- Складові:
- Смажені котлети на сковороді
- Як приготувати котлети в мультиварці
- Котлети запечені в духовці
- Парові котлети з серця
Сьогоднішній випуск буде цікавий всім, хто шукає відповідь на питання: що можна приготувати з серця?
Насправді даний субпродукт можна готувати, так само як і будь-яке м'ясо: гасити серце з картоплею, овочами, готувати з ним плов, тушкувати і навіть смажити котлети!
Котлети з серця продукт корисний і дуже поживний. Готувати його можна з маленьких курячих сердечок, з свинячих або яловичих сердець. У кожному разі ви отримаєте новий і абсолютно приголомшливий смак, якщо відшукаєте вдалий рецепт, наприклад, такий, як цей!
Якщо будете чітко слідувати представленому керівництву, то отримаєте смачне ароматне соковите м'ясне блюдо. Найчастіше, котлетки з серця виходять набагато більш вигідними в економічному плані. Найцікавіше, що майже всі вони подобаються набагато більше, ніж класичні!
Подавати їх можна практично з чим завгодно: з ніжним картопляним пюре, розсипчастою гречкою, рисом, соковитими салатами і т.д. Такі котлети можна запросто дати з собою на обід дитині або чоловікові, приготувати на вечерю і навіть до святкового столу. Не поспішайте розкривати секрет свого смачного страви, нехай гості самі спробують здогадатися, з чого ж зроблені ваші соковиті апетитні котлети. Варто сказати, що готуються вони, нітрохи не складніше, ніж звичайні, при бажанні можете додати в блюдо улюблені спеції, від цього смак котлет стане тільки краще. Звичайно, особливо смачними вони вийдуть, якщо ви будете готувати страву з любов'ю і гарним настроєм!
Спосіб приготування котлет з серця можна вибрати будь-який.
Смажені на сковороді матимуть апетитну хрустку скоринку:
Запечені в мультиварці або духовці вийдуть ніжніше. А приготовані на пару можна запропонувати дітям. Про все по порядку. Приступимо.
Складові:
- Свиняче або яловиче серце - 0.5 кг,
- Сало - невеликий шматочок,
- Хліб або батон - пара скибочок,
- Молоко для розмочування хліба,
- Цибуля ріпчаста - 1 головка,
- Часник 2-3 зубчики,
- Яйце - 1 штука,
- Манна крупа 1-2 ст. ложки,
- Сіль, перець - за смаком,
- Вершкове масло - 50 грам,
- Панірувальні сухарі для обвалки котлет,
- Рослинна олія для смаження.
Процес приготування:
Замочуємо свиняче або яловиче серце в воді (приблизно на годину - два). Потім прибираємо всі непотрібні прожилки і ріжемо на шматочки. Хліб білий ненадовго замочуємо в молоці, віджимаємо. Чистимо цибулю, часник.
Готуємо кістлявий окорок: перекручуємо м'ясо з салом, цибулею, часником і віджатим хлібом.
Далі додаємо яйце, манну крупу і все ретельно вимішуємо.
Насипаємо на робочу поверхню столу або в плоску тарілку панірувальні сухарі і формуємо котлети.
Смажені котлети на сковороді
На гарячу сковороду наливаємо трохи олії і обсмажуємо котлетки з сердець до золотистої скоринки. На плиті вони смажаться набагато швидше, ніж в мультиварці, якщо порівнювати з представленим покроковим приготуванням в Панасонік старої модифікації.
Як приготувати котлети в мультиварці
Отже, в малопотужних Мультиварки, де не передбачений виробником режим смаження, вибираємо програму «випічка». Наливаємо в чашу масло, розігріваємо, укладаємо котлети
і обсмажуємо їх до золотистої скоринки хвилин по 20-30 з кожного боку.
При потужності 900-1000 Вт на програмі «жарка» процес йде набагато швидше і за зазначений час можна пережарити всю порцію котлетного фаршу.
В кінці на кожну котлетку кладемо невеликий шматочок вершкового масла, воно вбереться, і котлети стають ще ніжніше.
Котлети запечені в духовці
Так само можу запропонувати приготувати такі котлети в духовці. Обсмаживши злегка на сковорідці, викласти їх на деко і запекти в духовці до готовності (хвилин 20-25). Можна посипати в самому кінці тертим сиром і дочекатися поки він розплавиться.
Парові котлети з серця
Ну, і пробуємо з цього ж «сердечного» фаршу приготувати котлетки на пару. За консистенцією вони будуть схожими на суфле, тому для стійкості їх бажано готувати в формочках. У силіконові форми викладаємо фарш і встановлюємо їх в лоток мультиварки або пароварки. У резервуар або чашу мультиварки наливаємо воду. Готуємо на пару близько 20 хвилин. Або включаємо режим «випічка» на 30 хвилин. Такі м'ясні котлетки з серця виходять більш ніжними, соковитими. Рекомендований даний продукт для дитячого або дієтичного харчування.
Вам тільки залишається вибрати спосіб до душі і приготувати смачну вечерю, як це зробила Світлана Кисловская.
Приємного апетиту і хороших рецептів.
З повагою, Анюта.
Рецепт салату з курячими сердечками - >>