Нішева парфумерія: що це таке?
Напевно ти вже зустрічала десь це загадкове словосполучення "нішева парфумерія". Ці аромати не так популярні в нашій країні, але тим не менше все частіше ми про них чуємо. Що таке нишевая (селективна) парфумерія? Давай розберемося разом!
Що таке нишевая парфумерія?
Весь ринок парфумерії в світі можна умовно поділити на три категорії:
- Массмаркет - це аромати, які не відрізняються складністю, підбором сировини, тонкістю нот, але у них інша перевага - доступність. Ареал їх проживання - полиці супермаркетів, павільйони на ринках, підземних переходах.
- Ринок люксових ароматів - це духи відомих будинків мод, ювелірів, парфумерних компаній. Це та парфумерія, яку ми найчастіше звикли купувати і бачити на прилавках мережевих магазинів, бутіків і дьюті-фрі. Дана продукція на 100% слід тенденціям моди і завжди подобається людям.
Нішева (селективна) парфумерія: що це таке?
Така любов не випадкова, тому що ці духи створюються для того, щоб нам подобатися і підходити універсально. Парфуми Luxe - це завжди грандіозні шоу, широкомасштабні рекламні кампанії за участю голлівудських зірок першої величини, топ-моделей і видатних спортсменів.
Нішева парфумерія (від французького la niche - ніша, осередок) - це скоріше мистецтво створення аромату, релігія парфумерних нот і філософія розкриття парфуму на шкірі людини. Це дуже ексклюзивні, рідкісні аромати.
Над такими ароматами парфумери покладаються на свою фантазію і найкраще натуральну сировину, а не працюють в рамках надійшов до них замовлення, суворо регламентує вартість одного літра. І ці аромати не рекламують, вони не розраховані на велику аудиторію. Їх цінність в ексклюзивності, індивідуальності і натуральності.
Селективна парфумерія: дізнайся що це таке!
Чим відрізняється нишевая парфумерія?
- натуральна сировина
Для створення таких ароматів парфумери використовують тільки натуральну сировину найвищої якості. При виборі матеріалу грає роль навіть рік врожаю і місце зростання. Наприклад, квітка апельсинового дерева намагаються закуповувати в країнах Магрибу (північ Африки, Туніс, Марокко, Алжир), а есенцію гаякового дерева - в Індонезії.
- Упаковка і флакон
Флакон, як правило, суворої, класичної форми. Іноді етикетка підписана вручну. Але є деякі марки, як, наприклад, Martina Micallef, чиї флакони - твори мистецтва, вони розписані вручну, прикрашені стразами Swarowski, кожен має свій порядковий номер і іменний сертифікат. Деякі флакони виконані з використанням цінних порід дерева, шкіри, дорогого кришталю або опалового скла.
Селективна парфумерія: особливості
- Місце і обсяги продажів
Така парфумерія випускається дуже вузьким «тиражем» і продається в невеликих спеціальних бутиках, вкрай рідко - в великих магазинах. За деякими духами іноді навіть потрібно ставати в чергу, щоб їх встигли створити.
- відсутність реклами
Нішеві парфуми не рекламуються, про них можуть хіба що розповідати ті, хто ними користується. У цих ароматів нерідко є легенда. Є старовинні аромати, рецепт яких відтворюється протягом століть.
Нішева парфумерія: що це таке?
Собівартість цих ароматів дуже висока, до всього ж флакон духів може бути дуже дорогим через дорогоцінного оформлення. Ці духи можуть коштувати від 1000 грн і до кількох тисяч доларів.
Найпопулярніші бренди нишевой парфумерії - L'ArtisanParfumeur, Montale, AnnickGoutal, E.Coudray, Frederic Malle, Parfums de Rosine, Serge Lutens, Ajmal, Amouage, Jo Malone, Diptyque, Miller Harris.
Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх самих цікавих та актуальних новин!
Нішева парфумерія: що це таке?Що таке нишевая (селективна) парфумерія?
Що таке нишевая парфумерія?
Нішева (селективна) парфумерія: що це таке?
Чим відрізняється нишевая парфумерія?
Нішева парфумерія: що це таке?