Чи потрібно Гладить Постільна Білизна Після Прання? - Поради 2018

  1. переваги
  2. недоліки
  3. Коли без цього не обійтися?
  4. Правила, якими необхідно керуватися при прасування
  5. Що говорять народні прикмети?
  6. підсумки

Міцний людський сон - запорука здоров'я і повсякденного гарного настрою. Зазвичай для сну ми використовуємо не тільки м'який диван або ліжко, але також додаткові атрибути. Одним, з яких, є комплект спальної білизни. В силу його регулярного використання, необхідно своєчасно проводити прання комплекту, а ось чи потрібно гладити постільну білизну після цього: наволочки, підковдри?

У сучасному житті це питання задають багато домогосподарки, тому сьогодні ми відповімо на нього.

зміст

переваги

Спальні атрибути, а також інші речі, які використовуються для сну людини, слід піддавати прасування після кожної прання , В цьому є наступні плюси:

  • Річ після прасування стає м'якшою, що дозволяє легше заснути, даруючи приємні відчуття від контакту з нею, однак це не відноситься до махровим приладдя, т. К. В силу особливостей матеріалу стають лише грубіше;

В силу особливостей матеріалу стають лише грубіше;

  • Всі елементи стають більш компактними в розмірах, що дозволяє займати в шафі менший простір;
  • Простирадло після виглядає значно охайний і естетичний;
  • Завдяки обробці бавовняної поверхні праскою , Простирадло стає міцнішою, через сплаву волокон;
  • При обробці елементів під високою температурою видаляються бактерії і шкідливі мікроорганізми, а також личинки постільних кліщів, так як невисока температура при пранні не здатна впоратися з повним усуненням цих комах.

Дізнавшись про те, які є переваги у процедури розгладження постільних речей, варто розібратися з деякими недоліками такого процесу, які в порівнянні з плюсами досить незначні.

недоліки

Навіть незважаючи на те, що процедура має масу переваг, з упевненістю відповісти на питання, гладити Чи після прання - не можна, так як варто розглянути ще мінуси цього процесу:

  • Аромати, якими наповнюється спальні комплекти після прання, при прасування білизни практично повністю зникають. Як правило, багато домогосподарки для очищення і додання аромату використовують спеціальні кондиціонери.
  • Прасування всього набору, як правило, забирає надто багато часу, а також паралельно витрачається багато електроенергії, так як сучасні праски споживають електрику в солідних масштабах.
  • після прасування поверхню постільної білизни стає менш сприйнятлива до вбирання вологи, яка з'являється щоночі через природні потових виділень людини.

після   прасування   поверхню постільної білизни стає менш сприйнятлива до вбирання вологи, яка з'являється щоночі через природні потових виділень людини

  • Деякі матеріали, з яких виготовляються постіль, після прасування можуть накопичувати електрику. Це додає істотний дискомфорт для людини, роблячи його сон менш комфортним.

Коли без цього не обійтися?

За допомогою праски необхідно обробляти простирадла, наволочки і підодіяльник в обов'язковому порядку при наступних ситуаціях:

  • якщо в житловому приміщенні проживає людина, у якого є захворювання шкірних покривів;
  • атрибути спального білизни використовуються для новонародженої дитини .

На тему обов'язкового прасування постільної білизни новонароджених дітей постійно відбуваються дискусії між педіатрами.

Одні впевнені, що це вкрай важливо, інші заявляють, що в цьому немає необхідності, так як сучасні пральні машинки прогрівають температуру води при пранні до 95 градусів.

Одні впевнені, що це вкрай важливо, інші заявляють, що в цьому немає необхідності, так як сучасні пральні машинки прогрівають температуру води при пранні до 95 градусів

Можна звернутися до історії - в не такі далекі часи домогосподарки обходилися без підгузників, пральних машин, при цьому, як правило, діти росли здоровими і міцними, а все через те, що мами завжди піддавали такі речі і пелюшки своїх дітей обробці праскою.

Підвищена температура вбиває всі шкідливі мікроорганізми і інфекції, що можуть проникнути в організм малюка через ще неостаточне зажівшую ранку на його пуповині.

Саме тому перші тижні життя новонародженої дитини, мами повинні в обов'язковому порядку прасувати його постіль і пелюшки.

Варто зазначити, що про необхідність або непотрібність обробки пелюшок праскою слід поцікавитися у лікаря-педіатра.

Якщо ви або ваші родичі схильні до захворювань шкірного покриву, таким як дерматит, грибок або лишай, то рушники і спальне білизна неодмінно повинно піддаватися обробці високими температурами від праски.

Це пов'язано з тим, що при таких захворюваннях температури прання недостатньо для вбивства хвороботворних мікроорганізмів.

