Що таке банер? Де використовується банер?

  1. Де використовується банер?
  2. матеріал банерів
  3. вінілові банери
  4. Способи виготовлення банерів
  5. Щільність баннерного полотна
  6. Широкоформатний друк на банерах
  7. Етапи виготовлення банерів
  8. З'єднання банерній тканині
  9. склеювання
  10. Сварка банера
  11. Зшивання рекламного банера
  12. кріплення банера
  13. Безрамний монтаж банера
  14. Установка банерних сіток
  15. довговічність банера

Банер - це кольорове зображення, що містить рекламну чи іншу інформацію.

Воно зазвичай наноситься на банерну тканину або банерну сітку за допомогою технології широкоформатного друку. Банер може бути виготовлений у вигляді прапора, транспаранта, перетяжки та ін. Це ефективна зовнішня реклама , Що сприяє поліпшенню іміджу компанії. Банер розрахований на охоплення значної аудиторії. Він характеризується високою міцністю, гнучкістю і малою масою. Такі властивості дозволяють використовувати банер як для короткострокових заходів, так і для тривалої експлуатації при різних погодних умовах.

Де використовується банер?

Сфера застосування банера - це реклама на парканах, внутрішня реклама, вивіски , Мобільні стенди та ін.

Банер затребуваний:

  • в будівництві (наприклад, фасадні роботи);
  • в інтер'єрі (декоративне оформлення);
  • в спортивних заходах (підняття моралі спортсмена або команди);
  • на заходах (День народження, весілля та ін.).

)

Рекламний банер характеризується прийнятною вартістю, а його виготовлення і установку можна виконати дуже швидко. Завдяки цьому він незамінний при зовнішній рекламі .

Серед інших переваг банера виділяються:

  • значні розміри зображення;
  • велика обозреваемость;
  • можливість застосування оригінальних варіантів;
  • приховування дефектів стін;
  • простота монтажу;
  • хороші светопропускающие властивості.

Основними технічними характеристиками при виборі банера є:

  • Міцність на розрив;
  • розривна навантаження;
  • светоотражающая здатність;
  • термостійкість;
  • щільність.

матеріал банерів

  1. Банерна папір. Просочується латексом і нейлоном. Характеризується високою міцністю. Може провисеть зовні до 2 місяців. Однак вона має обмежену стійкість до механічних впливів. Тому рекомендується розміщувати паперовий банер на жорсткому кріпленні.
  2. Поліетилен. Друк на ньому зазвичай здійснюється із застосуванням пігментних чорнил. Поліетилен витримує вплив УФ-променів протягом 5 місяців, а фарба зберігає свою яскравість.
  3. Банерна тканина (синтетична). Сфера застосування - інтер'єрна реклама. При друці використовується паперова підкладка, яка згодом легко видаляється.
  4. Вініловий банер. Передбачає наявність сітки і двостороннього вінілового покриття. У деяких випадках для підвищення довговічності банер покривають лаком.

У деяких випадках для підвищення довговічності банер покривають лаком

вінілові банери

Вінілові банери бувають декількох основних видів:

  1. Blockout (блокаут). Це банер для світлової реклами, який оснащується спеціальною светоблокірующей прошарком. Тканина гладка з обох сторін, завдяки чому може бути використана для двостороннього друку. Характеризується високою міцністю і надійністю.
  2. Frontlit. Це білий непрозорий матеріал, який використовується для конструкцій з фронтальним підсвічуванням. Сфера застосування - настінна реклама, мобільні стенди та ін. Може використовуватися для зовнішньої і інтер'єрної реклами.
  3. Backlit. Ця сітка застосовується для лайтбоксів з внутрішньою підсвіткою. При її використанні забезпечується висока яскравість зображення і насиченість колірної гами. Відрізняється простотою в обробці і помірною вартістю.
  4. Mesh-Net. Використовується для декоративної маскування фасадів, створення виставкових стендів, декорування студій і театрів. Характеризується високою міцністю, малою масою, стійкістю до механічних впливів, УФ-променів, вітрового навантаження, антивідблисків властивостями.

