Новорічні рецепти краси

З новорічних ласощів і хвої можна в домашніх умовах зробити ефективні засоби для краси.

З чим у вас асоціюється Новий рік? Звичайно ж, з мандаринами, ялинкою, шампанським та ікрою. Ці незмінні новорічні атрибути приходять до кожної оселі, створюючи святковий настрій. Але на цьому їх корисність не закінчується. З новорічних ласощів і хвої можна запросто в домашніх умовах зробити ефективні засоби для краси. Як? Про це нам розповіла косметолог центру "Ідеал" Ірина Томіліна.

З ІКРОЮ

Ікра - багате джерело протеїнів і фосфоліпідів. Фосфоліпіди легко проникають в шкіру і зволожують її, зберігають м'якість і гладкість шкірного покриву. Протеїни покращують пружність шкіри. Фосфор - ще один інгредієнт ікри - додає шкірі життєві сили, а присутні в ікрі вітаміни А, D, Е і С уповільнюють старіння.

Маска принцеси Діани. Покрийте обличчя тонкою тканиною або марлею, на яку рясно викладіть ікринки. Потім ікру повільно роздавите і залиште на 20-30 хвилин. Змийте теплою водою з додаванням лимонного соку.

Ікра в йогурті для харчування шкіри. 1ч. л. червоної ікри змішайте з 2 ст. ложками йогурту. Нанесіть на обличчя і тримаєте 15-20 хв. Змийте теплою водою.

Ікра з оливками для зволоження. Кілька крапель оливкової олії з'єднайте з 1 ч. Ложкою растолченной червоної ікри, добре перемішайте і нанесіть на обличчя. Через 20 хв. вмийтеся теплою водою.

Бутерброд з ікрою для підтяжки. Розітріть 1 яєчний жовток з 1 ч. Ложкою ікри. Щоб маска набула щільної консистенції, додайте трохи білого хліба. Отриману суміш нанесіть на шкіру і залиште на 20 хв. Після закінчення часу змийте водою кімнатної температури.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! маски з ікри протипоказані людям, схильним до алергії на морепродукти. Тому, якщо ви покривається висипом від будь-якого дару моря, то про маски з ікри можна забути, інакше замість сяючого отримаєте опухле обличчя. Але навіть якщо у вас не виникає алергії на ікру, коли ви її їсте, не поспішайте в перший раз щедро змащувати нею все обличчя. Нанесіть спочатку на кисть. Якщо не виникне ніяких неприємностей - печіння, свербіння, почервоніння, тоді сміливо робіть маски.

З мандаринів

У м'якоті мандаринів міститься ціла купа корисних речовин, які роблять нашу шкіру гладкою і ніжною.

Мандариновий сік для зняття запалення. Вичавіть сік з двох мандаринів. Змочіть їм попередньо приготовану марлю, складену в два шари, і накладіть на шию та обличчя на 15-20 хвилин. Потім змийте залишки соку прохолодною водою.

мандаринова вода для стягування пор. Візьміть свіжу шкірку 1-2 мандаринів і залийте 1 літром холодної води. Не виймаючи з води, розріжте або порвіть шкірку на більш дрібні шматочки і настоюйте протягом доби. Потім акуратно процідіть. Використовуйте цю воду замість тоніка.

"Тональний крем". Для приготування матирующей маски, яка швидко згладить всі почервоніння і нерівності шкіри, потрібно взяти розім'яту м'якоть 1 мандарина і змішати її з 2 ст. ложками сметани або йогурту. Додайте 1-2 краплі лимонного соку або ефірного масла лимона (якщо немає алергії). Всі інгредієнти перемішайте і нанесіть на обличчя. Через 15-20 хвилин змийте маску прохолодною водою.

Рисово-мандариновий скраб. Розімніть м'якоть 1 мандарина і змішайте його з 1 ст. ложкою рисової або вівсяної муки. Нанесіть отриману пасту на обличчя і через 15 хвилин зніміть вологим ватним тампоном, потім вмивайтеся прохолодною водою.

