- Комплект поставки гарнітура USB-кабель документація Представник бюджетного сегмента, але Sony...
- управління
- Час роботи
- Особливості
- Якість передачі мови
- висновки
Комплект поставки - гарнітура
- USB-кабель
- документація
Представник бюджетного сегмента, але Sony MBH-20 вміє дуже багато. Простий і стильний дизайн, тривалий час автономної роботи, підтримка A2DP і многоточечного з'єднання (нагадаю, це бюджетний продукт). І якість передачі мови теж хороше.
Дизайн, конструкція
Пройшли ті часи, коли в Sony відчайдушно експериментували з дизайном моногарнітур, але ж скільки було цікавих задумів. Зараз цей сегмент мало цікавить споживачів, подібні пристрої перетворилися в побутовий прилад - одна зламалася, іншу купив. Всі компанії припинили спроби перетворити гарнітуру в іміджевий пристрій, лише в Jawbone досі намагаються щось зробити, показати якісь нові сценарії використання. Наприклад, подати нову Era як гаджет для велосипедистів, щоб можна було розмовляти, не відриваючи руки від керма. Ідея хороша, чим тепліше на вулиці, тим більше бажання залишити машину біля під'їзду і відправитися в велопробіг по знайомих вулицях - і ось тут і стане в нагоді Era. Або Sony. Або будь-який інший пристрій.
Все це я пишу до того, що в Sony тепер випускають одну-дві подібні гарнітури в рік і більше не експериментують. Але продукти виходять якісними і цікавими з точки зору ціни і якості. Взяти хоч MBH-20, в порівнянні з попередньою гарнітурою вона стала трохи менше, але форма збережена. Ніяких гострих граней, простий дизайн, прості матеріали. На передній частині - матовий пластик, ззаду глянсовий. В комплекті тільки одна насадка, ніяких дужок, і взагалі, нічого зайвого. Навіть кабель в комплекті короткий. Пристрій випускається в двох варіантах: чорний і білий корпус.
Збірка відмінна, на задній частині - роз'єм microUSB, ніяких заглушок немає. Це чи не єдиний продукт Sony, де немає захисту від води (жартую). Розміри становлять 45,5 x 17 x 8,5 мм, вага - 8 грам.
Носити гарнітуру можна тільки одним способом, дужки тут немає, дискомфорту я не відчув, все добре.
управління
Єдина кнопка призначена для відповіді і завершення виклику, гучність потрібно регулювати за допомогою смартфона. Воно й правильно, нема чого плодити сутності. Так і не зрозумів, чи є тут автоматичне регулювання гучності. Поруч з кнопкою знаходиться мініатюрний світловий індикатор-крапка, для активації режиму сполучення потрібно натиснути та утримувати кнопку, поки індикатор не почне блимати зеленим. При першому включенні гарнітура автоматично готова до об'єднання в пару. При підключенні до пристроїв на базі Android відображається індикатор заряду батареї гарнітури. Використовується Bluetooth 3.0, підтримуються профілі Headset Profile (HSP), Handsfree Profile (HFP) 1.6, Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) 1.2.
Час роботи
Заявлений час роботи становить близько 7 годин в режимі розмови, близько 300 годин в режимі очікування. Для зарядки можна використовувати будь-який кабель microUSB, час зарядки - близько двох годин. Для недорогого пристрою час роботи хороше.
Особливості
З цікавого - ця гарнітура підтримує профіль A2DP, можна в одне вухо слухати подкасти, музику, дивитися фільми в громадському транспорті або на роботі. І ще підтримується підключення відразу до двох телефонів, приведу офіційну інструкцію тут:
«Переконайтеся, що гарнітуру пов'язана з одним пристроєм Bluetooth, а на іншому пристрої Bluetooth включена функція Bluetooth. Вимкніть гарнітуру. Натисніть живлення і утримуйте її, поки зелений індикатор повідомлень не почне швидко блимати. Швидко натисніть клавішу живлення два рази. Після включення режиму многоточечного з'єднання жовтий індикатор повідомлень блимне двічі. Створіть пару гарнітури з другим пристроєм Bluetooth®, перш ніж підключати до нього гарнітуру. Перший пристрій Bluetooth: Для повторного підключення гарнітури виберіть MBH20 на сторінці парних пристроїв на сторінці параметрів Bluetooth ». А ось як відбувається перемикання між режимами роботи (одне або два пристрої): «Переконайтеся, що гарнітуру вимкнена. Натисніть живлення і утримуйте її, поки зелений індикатор повідомлень не почне швидко блимати. Швидко натисніть клавішу живлення два рази. Після включення режиму одноточечного з'єднання жовтий індикатор повідомлень блимне один раз. Для перемикання в режим многоточечного з'єднання знову швидко натисніть клавішу живлення два рази. Жовтий індикатор повідомлень блимне двічі ».
Сподіваюся, ця інформація буде вам корисна.
Якість передачі мови
У мене не виникло питань, співрозмовники чули мене добре, я їх теж відмінно чув. Дальність роботи - близько семи метрів, з'єднання цілком надійно, обривів зв'язку і мимовільних відключень не було.
висновки
Середня ціна пристрою - близько 1 600 рублів, на мій погляд, в бюджетному сегменті це одне з найцікавіших пропозицій. Простий стильний дизайн, елементарне управління, гарна якість передачі мови, нормальний час автономної роботи. Хороша гарнітура, рекомендую.
Поділитися:
Ми в соціальних мережах:
Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]