Способи виготовлення банерів

Основний матеріал для виготовлення банерів - це банерна тканина. Вона може виготовлятися двома основними способами:

  • Ламініровніе. Це поширений метод, який передбачає розташування армуючої сітки між двома шарами полотна. Ламініровпанние банери прості у виготовленні. Вони підходять для друку невеликих зображень в літній сезон.
  • Лиття. Це сучасна методика виробництва банера, що передбачає заливку основи-сітки рідким ПВХ, а також полірування на спеціалізованому обладнанні. Литі банери характеризуються більш високою міцністю, але і коштують дорожче.

Щільність баннерного полотна

Банери можуть володіти різною щільністю:

  1. Тонкі (300 г / м2). Зазвичай застосовуються при друку невеликих форматів. Встановлюються там, де не плануються сильні вітрові навантаження.
  2. Середньої щільності (440 г / м2). Подібні банери можуть мати площу 15-18 м2. Вони розраховані на довгострокову експлуатацію.
  3. Високої щільності. (600 г / м2). Застосовуються в місцях зі значним рівнем вітрових навантажень. Вони майже не обмежені по площі.

Вони майже не обмежені по площі

Широкоформатний друк на банерах

Для нанесення зображення на баннерное полотно зазвичай використовується методика широкоформатного друку. Зображення на банер наносяться за допомогою самоклеющейся плівки (самоклейки). Вона буває глянсовою і матовою, прозорою і білої. Завдяки своїй високій міцності вона не тьмяніє і не псується з часом. При широкоформатного друку зазвичай використовуються сольвентні чорнило. Вони відрізняються високою стійкістю до впливів УФ-променів, що забезпечує високий термін служби зображення - до 3 років. Крім того, вони стійкі до температурних перепадів і зовнішніх впливів.

Етапи виготовлення банерів

Виготовлення банерів складається з наступних основних етапів:

  1. Створення макета. На цьому етапі потрібно враховувати цільову аудиторію, вуличне освітлення та інші фактори. Дизайн банера повинен бути максимально привабливим і інформативним.
  2. Перевірити кольори. Рекомендується надрукувати невеликий фрагмент банера для того, щоб визначити колір, який буде отриманий в результаті.
  3. Друк на банері . Проводиться нанесення зображення на матеріал. Для друку слід використовувати таке обладнання, яке буде точно передавати яскравість і чіткість зображення.
  4. Постпечатная обробка. Для захисту малюнка від зовнішніх впливів зазвичай використовується метод ламінування.
  5. Склеювання. Вона дозволяє створити повноцінний банер з окремих фрагментів. Так можна отримувати зображення значних розмірів.
  6. Проклейка. Для запобігання зносу банера виконується проклейка його країв.

З'єднання банерній тканині

Виділяють кілька основних способів механічної обробки банерів:

  • зшивання;
  • склеювання;
  • перфорування;
  • установка люверсной систем;
  • рамне закріплення.

склеювання

Якщо необхідно склеїти синтетичні матеріали, підбирати клей слід особливо ретельно. Для з'єднання армованого ПВХ-банера та поліетилену бажано віддавати перевагу ціанакрілатним клеїв миттєвого склеювання. Такі клеї можуть наноситися по крапельної технології або тонкою смугою (потрібно уникати попадання надлишків клею на поверхню). Крім того, застосовуються особливі клеї для гнучкого ПВХ (такі як SuperVinyl).

Рекомендується віддавати перевагу вологостійким і економічним клеїв.

Сварка банера

Сьогодні є велика кількість різних методів зварювання і ручного обладнання, тому підібрати оптимальну методику для забезпечення надійного з'єднання нескладно. Слід враховувати наявність матеріалів, які важко піддаються склеюванню, наприклад, ПВХ і ПЕ з низькоенергетичними поверхнею. При роботі з такими матеріалами рекомендується створення надійного зварного з'єднання, здатного витримувати значні навантаження.

