Ароматичні палички (пахощі), властивості аромапалочек, ароматерапія в гороскопах

  1. шкода аромапалочек
  2. Властивості різних ароматів аромапалочек
  3. непальські пахощі
  4. тибетські пахощі
  5. китайські пахощі
  6. Як використовуються аромапалички?
  7. Ароматерапія в гороскопах

Давня наука ароматерапія володіє знаннями, як впливають аромати на стан людини: психологічний і фізичний. При розкопках найдавніших цивілізацій не дарма знайдені судини для пахощів - пахощі цінувалися і єгиптянами, і римлянами, і греками як золото і як спеції.

А в середні віки, коли чума косила людей без розбору, з нею ефективно боролися за допомогою обкурювання повітря. По всьому місту розпалилися ароматичні багаття із сосен, які давали їдкий дим. Проти чуми задіяно будь-яке з відомих в той час ароматичних рослин, адже це були кращі з доступних тоді антисептиків.

Сучасна цивілізація подарувала нам щоденне обкурювання гаром і хімікатами, а сучасний спосіб життя - стреси і поспіх поряд з недоліком руху і поганий дієтою. В результаті чого ми отримуємо ще й нездужання, ожиріння, скупчення в організмі токсичних речовин, і реальну можливість розвитку важких хронічних захворювань.

Ароматерапія дає можливість пригальмувати цей процес. Аромати швидко вводяться в систему кровообігу, покращуючи циркуляцію крові, нормалізує стан людини і врівноважуючи протікають в організмі процеси, підвищуючи цим опірність шкідливим впливам ззовні.

Методів застосування ароматерапії багато, але одним з найпопулярніших вважаються ароматичні палички.

Ароматичні палички (пахощі) недорогі і дуже зручні в застосуванні.

шкода аромапалочек

Не так давно датські вчені заявили, що ними встановлено зв'язок між збільшенням ризику виникнення раку легенів і постійним застосуванням ароматичних паличок. Виявляється, систематичне багаторічне вдихання пахощів підвищує ризик раку легенів майже в два рази.

А при нерегулярному використанні пахощів можна вдихати їх спокійно: ймовірність раку не підвищується.

На розвиток раку впливають містяться в димі органічні канцерогени: карбонільні сполуки, бензол і полиароматические вуглеводні.

Настійно не рекомендується застосовувати пахощі постійно, а також в погано провітрюваних приміщеннях.

Властивості різних ароматів аромапалочек

індійські пахощі

На своїй батьківщині індійські ароматичні палички кадили під час храмових свят і медитацій. Пахуча основа наноситься на бамбукову паличку, яка потім просочується протягом декількох днів ефірною олією, в результаті чого виходить подвійний аромат. Саме завдяки такій технології індійські палички володіють яскраво вираженим запахом, вони відразу заповнюють приміщення ароматом.

Найбільш ходові ефірні масла в індійських паличках - сандал, пачулі (збуджує пристрасть) і евкаліпт (допомагає при простудних захворюваннях).

Індійські пахощі є на російському ринку найпопулярнішими. Упаковка їх може бути непоказною, зате високо якість масла, натуральне воно чи синтетичне.

Таїландські пахощі пропонуються в більш яскравій упаковці, але вони дорожчі і менш якісні.

непальські пахощі

Непальські ароматичні палички без основи, вони складаються з декількох мінералів і трав, які довго пресуються. Палити їх дощенту необов'язково: підпалюють тільки кінчик на хвилини дві, після чого паличка гаситься. Непальські палички, що складаються з пресованої трави, володіють насиченим, довго тримається ароматом.


Найчастіше в непальських паличках використовуються лотос, червоний і білий сандал, сосна і кедр.

Аромат сандалу допомагає при страху, тривозі, безсонні, заспокоює нерви, а також лікує сильний нежить і усуває нудоту.

Лікує нежить і астматичний кашель жасмин. Лавандова паличка усуває безсоння і нервозність. Пахощі з герані заспокоюють, позбавляють від страхів.

тибетські пахощі

Це найбільш затребувані пахощі, що займають особливе місце в традиції ароматерапії.

Трави для них збираються вручну в Гімалаях і в строго певний час.

До складу ароматичних паличок тибетських пахощів входить до 40 компонентів. Палички пресовані, як і непальські. При горінні вони поступово змінюють запах, але призначені вони не тільки для ароматизування. Вони використовуються і в акупунктурі для припікання точок, і при масажі, розтерті в порошок і додані в крем.

китайські пахощі

Це найчастіше безосновние квіткові і сандалові пахощі. Можуть бути і у вигляді тонких спіралей, закручених в кілька кіл. Горя за годинниковою стрілкою, вони створюють «енергетичний стовп», як вважають в Китаї.

Можуть бути і у вигляді маленьких кошиків, човників, діжок.

Як використовуються аромапалички?

Важливу роль відіграють запахи в нашому житті. Вони можуть розслаблювати і розбурхувати, викликати головні болі і концентрувати увагу, піднімати настрій і отруювати нам життя. Щоб правильно використовувати силу запахів потрібно знати їх властивості.

Ароматичні палички - найзручніший у застосуванні вид пахощів. Ця популярність забезпечена зручністю, простотою застосування і дешевизною. Просочена ароманаполнітелем основа наноситься на дерев'яну тріску. Зазвичай основу виготовляють з вугілля або Масалов (суміші дрібного пилу або подрібнених рослин).

