- Як позбутися вошей? Воші (воша) - це кровоссальні паразити, які живуть на людину або інших ссавців....
- Як позбутися вошей?
- Найпоширеніші засоби від педикульозу наступні:
- Позбутися від вошей можна і народними способами:
Як позбутися вошей?
Воші (воша) - це кровоссальні паразити, які живуть на людину або інших ссавців. Харчуються воші кров'ю господаря. Воші не здатні далеко стрибати як блохи, але зате вони швидко бігають. Це відмітна властивість (швидкий біг) дозволяє їм швидко перебиратися від одного місця до іншого. Наприклад, при зіткненні з волоссям людини, у якого водяться воші, вони можуть швидко перебігти на Вашу голову.
Існує сотні видів вошей, але особливо виділяють три види: головні, платтяні та лобкові воші. Головні заводяться в голові, мешкають в волосяному покриві. Платтяні мешкають в одязі, яка тісно стикається зі шкірою людини. Лобкові воші живуть в лобкової зоні, а також на віях, під пахвами, в бровах. Воші досягають невеликого розміру - від 0.5 мм до 6 мм. Погодьтеся, що помітити воша, розміром в 0.5 -1 мм дуже складно.
Симптоми появи вошей (як визначити, що завелися воші)? Існує кілька способів. Але основний симптом - це відчуття печіння, подразнення, свербежу. Коли воша проколює шкіру, щоб попити крові - ми відчуваємо печіння. Також є вторинні ознаки того, що у вас завелася воша. Це поява на шкірі червоних маленьких плям (це місця укусу), а також безлічі білих утворень (це дрібні білі яйця вошей, за допомогою яких вони розмножуються). Яйця вошей називають гнидами. І з відкладених яєць протягом 7-10 днів виводиться потомство. Живуть воші в середньому 38 днів.
Як можна заразитися вошами (гнидами, вошью)?
Заразитися вошами можна при контакті з людиною, який заражений вошами, або при контакті з річчю, якою користувався чоловік, на якому оселилися дані паразити. Наприклад, при користуванні чужим гребінцем, чужим рушником. Дуже часто вошами заражаються діти в дитячих садах, оскільки вони постійно між собою контактують. І якщо в дитячому садку з'явиться людина, хвора на вошами, то ними можуть заразитися багато дітей. Тому за здоров'ям дітей вихователям дитячих садків потрібно стежити дуже ретельно, щоб випадковим чином, не з'явився серед дітей дитина, який заражений вошами. Адже від однієї дитини можуть заразитися все.
Існує думка, що воші в основному мешкають на людях, які не стежать за собою, на Грязнулі, на бомжів. Але це зовсім не так. Вони можуть оселитися абсолютно на будь-яку людину. І ваша чиста шкіра для них, навпаки, буде благом, оскільки ніяка бруд і сальні виділення на шкірі, не будуть їм заважати насититися вашою кров'ю.
Великої шкоди від укусів вошей немає. Ну, вип'ють трохи вашої крові і все. За винятком випадків, якщо вам попалися особливі воші, які є переносниками того чи іншого захворювання. Правда навіть усвідомлювати що хтось п'є вашу кров - це неприємно почуття. Та й якщо ви помітите вошей, то краще позбавитися від них швидше, інакше їх дуже багато може розплодитись, і ваше тіло буде страждати від їх укусів.
Педикульоз - так називають вошивість. Цим медичним словом позначають, що у вас завелися воші.
Як позбутися вошей?
Зараз багато засобів і ліки від вошей можна придбати в аптеці. Правда воші добре пристосовуються до мінливих умов, тому здатні вони пристосуватися і до нових засобів, ліків, що застосовуються проти них.
Найпоширеніші засоби від педикульозу наступні:
- спеціальний шампунь, за допомогою якого ви станете мити волосся (якщо у вас завелися головні воші);
- такі кошти від вошей, як медіфокс і ніттіфор. Медіфокс в розведеному вигляді наноситься на голову з використанням тампона, а потім змивається шампунем. Ниттифор наноситься на голову, після чого вам протягом 40 хвилин потрібно ходити з косинкою на голові, а потім змиваєте розчин Ніттифором милом і вичісувати гнид.
- прополіс, борна мазь, бутадіон.
Позбутися від вошей можна і народними способами:
- використання гасу або оцту. Якийсь з цих коштів наноситься на голову, після голову покривають поліетиленовим пакетом на 30 хвилин. Але у цього кошти є істотні мінуси: залишається специфічний запах; волосся стає слабшою і робляться більш тьмяним і ламким.
- від вошей використовують ефірні олії чайного дерева, лаванди, журавлинний сік, дустовое або дігтярне мило.
Якщо воші у вас завелися на голові, то дуже ефективний спосіб - це постригтися наголо. Але через те, щоб доведеться деякий час ходити лисими, не всі наважуються на такий крок.
Жінкам, які люблять фарбувати волосся, на допомогу прийде фарба для волосся. Перекис водню здатна гарненько розправитися з цими паразитами (вошами).
Якщо у вас завелася платтяна воша, то потрібно розібратися з одягом - гарненько її випрати, а потім висушити на сонці. А після ретельно пропрасувати праскою. Воші гинуть під дією високих температур. Тому рекомендуються прати одяг гарячою водою, сушити одяг під впливом сонячних променів, а також про всяк випадок ретельно прасувати її гарячий праскою. Якщо немає можливості випрати одяг, м'які іграшки, то їх слід на 24 години покласти в холодильник (в морозилку).
Щоб позбутися від лобкової воші можна все збрити, а потім використовувати якийсь засіб: педелін або будь-яке інше засіб з аптеки, яке допомагає при педикульозі; можна використовувати борну мазь; продезінфікувати 10% білої ртутної маззю. Якщо воші на віях або бровах, то можна видалити їх своїми нігтями (це не складно).
Читати також - як позбутися від тарганів ?
Як позбутися вошей?Як позбутися вошей?
Симптоми появи вошей (як визначити, що завелися воші)?
Як можна заразитися вошами (гнидами, вошью)?
Як позбутися вошей?