Власниці жирного волосся часто уникають масляних масок, вважаючи, що від масла волосся стане ще жирніше, а пасма свиснути малопривабливими бурульками. Якщо неправильно підбирати і наносити масла на волосся, то частково, це правда. Насправді, велика помилка уникати в своєму догляді за волоссям натуральні рослинні масла. Просто треба знати які рослинні масла легкосмиваемой і добре вбираються волоссям. Такі масла відмінно підійдуть для жирної шкіри голови. Важливо також правильно користуватися і змивати масляні маски з волосся, детально це тема розкрита в статті як наносити і змивати масла з волосся .
Принциповий момент: масло для догляду за волоссям має бути натуральним! Справжнє масло не повинно містити штучних добавок, мінерального масла і бути низької якості. До речі, «масла-підробки», лягають плівкою на всю поверхню волосся і шкіри голови, не дозволяючи порам дихати, і дуже важко змиваються шампунем.
Отже, підсумуємо. Масла для жирного волосся:
- Повинні бути «легкими»;
- Масло обов'язково має бути натуральним, високої якості, без вмісту продуктів нафтопереробки. Це ключовий момент!
- Масляні маски треба правильно наносити і змивати з волосся;
- Навіть якщо виконані всі перераховані вище пункти, буває так (хоч і рідко!), Що масло (нехай навіть дуже хороше) вам не підходить. В цьому випадку методом проб і помилок можна знайти «своє масло», яке ідеально підійде волоссям.
масло авокадо
гірчичне масло
Лляна олія
масло брокколі
Кунжутну олію
Олія виноградних кісточок
Масло жожоба
Масло волоських горіхів
Олія зародків пшениці
масло макадамії
Арганова олія
Мигдальне масло
Справжні натуральні масла купити можна в нашому еко-бутику
масло усьми спеціально не був включений в список, так як воно все - таки більш насичене і важке, ніж представлені вище масла. Але воно настільки корисне, що його все - таки слід додавати в масляні маски для жирного волосся як потужне допоміжний засіб (особливо масло усьми добре діє проти випадіння волосся). Масло недешеве, випускається в невеликих флаконах з дозатором, але воно того варте.
Перераховані вище масла добре розтікаються по волоссю, економічні у використанні, легко змиваються навіть з жирного волосся (деякі примудряються змивати масляні маски за допомогою таких природних продуктів як глина, курячі яйця, гірчиця, шикакай і навіть хна !) І містять величезну кількість вітамінів і мікроелементів.
Масла заспокоюють жирну шкіру голови (особливо в поєднанні з ефірними маслами для жирного волосся), змучену постійним агресивному миттям хімічним шампунем. Також масла добре живлять і насичують шкіру голови усіма необхідними вітамінами і мікроелементами, борються з випаданням і лупою, прискорюють ріст і зміцнюють коріння волосся, запобігають посічені кінчики, захищають від шкідливого зовнішнього впливу, розгладжують волосся по всій довжині, дарують блиск і силу.
Раджу пробувати різні масла, і дивитися на реакцію свого волосся. Якщо ви новачок в світі рослинних масел, то спочатку краще використовувати кожне масло окремо. Так можна буде дізнатися, як реагують ваші волосся на конкретне масло.
У будь-якому випадку, всі ці масла дуже корисні для краси нашого волосся, і їх сміливо можна змішувати між собою.
!Змішувати в будь-якій кількості між собою можна тільки рослинні масла.Для змішування ефірних масел потрібні знання і досвід!Не всі ефірні масла поєднуються один з одним!
Деякі виробники натуральної косметики продають готові змішані рослинні масла високої якості. Можна виділити легке трав'яне масло (З додаванням освіжаючих ефірних масел і вітамінів) від відомого турецького виробника «Otaci», яке добре підходить для жирного волосся. Серед індійських масел (до речі, саме індійські масла часто підробляють, багато низькоякісної продукції, з вмістом мінерального масла, будьте уважні!) Дуже гарне масло «МахаБрінгарадж» , Яке ще позиціонується, як натуральний засіб в боротьбі з раннім посивінням волосся. Масло високої якості і дуже ефективне для вирішення безліч проблем з волоссям, але «МахаБрінгарадж» має специфічний східний запах, який не всім подобається, і все ж це масло більше «важке» і «жирне», ніж, наприклад, трав'яне масло турецького «Otaci ».
Швидше за все, власникам жирної шкіри голови не підійдуть:
Кокосове масло
Касторове масло
Реп'яхову олію
Масло ши (каріте)
Масло какао
Пальмова олія
Ці масла, безумовно, хороші, але швидше за все, будуть дуже важко змиватися з жирних і тонкого волосся. Але знову - таки, все індивідуально, наприклад, олія кокосова або ши, скупо нанесене в невеликій кількості на довжину волосся (і навіть шкіру голови) може прекрасно змитися з жирного волосся. Головне не треба переборщувати з «важкими» і «жирними» маслами, зайве нашим волоссю ні до чого!
Часто можна почути скарги, що касторове і реп'яхову масла, яке продаються в аптеках, дуже важко змити навіть з нормальних і сухого волосся. На цю тему є окрема стаття де купити касторове масло? Чому я не купую його в аптеці.
Є підозри, що винен не сам масло, а його низьку якість. Тому раджу спробувати аналогічні масла виробників, які ретельно стежать за якістю своєї продукції і репутацією.
Як довго тримати масло на жирному волоссі і як часто можна їм користуватися?
Масляні маски краще тримати на волоссі максимально довго, наприклад, залишати на ніч. Чим довше тримайте масло на волоссі, тим краще. Масло при тривалому впливі добре вбереться у волосся і глибоко підлікує їх. До того ж масло, буде легко змити з волосся (волосся за ніч буквально «з'їдають» всі надлишки масла).
Змивається масляна маска звичайним шампунем (можна бессульфатним), намилюються волосся два рази, шампунь на волоссі тримайте кілька хвилин. Якщо масло сьогодення, і ви правильно його нанесли, то воно повинно змиватися без проблем.
Всі масла діють як натуральний кондиціонер, ідеально розгладжуючи волосся і надаючи їм неймовірний блиск. Після масляних масел волосся дуже ніжні, м'які і гладкі. Так як всі масла мають ефект натурального кондиціонера, то на жирних волоссі краще не використовувати після змивання масляної маски бальзам-обполіскувати, косметичну маску або незмивний крем. Зайва підживлення волоссю навряд чи знадобиться, і швидше за все, просто зайвий раз утяжелит їх. Але це знову - таки все індивідуально.
Ви можете використовувати масляні маски так часто і довго, як вважаєте за потрібне, хоч протягом усього життя. Головне стежте за реакцією волосся, щоб їх не перезавантажити. Можна діяти так: якщо немає серйозних проблем з волоссям, то використовуйте масло 1-2 рази в тиждень, при посиленому курсі лікування близько 3 разів на тиждень (кожен раз до миття волосся).
Буде ідеально, якщо ви розберетеся з причинами зайвої сальності волосся (вони все розглянуті в статті « Дуже жирне волосся. Що робити? ») І усуньте їх. Корисно поєднувати догляд за волоссям за допомогою натуральних олій з іншими природними засобами для жирного волосся. Наприклад, шикакай, хна, гірчиця, глина, скраби для шкіри голови , сіль та інші натуральні засоби можуть стати відмінними помічниками для догляду за жирною шкіри голови.
Використовуйте тільки найкращі та якісні масла для догляду за своїм волоссям, і вони віддячать вам неймовірною красою, свіжістю і здоровим сяйвом!
Як довго тримати масло на жирному волоссі і як часто можна їм користуватися?Що робити?