Ароматичні палички чорного кольору зроблені з вугілля. При горінні вони пахнуть тільки ароманаполнітелем. А в коричневих і бежевих паличках використана основа з масала, чий запах буде домішуватися при горінні до аромату.

Звертайте увагу на якість наповнювача. Запах синтетичного аромату не так приємний і корисний, як запах натурального. Чи не паліть одночасно кілька паличок - у них може бути абсолютно протилежний ефект.

Щоб не отримати замість очікуваної підвищеної працездатності сонливість, потрібно розібратися які запахи чому сприяють.

Розслаблюють - жасмин, мирра, троянда, лотос, сандал.

Стрес знімає запах жасмину, він же допомагає мобілізувати приховані резерви. Підсилює чуттєвість.

Від втоми позбавляє солодкий і терпкий запах лотоса.

Ароматерапія в гороскопах

  • Овни найбільш схильні до простудних захворювань, вірусам, головних болів і хвороб очей. Їм рекомендовано аромат лимона, який тонізує і володіє противірусним ефектом, знімає нудоту, полегшує головні болі і зміцнює імунітет.
    Овни можуть використовувати також палички з ароматами ладану, сосни, сандалу, ванілі і пачулі.
  • У Тельців є шанс прожити життя до глибокої старості без хвороб, але їх схильність до зловживання роботою, почуттями, емоціями, безліч поганих звичок, призводить енергію організму в занепад. У таких ситуаціях їх знаходять недуги - хвороби шиї, горла, носа.
    Аромат Тельців - жасмин, який сприяє розслабленню, знімає стрес, поліпшує захист організму. Рекомендовані і палички з запахами кедра, бузку, сосни, бергамоту, конвалії.
  • Близнюки хворіють від нудьги і нервів. Звідси і безсоння, алергія, зриви, хвороби суглобів. Для терапії застосовують сандал, знімає депресію, безсоння, головний біль, застуду. Смак до життя повертають ароматами апельсина, ванілі, іланг-ілангу, кориці.
  • Рак більше всіх схильний до депресій. Всі недуги приходять від нервів і завдяки самонавіювання, що сприяє захворювань шлунка, кишечника, сечовивідної системи. У такій ситуації краще всього використовувати запах мирри, що допомагає вибиратися з депресій, справлятися з безсонням, надає протизапальну дію. Корисні аромати лаванди, ялівцю, бергамоту, іланг-ілангу, лимона, сосни.
  • Лев стійкий до хвороб і добре їм пручається. Найбільш вразливим місцем у Львів є серце. Потрібно менше хвилювань, навантажень і стресів. Основним ароматом вважається троянда, яка покращує кровообіг і позбавляє від напруги.
  • Діви уважно ставляться до свого здоров'я, але через тривог і хвилювань проблемним місцем може стати кишечник. Аромат сандалу підходить для заспокоєння. У разі поганого самопочуття, протизапальну дію надасть евкаліпт. Можна використовувати апельсин, кедр, лимонник, мірру.
  • Від чого завгодно можуть захворіти Терези. Привести в порядок нервову систему можна ароматом іланг-ілангу. Він вгамує головний біль, судоми і нервові тики. Використовуйте ще м'яту, корицю, евкаліпт, кедр.
  • Скорпіони можуть управляти здоров'ям самостійно, але для цього буде потрібно енергія і сили. Аромат пачулі дає силу, енергію, рішучість, бадьорість. Добре впливають запахи магнолії, лимона, сосни.
  • Якщо життя Стрільцям буде цікава, то вони можуть прожити її без хвороб. Їм буде потрібно гарний настрій і не варто перевтомлюватися, інакше можуть виникнути захворювання серцевої системи, нервів, печінки. Для профілактики підходить аромат кориці, що піднімає настрій, заспокійливий нерви, що дає впевненість у своїх силах. Використовуйте також ароматичні палички з запахами мигдалю, пачулі, розмарину, ладану.
  • У Козерога є здатність чинити опір хворобам. Він схильний надумалися собі хронічні захворювання. Страждає шкіра, суглоби, кровообіг. Ароматичні палички із запахом лаванди підійдуть найбільше. Вони дадуть сили чинити опір хворобливого стану. Для Козерогів ефективні аромати бергамоту, гвоздики, сосни, шавлії, сандалу.
  • Через небажання лікуватися виникають хронічні хвороби у Водоліїв. Хвороби їм краще взагалі не допускати, а значить треба підтримувати бадьорість і оптимізм. Піднімає настрій і покращує самопочуття Водолія ладан, чий запах не дозволяє впадати в депресію і розчаровуватися. Тому ж сприяє гіацинт, іланг-іланг і евкаліпт.
  • Риби більше всіх схильні до шизофренії. Це пов'язано з особливістю натури Риби, яка відчуває себе жертвою в будь-яких обставинах. Їм потрібно звертати увагу на простудні захворювання, часто дають ускладнення на ніс і ноги. Святковий і яскравий запах апельсина піднімає настрій і допомагає позитивніше поглянути на те, що відбувається. Рибам підходять ароматичні палички з запахами мірри, ванілі, бергамоту, лимона.

Лілія Юрканіс
для жіночого журналу InFlora.ru

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий онлайн журнал InFlora.ru обов'язкова

Як використовуються аромапалички?