Який гель для прання найкращий

  1. Особливості складу засобу
  2. Дія гелю для прання
  3. Який гель вибрати
  4. Кращі гелі для прання
  5. Домашній рідкий гель
  6. Як приготувати гель в домашніх умовах
  7. Застосування рідкого гелю для прання

Сьогодні дуже популярні рідкі гелі для прання завдяки своїй екологічності та безпечного складу. Дані кошти підходять для частого і щоденного застосування, для прання дитячих речей і делікатних тканин. Адже вони діють м'яко і дбайливо.

Адже вони діють м'яко і дбайливо

Це справжній порятунок для тих, хто страждає на алергію або у кого чутлива шкіра. Давайте розглянемо особливості цього засобу. Дізнаємося, який гель для прання найкращий.

Особливості складу засобу

Гель для прання представляє жідкообразний продукт з мінімальним вмістом ПАР (поверхнево-активні речовини) і повною відсутністю фосфатів. Натуральний рослинний склад діє м'яко і делікатно, не викликає роздратування на шкірі і алергічної реакції.

Тому рідкий порошок для прання ідеально підходить для новонароджених, дітей і людей, які страждають алергією. Крім того, він безпечний для навколишнього середовища, так як компоненти повністю розпадаються.

Гелі містять спеціальні речовини, які зберігають білизну і свіжість речей. Дані речовини не вимиваються після прання і захищають волокна матеріалів, запобігаючи подальшому забрудненню.

Крім того, до складу входять ензими, за рахунок яких оперативно і ефективно можна усунути різні плями косметики, трави та ін .. А біодобавки видаляють жирові і білкові забруднення, в тому числі плями від їжі і напоїв.

Компоненти для пом'якшення води в складі гелів зберігають колір, форму і презентабельний зовнішній вигляд виробів. Тому засіб оптимально підходить для прання мережива, шовку, вовни та інших делікатних тканин.

Також до складу миючого продукту можуть входити ароматизатори, піногасники і спеціальні добавки для запобігання накипу і нальоту в пральній машині.

Дія гелю для прання

Універсальні засоби підходять для прання дитячої білизни, темних, білих і кольорових речей, різних видів тканин, в тому числі делікатних. Компоненти продукту швидко і добре розчиняються у воді повністю вимиваються з волокон, не залишають сліди, розлучення і плями на матеріалах.

Гель надає речам свіжість і легкий приємний ненав'язливий аромат. Він забезпечує дбайливий догляд за вовняними виробами, шовковими речами і делікатними тканинами.

Рідкий гель для прання білизни характеризують практична упаковка, чітке дозування та зручне зберігання. Засіб зберігають в компактній ємності, яка займає мало місця. Гель легко дозувати за допомогою ковпачка.

Крім того, він не прокидається, як класичний пральний порошок, і не мають негативного впливу навіть після багаторазового прання. Речі не виглядають запрані і заношеними, не скачуються і не лисніють, як після багаторазового застосування стандартного прального порошку.

Який гель вибрати

Сьогодні випускають рідкі гелі в пляшках і в капсулах. Капсульні гелі більш зручні у використанні і дають кращі результати при відпиранні. Засіб укладено в капсульну оболонку, тому його легше дозувати. Крім того, воно швидше розчиняється в воді. Однак капсульний гель не можна розділити, тому при невеликій пранні витрата виходить неекономічним.

В незалежності від виду гелю, перед покупкою уважно вивчіть склад і терміни придатності. Так як деякі рідкі порошки містять додаткові агресивні добавки та барвники, які шкідливі для здоров'я і неприпустимі для прання дитячих і делікатних речей. При виборі враховуйте, що допустима концентрація ПАР становить 4-5%.

Можна купити універсальний засіб або спеціалізований продукт, наприклад, гель для прання дитячої білизни або для прання білих речей, для делікатних тканин і т.д .. Пропонуємо рейтинг різних рідких гелів. Він допоможе визначити, який краще з них вибрати.

Кращі гелі для прання

№ Гель Плюси Мінуси 1 Persil Gel Захищає колір і видаляє серйозні плями. Проникає глибоко в структуру тканини, усуває забруднення і дрібні волоски, не залишає розлучень. Розгладжує матеріал. Засіб випускають в пляшці і капсулах. Швидкий витрата і висока ціна 2 Wellery Ефективний і безпечний продукт з легким свіжим ароматом. Обраний гель запобігає вимивання кольору і надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд речей. Дбайливо діє на матеріал і підходить для делікатних тканин. Практична упаковка і економну витрату. Висока вартість 3 Synergetic Гіпоалергенність і універсальність, підходить для дитячих і дорослих речей, делікатних тканин і інших видів матеріалів. Легка текстура гелю добре піниться і вимивається з тканини. Швидко витрачається і не допомагає при видаленні старих плям 4 Power Wash Безпечний склад і легкий аромат морської свіжості. Універсальний засіб підходить для прання бавовни і льону, синтетики, делікатних і натуральних тканин, для білих і кольорових речей. Перешкоджає утворенню накипу, ефективно усуває плями і зберігає колір. Не завжди відпирає старі плями і стійкі забруднення 5 Domal color Ідеально підходить для прання кольорових речей. Легко вимивається з тканини, зберігає колір і усуває важкі плями. Не підходить для світлих і білих речей: вироби після прання тьмяніють або змінюють відтінок 6 Lion або Beads Гелі японського виробництва усувають забруднення, роблять речі м'якими і надають приємний ненав'язливий аромат. Захищають колір, запобігають потемніння або пожовтіння тканин, швидко і легко змиваються. Висока ціна, важко знайти в магазині 7 Pigeon Гель для прання дитячої білизни, ефективно зберігає колір і відпирає плями. Компоненти добре вимиваються з волокон, не вимагають додаткового полоскання і не викликають алергічної реакції. Відзначено, що білизна після прання стає жорстким 8 Вухатий нянь Ще один гіпоалергенний дитячий гель. Вбиває бактерії і шкідливі мікроби, дезінфікує. Універсальний засіб підходить для прання будь-яких видів тканин і одягу новонароджених, для миття та дезінфекції дитячих іграшок, пляшечок і посуду. Але батьки часто відзначають алергічну реакцію у дітей на гель 9 Ariel Економічний і доступний продукт випускають пляшках і капсулах. Високоефективний засіб справляється з важкими плямами без попереднього замочування. Легко змивається і не залишає розлучень. Склад можна назвати повністю безпечним через великий вміст хімічних добавок. Має досить різким запахом 10 Ласка і Лоск Бюджетні варіанти за низькою ціною. Широка лінійка товарів, в тому числі для прання вовни і шовку, кольорової білизни і чорних тканин. Зберігають колір, добре вимиваються і не залишають слідів на тканині. Речі після прання стають м'якими і ніжними, не линяють, не розтягуються і не сідають. Чи не відперуть старі плями і складні забруднення, можуть викликати алергію

