- Матеріал, який застосовувався при створенні вироби:
- Майстер-клас по рукодільної техніці бісерного плетіння від автора Галини Дітріх і процес творення сережок...
- Крок 1.
- Крок 2.
- Крок 3.
- Крок 4.
- Крок 5.
Ох, вже цей бісер ... Мені іноді здається, що фантазія по відношенню даного рукодільного матеріалу, вона просто, як невичерпна вулканічна лава. З бісеру можна творити і творити, але при цьому без повторів в роботі і в створенні нових виробів, прикрас і так далі. Кожне нове виріб - це скарб для любителів техніки бісерного плетіння і для новачків, які бажають осягнути цю рукодільні техніку самостійно.
Ось, сьогодні продовжуємо рукодільні тематику, присвячену в даному місяці техніці бісерного плетіння і все, що з нею пов'язано. На сьогоднішній день, вже написано багато цікавих статей та майстер-класів по бісерному плетіння, ось, наприклад, одна з них - це Оплетення Ріволі Сваровські по Техніці бісерне плетиво - Майстер-Клас .
Познайомимо сьогодні всіх цінителів ручного майстерності на нашому сайті з цікавим і простим майстер-класом по бісерному плетіння. Тут вивчимо процес створення своїми руками сережок з японського бісеру разом з Ріволі Сваровські. Надала для вас цей майстер-клас наш талановитий майстер, звуть її Галина Дітріх. Галина зовсім молодий майстер, вона прийшла до нас на сторінки нашого сайту зовсім недавно, але її поява вже призвело до чималого успіху серед відвідувачів сайту. Отже, пропоную негайно приступити до самостійного творчого процесу і створення сережок «Бурштинова Карамель». Почнемо!
Хочу відразу попередити, що даний майстер-клас буде складатися з декількох частин, так що наберіться терпіння! Удачі всім і успіху у всіх творчих починаннях!
Матеріал, який застосовувався при створенні вироби:
- Овальний бісер Delica - розмір 11/0;
- Чеські горіння намистини - розмір 4 мм, або біконуси Сваровскі - розмір 4 мм .;
- Бісер Toho (або Міюкі) - розмір 15/0;
- Нитки (капронові, лавсанові або мононитка).
- Ріволі Сваровські: 14 мм .;
- Швензи для сережок.
Інструменти, які застосовувалися при створенні вироби:
- голка;
- лупа;
- Ножиці.
Техніка, яка використовувалася при створенні вироби:
- Бісерне плетиво.
В даному майстер-класі майстер Галина Дітріх пропонує вам самостійно підібрати колірну гамму для своїх майбутніх сережок. Саме зараз подумайте про те, який бісер, який кристал або натуральний камінь вам слід підібрати. Визначилися? Тоді приступаємо до створення чудових сережок, які називаються у нашого майстра «Бурштинова Карамель». Почнемо творчий процес, в цьому допоможуть ваші ж «непосидючі руки»!
Майстер-клас по рукодільної техніці бісерного плетіння від автора Галини Дітріх і процес творення сережок «Бурштинова Карамель» за допомогою японського бісеру:
Так само хочу зауважити, що під кожним текстовим описом, буде запропонована вашій увазі фотографія. Майстер в даному майстер-класі для вас розкриє декілька секретів в бісерному плетінні, якими вона особисто користується, застосовуючи в роботі подвійну нитку голку. Отже, в путь до казкового бісерному помахом чарівної палички і перевтілення бісеру в шикарні прикраси !!!
Крок 1.
З самого початку слід взяти нитку і відрізати необхідну довгу, десь 1.20 метра. Кінці нитки фіксуємо вузлами, перед цим слід нитку всунути в голку. Вузли не дадуть нитки прослизнути через бісер, що іноді так трапляється.
Крок 2.
Далі приступаємо до набору на нитку бісеринок. Кількість бісеру повинно бути тридцять шість. Для роботи та створення сережок майстер вибрала японський бісер Delica (його колір DB22). Тепер беремо голку з ниткою, через голку пропускаємо бісер, кінці нитки протягуємо, все затягуємо в петлю тугіше, при цьому не забуваємо, що від даної дії бісеріни стануть щільніше одна до іншої, що також нам необхідно. Як це все виглядає, зморив на фото нижче, там все показано детально ...
Крок 3.
Продовжуємо створення сережок! Набираємо на нитку ще одну бісеринку, починаючи від початку петлі, і далі приступаємо до плетіння мозаїчним способом в бісерної техніці. Мозаїчне плетіння дуже популярно у нашого майстра, тому рекомендую детально вивчити його, так як ви будете неодноразово наштовхувати на нього в наших майстер-класах ...
Крок 4.
Продовжуємо до самого кінця плести ряд мозаїчним способом, як показано на фото нижче ...
Крок 5.
Тепер рекомендується озброїтися знову японським бісером п'ятнадцятого розміру Miyuki або Toho. Саме даними бісером варто продовжувати процес плетіння музичного ряду. Плете мозаїчним плетінням два ряди підряд. Після рекомендує знову застосувати стягування. Майстер тут використовувала японський бісер Miyuki 24k gold.
Продовження майстер-класу читайте тут - Майстер-Клас: "Бурштинова Карамель" - Сережки з Японського Бісера. Частина 2.
Галина, черговий раз приношу Вам свою вдячність за те, що Ви не перестаєте радувати нас своєю творчістю та майстер-класами. Даний майстер-клас, як всі попередні, дуже простий і зрозумілий, навіть для новачка, який хоче освоїти техніку бісерного плетіння. Буде і далі чекати від Вас новинок! Удачі у творчості і вулканічної Вам фантазії!
Якщо у вас є що показати у нас на сайті, то пишіть нам обов'язково, не ховайте красу у себе в полках, коробках, скриньках - нехай її побачать інші цінителі ручного майстерності! Щоб ваше виріб з'явилася у нас на сторінках рукодільного сайту, для цього вам лише тільки потрібно надіслати фотографії готового виробу, написати з чого вона зроблена, які інструменти застосовувалися. А ми все ж обіцяємо обробити і написати статтю про вас і ваших виробах, де, обов'язково, вкажемо, хто був його автором і виконавцем в створенні. Чекаємо вас на сторінках нашого сайту по рукоділлю!
Не забувайте про коментарі, майстри намагаються тільки для вас, напишіть їм пару рядків!
Бажаю всім удачі, творчого вам натхнення і райдужної бісерної фантазії!
Автор фотографій і майстер-класи: Галина Дітріх
Визначилися?