Маска для пишного волосся. Для приготування цієї маски візьміть кірки 2-3 мандаринів, 1-2 скибочки чорного хліба, 2 ст. ложки аптечної ромашки, 1 яєчний жовток, 1 ст. ложку мигдалевого масла. Хліб, ромашку і мандаринові скоринки залийте гарячою водою і залиште на три години. Після цього злийте воду і подрібніть суміш до отримання однорідної маси. Додайте мигдальне масло і жовток. Нанесіть маску на шкіру голови і волосся на 40 хвилин. Змийте теплою водою.

Новорічна маска для блиску. Змішайте 2 ст. ложки вершків середньої жирності, 1 ст. ложку рослинної олії (оливкової, мигдалевого, реп'яхової), 1 ст. ложка мандаринового соку і 30 мл шампанського. Нанесіть на вологе волосся і змийте через 30 хвилин.

З хвоєю

Цілющі хвойні маски допомагають відновити природний баланс шкіри. При цьому вони діють не гірше найдорожчих кремів і мазей, посилюючи приплив крові до шкіри і поліпшуючи її харчування.

Хвоя з молоком від зморшок. Дрібно нарізану хвойну гілку залийте молоком (на 50 г хвої потрібно 250 мл молока). Потім прокип'ятіть все в емальованому посуді протягом 7-8 хвилин і залиште настоюватися на 30 хвилин. Потім змочіть шматок чистої марлі в відварі і рівно розподіліть на обличчі і області декольте.

Еловая ванна від застуди. Обсипалися з ялинки голки не поспішайте викидати. Прокрутіть їх через м'ясорубку і залийте пляшкою горілки, а потім дайте настоятися два тижні в холодильнику і профільтруйте. Такий екстракт можна додавати в ванну - вона тонізує, піднімає настрій, допомагає при застуді і грипі.

Ялиновий сир від сухості. Змішайте в однорідну масу по 50 мл настою хвої (з попереднього рецепта) і сиру. Нанесіть маску рівномірним шаром на обличчя і залиште на 30-40 хвилин.

Білкова маска від жирного блиску. Яєчний білок збийте в піну, додайте 1 ч. Ложку настою з хвої, сік половини лимона і сіль на кінчику ножа. Нанесіть суміш на обличчя. Через 10-15 хвилин змийте теплою, а потім холодною водою.

Мед з хвоєю проти запалень. Перемішайте 2-3 ст. л. меду, 2-3 ст. л. подрібненої хвої і 20 мл соняшникової олії. Нанесіть суміш на обличчя на 10-15 хвилин, а потім гарненько змийте теплою водою.

З ШАМПАНСЬКИМ

Головний корисний компонент шампанського - екстракт винограду. Це антиоксидант, який, як відомо, перешкоджає старінню шкіри і волосся. Крім того, шампанське також покращує обмін речовин шкіри і лікує її від запалень.

Шампанське з вершками для ослабленого волосся. Візьміть 2 ст. ложки вершків, 0,5 ч. ложки лляної олії, 1 ч. ложку лимонного соку і 1 ст. ложку шампанського. Отриману суміш нанесіть на вологе волосся і через 15 хвилин промийте волосся теплою водою без шампуню.

Огірок під шампанським від лупи. Візьміть один огірок, 1 ст. ложку знежиреного йогурту і 2 ст. ложки шампанського. Огірок натріть на терку, додайте йогурт і шампанське. Нанесіть суміш на шкіру голови і волосся і втирайте легкими рухами. Накрийте голову поліетиленовим пакетом, а потім рушником і почекайте 20 хвилин. Ретельно вимийте голову теплою водою без шампуню.

Ополіскувач для блиску. Якщо у вас світле волосся, то вам буде потрібно шампанське брют або напівсухе і квіти ромашки. Якщо у вас темне волосся, то вам підійдуть червоне або рожеве шампанське і збір липи. Три столові ложки обраного збору залийте трьома склянками крутого окропу і почекайте півгодини. Потім процідіть, додайте 125 мл шампанського і обполосніть волосся.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

З чим у вас асоціюється Новий рік?
Як?