Постільні приналежності - це комплект предметів: простирадло, наволочка, підодіяльник, покривало, від яких залежить якість сну, працездатність і життєвий тонус. Якісний і глибокий сон - це нагальна потреба організму. З хорошим постільною білизною можна чудово відпочити, скинути з себе тягар важкого трудового дня, набравшись сил і бадьорості. Адже сон - це запорука здоров'я організму людини. На сьогоднішній день існує маса пропозицій по асортименту різних постільних речей. Дизайнери разом з виробниками роблять масу всього для залучення покупців і створення нових видів постільної білизни для завоювання авторитету у покупців.
У нашому світі постільна білизна це вже не просто «одяг» для матраца, а прикраса будь-якого інтер'єру спальні. Що дивно, але темперамент і характер людини можна визначити, подивившись, на якому постільній білизні він спить. Люди практичного складу розуму воліють постільна білизна спокійний рівних тонів, з геометричним малюнком і однотонне. Романтичні натури віддадуть перевагу постільній білизні в квіточку, з рюшами, мереживом, яскравих соковитих відтінків. Любителі природи обов'язково придбають постільна білизна 3D, яке є однією з найбільш вдалих новинок на ринку постільних речей. Великий асортимент тематики такого білизни - це і мальовничі куточки природи, зачаровують своєю масштабністю міста, величезного розміру зображені об'ємні квіти, тривимірні тварини - все це виконано виробниками з величезною часткою фантазії! Кожен раз така білизна дивує і радує. Якщо на ньому зображені метелики, то створюється враження, що вони завмерли всього на хвилину і знову вспорхнуть крилами, полетівши в далечінь.
Наволочка - це приналежність постільної білизни, чохол, який одягають на подушку. Наволочки бувають з «вушками», на запах, на ґудзиках або на зав'язках.
Що ж важливо знати покупцеві при виборі постільної білизни? По-перше необхідно враховувати масу нюансів, таких як кількість предметів в комплекті, якість швів, тип волокна, тканини, спосіб застібки, колір і візерунок матеріалу, спосіб фарбування тканини. Загалом, вибрати постільну білизну - це ціле мистецтво.
Як правило, комплект постільної білизни складається з простирадла, підодіяльники, наволочки двох, чотирьох або шести різних розмірів. Залежно від виробника розміри і комплектація комплекту постільної білизни можуть видозмінюватися. Тому існують вітчизняні стандарти, європейські та американські. В описі постільної білизни обов'язково йде інструкція із зазначенням розмірів простирадла, підодіяльники, наволочки і кількість їх в комплекті. Якщо, наприклад, це сімейний комплект, то підодіяльника буде в комплекті дві штуки. Перед покупкою потрібно обов'язково виміряти розмір спального місця, ковдри та подушки, що б визначити, який розмір постільної білизни вам потрібен.
Підодіяльник - це спеціальний чохол, який одягається на ковдру. Підодіяльник шиють з тієї ж тканини, що і простирадло. Бувають підковдри двох видів. Один вид прямокутної форми з вирізом в центрі на зовнішній стороні. Інший вид - закритий, з застібками на зовнішній стороні, або без застібок, без вирізу. Найчастіше підковдри виконую у вигляді кишені - з прорізом по довгій або короткій стороні. Застібатися така проріз може на пластикові кнопки, гудзик, блискавку або зав'язуватися тонкими стрічками. Для зручності і практичності у використанні виробники майже відмовилися від пошиття підковдр з вирізом в центрі.
Простирадло - це шматок тканини прямокутної форми, який призначений для настилання на спальне місце ліжка, дивана, софи або ортопедичного матраца. Колір, який використовують для пошиття простирадл часто використовують білий колір тканин, але взагалі застосовують тканини для пошиття простирадл самого різного кольору. Тканина, з якої найбільш часто шиють простирадла - це бавовна, льон, шовк, а так само тканини з штучним і змішаним волокном. Простирадла бувають без гумки і з гумкою. Простирадла з гумкою зручні у використанні: вони надійно фіксуються на кутах матраца, і не скачуються під час неспокійного сну людини, тим самим забезпечуючи надійність у використанні і глибокий сон. Простирадло так само може бути цельнокроеной або зі швом посередині.
Якість, яке застосовується для пошиття тканин - це натуральні або синтетичні наповнювачі, які пройшли безліч перевірок на безпеку, це стандарт якості виробів, відповідність санітарно-гігієнічним нормам, це фантазія, елегантний вигляд, несподівані рішення, величезна різноманітність кольорів. Застосування мережива, бантів, аплікацій та вишивки - це далеко не повний перелік, як прикрашається постільна білизна.
Тканина, яка використовується для пошиття білизни, може бути найрізноманітніша. Це може бути постільна бязь - ідеально підходить для пошиття ексклюзивного білизни; поплін, який володіє шовковистим блиском і м'якістю, тонкий і одночасно міцний; перкаль - тканина, яка має підвищену м'якістю і міцністю; постільна фланель - теплосберегающая тканину, яка має рідкісний і пухнастий начісування, вона приємна на дотик і м'яка; Полулях постільний - це тканина, що складається з льону та бавовни, така тканина не змінює свій колір після прання і не має усадки.
При догляді за постільною білизною необхідно строго дотримуватися інструкції, яка додається на упаковці. Не можна ігнорувати основне правило, що кольорове і біле постільна білизна потрібно прати окремо один від одного і якщо навіть стріки накопичилося трохи, то краще включити програму з половинною пранням. Заборонено використовувати відбілювачі, які не тільки можуть стерти малюнок, але і порушити структуру тканини. Програму стріки потрібно вибирати з невисокою температурою, якщо ваше білизна виготовлена, наприклад, з сатину, то прати можна при 60 градусах, хоча перша Стріка повинна бути не більше 40 градусів. Якщо розумно дотримуватися всіх рекомендацій, то ваше постільна білизна прослужить довго.
При виборі комплекту постільної білизни завжди поцікавтеся у продавця про його складі і виробника. Загляньте в наш інтернет магазин . У наших менеджерів ви отримаєте детальну інформацію про якість постільних речей, про склад тканини, особливості плетіння і про торгову марку. Вдалих вам покупок!
Що ж важливо знати покупцеві при виборі постільної білизни?