічних обставин»

Наприклад, дуже багато залежить від тонусу м'язів шиї і верхньої частини спини. Тому, якщо маса тіла у вас велика, то займатися приведенням її у норму варто, починаючи з приведення в порядок цих груп м'язів. Ще я помічала: дівчата качають прес, а при цьому підтягується особа. Це тому, що хороший тонус м'язів верхнього преса автоматично, рефлекторно посилює тонус м'язів нижньої щелепи. Силові навантаження для овалу обличчя - просто прекрасна річ.

Силові навантаження для овалу обличчя - просто прекрасна річ

Що стосується аеробних навантажень (в будь-якій формі - біг, плавання, ходьба) - теж відмінно. Через 20 хвилин таких занять в організмі збільшується синтез гіалуронової кислоти. А позаймавшись ще 20 хвилин в цьому ж ритмі, ви посилити цей синтез відразу на кілька годин! Крім того, підвищиться ще і синтез особливого білка, елеідіном, який забезпечує такий гарний рожевий подтон шкіри. Те саме горезвісне сяйво. Зазвичай після 25-27 років його вироблення в організмі сповільнюється. Але якщо займатися спортом, то процес буде продовжуватися.

Але якщо займатися спортом, то процес буде продовжуватися

Які є мінуси в заняттях спортом для особи? Де криються головні небезпеки?

По-перше, не варто перестаратися. Наприклад, ставити перед собою завдання за три роки отримати чорний пояс карате. Цілі ви, можливо, досягнете - але виглядати будете на 5 років старше.

По-друге, не сідайте на дієту без вуглеводів і жирів. Без вуглеводів взагалі ніщо ніколи в організмі (особливо після 40 років) не буде синтезуватися. І не треба прагнути повністю позбутися від підшкірно-жирової клітковини. Втратите овал обличчя. Для тих, хто займається спортом, давно розроблено правильне харчування. Чи не винаходить велосипед і не поєднуйте фітнес з іншими дієтами - Дюка, безсолевой, фруктової, винно-сирною і їх похідними типу «краще я взагалі не буду нічого їсти».

По-третє, дотримуйтесь питний режим - обов'язково пийте багато води. І стежте, щоб не було трансепідермальній втрати вологи. При заняттях в залі повітря не повинен бути надто сухим. Оптимальна температура - від 18 до 24 градусів. При заняттях на вулиці я б не рекомендувала бігати при екстремальних (-10 або + 30 градусів) температурах. Лижниці олімпійські, звичайно, красуні - але вони юні, а до 30 років картина змінюється. Після занять не треба йти в сауну або пірнати з головою в крижану купіль. Хамам - непогано. Але не сауна! Жінки з жирною шкірою і чоловіки ще якось собі це можуть дозволити - у них шкіра тримає цей удар. Решті - не варто.

По-четверте, стежте, щоб навантаження було не надмірною. Хороший показник - піт. Якщо ви потієте занадто активно, організм втрачає багато вологи і явно знаходиться на межі. Що таке надмірно? .. Два-три рази за тренування протерли обличчя рушником, під пахвами і на спині змокли - нормально. Чи не можете займатися без пов'язки, тому що піт заступає очі і міняєте майку два рази за урок? Значить, навантаження для вас занадто велика. І стежте за станом шкіри. Якщо через 2-3 тижні занять вона стає сухішою і роздратованою - значить, ви перебирає.

Ну і, щоб закінчити тему «спорт і краса» - будь ласка, не займайтеся з макіяжем! Перед уроком очистіть обличчя і нанесіть найпростіший зволожуючий крем. Після уроку - знову вмийтеся і нанесіть заспокійливу сироватку і крем. При великій різниці температур в залі і на вулиці - припудрити мінеральної пудрою. Влітку використовуйте SPF: шкіра після занять спортом більш чутлива до сонця. Судинна активність набагато вище - і можливість отримати пігментацію, відповідно, теж вище. Пам'ятайте: люди, які грають в волейбол на пляжі, згорають швидше не тільки тому, що багато знаходяться на сонці, а ще й тому, що активно рухаються.

Пам'ятайте: люди, які грають в волейбол на пляжі, згорають швидше не тільки тому, що багато знаходяться на сонці, а ще й тому, що активно рухаються

І найбільший ризик для шкіри - хлорована вода в басейні. Будь ласка, перед зануренням наносите на обличчя щільний крем.

джерело: beautyinsider.ru

Читайте також на Зожніке:

З чого почати. Покроковий гід Зожніка

Чому не можна голодувати для схуднення

Чому не можна ростити м'язи і палити жир одночасно

Самовчитель з плавання кролем за методикою Total Immersion

Як правильно худнути

Розкажіть друзям:

Юлія Кудерова

Четвер, 26.06.2014

Які є мінуси в заняттях спортом для особи?
Де криються головні небезпеки?
Що таке надмірно?
Чи не можете займатися без пов'язки, тому що піт заступає очі і міняєте майку два рази за урок?