Домашній рідкий гель

Ви можете приготувати гель і домашніх умовах. Це більш економічний, доступний і безпечний спосіб прання. Однак такі аналоги не дають 100% результату і не завжди можуть усунути плями. Тому експерти рекомендують застосовувати покупні і домашні засоби по черзі.

Домашні рідкі гелі для прання не містять ПАР, тому вони повністю екологічні і безпечні. Такі кошти відрізняють доступність і низька вартість, легке приготування і гіпоалергенність. Вони не залишають запахів, працюють в теплій і гарячій воді. Але не рекомендується прати при температурі нижче 40 градусів, інакше склад не зробить потрібний ефект.

Крім того, мило або мильний розчин в складі домашнього кошти осідає в фільтрі, баку, зливі і шлангах пральної машини. Це порушує роботу миючого барабана, закупорює отвори і може вивести з ладу автомат.

Навіть при додаванні соди, яка зменшує обсяг мильної піни, і при регулярному чищенні машинки ризик поломки все одно залишається. Тому застосовувати домашні гелі краще для ручного прання.

Тому застосовувати домашні гелі краще для ручного прання

Як приготувати гель в домашніх умовах

  • Традиційний спосіб приготування гелю для прання передбачає використання мила, кальцинованої соди і води. Візьміть по 200 грам соди мила, а також близько трьох літрів води. Мило можна вибрати господарське, дігтярне або антибактеріальне. Натріть мильний шматок на дрібній тертці, залийте половиною обсягу води і поставте на плиту. Нагрівайте, регулярно помішуючи, але не доводьте до кипіння! Коли мило розчиниться, влийте воду, що залишилася і насипте соду. Продовжуйте нагрівати і заважати масу. Важливо, щоб сода повністю розчинилася, інакше вона залишить світлі розлучення на одязі після прання. Приготовану масу накрийте кришкою і залиште на добу. Потім розлийте в зручні ємності і застосовуйте засіб при необхідності.
  • Ще один спосіб приготування - використання соди, мила і сухий бури. Для цього візьміть по 300 грам кожного компонента і п'ять літрів води. Натріть шматок на крупній тертці і покладіть в 0,5 л води. Нагрійте суміш до однорідності і засипте інші компоненти, постійно помішуючи. Потім обережно вливають воду, що залишилася і гріють з регулярним помішуванням до теплого і рівномірного стану. Суміш накривають кришкою, залишають на добу і переливають в ємність для зберігання.
  • При пранні кольорових речей в гель, приготований по одному з вищеописаних способів, додають чайну ложку дрібної солі. Це захистить яскравий колір. А для м'якості виробів в воду при полосканні замість кондиціонера для білизни додають винний або білий оцет. При пранні в машинці 100 мл оцту додають в відсік для кондиціонера.

При пранні в машинці 100 мл оцту додають в відсік для кондиціонера

Застосування рідкого гелю для прання

Застосування гелю не вимагає попереднього замочування одягу. Можна відразу залити засіб на пляму і покласти речі прати в машинку. Крім того, ефективніше заливати гель відразу в барабан, а не в відсік для миючого складу. Вони перуть речі навіть у холодній воді.

Але відзначимо, гелі можна використовувати тільки для прання в пральній машині, так як тільки вона зможе активувати потрібні компоненти в складі кошти. Тому потрібно застосовувати традиційний сипучий порошок для ручного прання. Щоб знизити агресивна дія таких засобів, вибирайте безфосфатні екологічні порошки.

Прати гелями в гарячій воді не рекомендується. При температурі понад 40 градусів ензими втрачають властивості і не перестають діяти. В результаті речі не відпираються.

Крім того, через м'якого щадного дії гелі не зможуть впоратися з сильними і важкими забрудненнями або старими плямами. В даному випадку теж знадобиться класичний пральний порошок. Експерти рекомендують застосовувати різні засоби для прання.

Для ручного способу підходять народні домашні засоби, для машинного прання делікатних і дитячих речей або для повсякденного використання - рідкі гелі. А щоб відіпрати важкі і старі плями знадобиться сипучий пральний порошок. Як вибрати хороший порошок для прання, дивіться за посиланням https://vsepodomu.ru/stirka/kak-vybrat-poroshok/ .