У хворого категорично повинно бути свій рушник і спальне приладдя, які, природно, повинні бути Відпарити.

У хворого категорично повинно бути свій рушник і спальне приладдя, які, природно, повинні бути Відпарити

Правила, якими необхідно керуватися при прасування

Принагідно, коли домогосподарка впевнена в необхідності прасування, їй слід виконувати процедуру, дотримуючись таких правил:

  • гладити необхідно злегка не досохшую тканину, завдяки чому легше заберуться шви і складки;
  • до делікатних тканин варто ставитися вкрай уважно, так, наприклад, для шовку вибирається найменший температурний режим відпарювання;
  • шовкові простирадла прасують вологими, при цьому з виворітного боку;
  • бавовняні вироби стійкі до підвищених температур, тому можна сміливо ставити температурний режим на максимум, що дозволить простіше розгладити всі шви, а також складки;

гладити необхідно злегка не досохшую тканину, завдяки чому легше заберуться шви і складки;   до делікатних тканин варто ставитися вкрай уважно, так, наприклад, для шовку вибирається найменший температурний режим відпарювання;   шовкові простирадла прасують вологими, при цьому з виворітного боку;   бавовняні вироби стійкі до підвищених температур, тому можна сміливо ставити температурний режим на максимум, що дозволить простіше розгладити всі шви, а також складки;

  • щоб в результаті простирадла мали більш компактні розміри, їх прасують кожен раз, як тільки складуть вдвічі;
  • тільки що відпарені не слід відразу поміщати в шафу, так як речі повинні охолонути до кімнатної температури;
  • махрові власності не слід піддавати обробці праскою, вони повинні стиратися в окремому щадному режимі з виставленням програми легкого прасування на автоматі, що дозволить позбутися від складок.

Тепер ви маєте уявлення про те, для яких цілей виконується процедура прасування постільної білизни, а також для чого вона необхідна.

Тому рішення гладити простирадла після прання чи ні приймати виключно вам, однак не потрібно забувати про те, що цей процес хоч і тривалий з великою витратою зусиль, але свої плоди в якості міцного солодкого сну, принесе обов'язково.

Тому рішення   гладити   простирадла після прання чи ні приймати виключно вам, однак не потрібно забувати про те, що цей процес хоч і тривалий з великою витратою зусиль, але свої плоди в якості міцного солодкого сну, принесе обов'язково

Що говорять народні прикмети?

Навіть в сучасному житті домогосподарки нерідко використовують старі народні прикмети, які не обійшли стороною і правила використання та догляду за постільною білизною.

В даному випадку рекомендується перед тим, як стелити нові простирадла на ліжко або диван їх слід хорошим чином випрасувати.

Народні мудрості свідчать, що в пом'ятих речах можуть гніздитися нечисті сили, які істотно отруюють здорове життя людини, роблячи його сон не таким міцним і солодким, що належить для здоров'я всього організму.

Також існує думка про те, що регулярний сон на невиглаженних речах, як магніт притягує до себе побутові труднощі і життєві тяготи, що серйозно будуть отруювати ваше життя.

Виходячи з цих перевірених століттями мудростей, можна з упевненістю сказати, що гладити простирадла, наволочки і підодіяльники необхідно в обов'язковому порядку.

Варто зазначити, що народні прикмети були вигадані з голови - це традиції і повір'я, до яких століттями прислухалися наші предки і навіть бабусі й мами.

підсумки

В силу обставин сучасного життя, насиченості і постійної нестачі часу, ми дуже часто забуваємо про те, що наше здоров'я одне і його не купити ні за які гроші.

Як відомо, сон - найкращі ліки, через що до комфорту в період Морфея слід поставитися з належною увагою.

Як відомо, сон - найкращі ліки, через що до комфорту в період Морфея слід поставитися з належною увагою

Всі простирадла і будь-які інші постільні приналежності повинні бути випрасувати, цей метод дозволить не тільки вберегти ваше здоров'я, але також вбереже вас від невдач і труднощів, якщо вірити народним прикметам.

Всі простирадла і будь-які інші постільні приналежності повинні бути випрасувати, цей метод дозволить не тільки вберегти ваше здоров'я, але також вбереже вас від невдач і труднощів, якщо вірити народним прикметам

Звичайно, не завжди є вільний час на прасування простирадлом, однак знаходити його все ж необхідно кожній домогосподарці, в іншому випадку вас можуть підстерігати неприємності і різні хвороби, що на сьогоднішній день чатують кожного з нас на кожному кроці.

[Всього голосів: 6 Середній: 4/5]

В силу його регулярного використання, необхідно своєчасно проводити прання комплекту, а ось чи потрібно гладити постільну білизну після цього: наволочки, підковдри?
Коли без цього не обійтися?
Що говорять народні прикмети?