Технологія зварювання передбачає вкладання двох полотен одне на інше так, щоб ширина нахлеста створювала належну міцність, виходячи з сили натягу. Слід дотримуватися цього правила, якщо ви бажаєте надрукувати зображення. Для нагріву зварювальних поверхонь застосовується агрегат з шліцьовій насадкою (20-40 мм), що вводиться в шов. Нагрівання виконується під впливом гарячого повітря з певною температурою. Для забезпечення належного зчеплення рекомендується прикласти до шву валик, що створює поверхневий тиск. Воно не повинно бути занадто великим, інакше це може стати причиною деформації поверхні. Бажано забезпечити рівномірну зварювання при правильно підібраній температурі повітря. Небажано проводити охолодження зварюваного шва за допомогою води або струменя повітря. Необхідно поступове охолодження матеріалу після завершення процесу.

Зшивання рекламного банера

Дана технологія дозволяє поєднувати кілька полотен або створювати монтажно-кріпильні елементи.

При зшиванні банера рекомендується враховувати такі правила:

  • якщо зшивається банер, який використовується для струминного друку, є певний ризик пошкодження спеціалізованого покриття;
  • слід виконувати зшивання з заднього боку полотна, щоб зовнішня не контактувала з елементами швейного обладнання;
  • якщо зшиваються 2 шари матеріалу, оптимальний крок повинен становити 5 стібків на дюйм;
  • при зшиванні ламінування носія неможливо. Цілісність ламінації порушується, в результаті чого можливе пошкодження зображення.

Цілісність ламінації порушується, в результаті чого можливе пошкодження зображення

кріплення банера

Натяжка банера на раму. Рекомендується використовувати цю методику тоді, коли необхідно оновити рекламні полотна, зберігши їх розміри. Вона доцільна при тривалій експлуатації. Оптимальним є натяг широкоформатних полотен саме на рами. Кріплення на металокаркас характеризується високою надійністю завдяки стійкості до дії вітру і високій якості натяжки.

Безрамний монтаж банера

Подібна технологія може здійснюватися двома способами: натягування банера на дюбель-цвяхи із застосуванням люверсів або прістреліваніе банера будівельним пістолетом. Прістреліваніе обходиться дешевше, однак воно не дуже довговічне. Також слід зазначити, що цей метод підходить не для будь-якої стіни. Безрамне кріплення рекомендується при нетривалих заходах.

На стіну

Застосовується банер тонкий або середньої щільності. Для полегшення фіксації на будівлі баннерное полотно оснащується люверсами. Монтажні роботи виконуються за допомогою анкерних болтів. На огорожах з металевої сітки Використовується банерна тканина середньої щільності. Для фіксації застосовується трос з нейлону, що пропускається через люверси. На розташованій окремо опорі Полотно для тристоронньої конструкції проводиться з матеріалу середньої щільності. Рекомендується наявність в банері спеціальних прорізів. Між опорами Застосовується банер середньої щільності. Для полегшення монтажу потрібно пропустити трос вздовж довжини полотна. Над вулицею Використовується важковагове баннерное полотно щільністю 450-600 г / м2. Необхідно підібрати банер і вшити в нього нейлонову стрічку. У банері проробляються спеціальні прорізи. Для виконання перетяжки можна використовувати витяжні кільця. На опорах освітлення Малюнки наносять на світлонепроникної тканини. Полотно оснащується «кишенями» для кріпильних елементів.

Установка банерних сіток

Банерна сітка широко використовується в областях з сильним рівнем вітру. Застосування сітки дозволяє знизити масу полотна і збільшити рекламну площу на банері. Можливе застосування різних елементів для кріплення: скоб, люверсів та ін. Установка банера повинна здійснюватися з дотриманням різних рекомендацій. Зокрема, потрібно розрахунок напрямки повітря і оцінка надійності кріплень. Банер повинен мати високу вітростійкістю. При кріпленні полотна слід забезпечити можливість швидкого демонтажу при необхідності. Монтажні роботи важливо довірити професіоналам, котрі володіють відповідним обладнанням.

довговічність банера

Довговічність малюнка на банері становить в середньому 1 рік. Через рік яскравість зображення починає втрачатися. Залежно від умов експлуатації яскравість може зберігатися протягом 1-3 років. Для того, щоб зберегти яскравість, слід розміщувати банер на затемненому і низькому місці, а також забезпечити друк з високою роздільною здатністю.

Де використовується банер?
Де використовується банер?